bugün sonuç aldım ilk tüp deneyimim neyazıkki negatif

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bucubucubucu tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : bucubucubucu
  1. bucubucubucu

bucubucubucu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bugün eşimle sonuç almaya gittik sabah çok heyecanlıydık dua ede ede gittik saat 10:00 u gösterdiğinde doktorumuz hamile değilsiniz dedi sonuç hüsran :KK43:(( işe geldim tüm gün kendimi sıktım ağlamamak için şimdi evi bekliyorum doya doya ağlıcam

2. 22 Ocak 2009
  3. mev_zuhal

mev_zuhal Guest

canım üzülme ağla zırla tabi ama sakın içine atma.Allah tedavisiz nasip eder inşallah

4. 22 Ocak 2009
  5. Onur

Onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım kendini ve eşini düşünerek fazla üzme kendini benimde ilk denemem tutmuştu fakat sonra kalbi durdu ve kürtaj oldum şimdi keşke tutmasaydı bu kadar üzülmezdim diyorum herşeyin hayırlısı için dua et umarım bizde hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebişlerimize kavuşuruz

6. 22 Ocak 2009
  7. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilk negatif yıkımın ardından istediğin kadar ağla boşalt içini sonra insan melek gibi oluyor çünkü gereken herşeyi tam yaptın her şeye çok dikkat ettin ama zamanı henüz gelmemişti bunu kavrayıncada allahtan hayırlısını dilersin ve 2 ci yada 3.cü hiç fark etmez insan dahada azimle ve hırsla sarılıyor tedaviye yani ben öyle olmuştum bugün dondurulmuşlar için ilk ilacımı aldım allahtan hayırlısı hepimiz için
    :teselli::teselli:

8. 22 Ocak 2009
  9. xoxzgezxuxmra

xoxzgezxuxmra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

çok çok geçmiş olsun cnm en kısa zamanda kendiliğnden kalman duası ile.sana bir kaç sorum olucak bende bir kaç gün içinde iğnelere başlıcam tüp bebek için.sizin probleminiz neydi cnm benim eşimde sorun yokta ben polikistik overliyim.aşılamam tutmadı bir kez de düşük yaptım.kilom 85 offf yaaa bende şimdi strese girdim.allah yardımcımız olsun cnm hepimizin.dileklerimiz ortak rabbim dualarımızı kabul etsin

10. 22 Ocak 2009
  11. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde ilk tüp bebek negatif sen çok iyi dayanmışsın ya ben merkezin içinde kendimi tuttum ama merdivenlerde böğüre böğüre ağladım çok kötü bi durum seni çok iyi anlıyorum benimkide daha çok yeni test sonucunu anca 2 hafta oldu alalı şimdi herşeyden elimi eteğimi çektimbayağı bi boşluk yaşadım ama hep boş hayat devam ediyo benim 2. deneme nisanda senin ne zaman bende bişi yok eş kaynaklı sperm düşük ve hareketi az seninki nedir durumunuz

12. 22 Ocak 2009
  13. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende şu anda ağlıyorum benimde ilk tedavim tutmadı demekki hayırlısı şimdi değilmiş ne diyelim hakkımızda hayırlısı ağla inanki çok ağla başka türlü içindeki sıkıntıyı atamazsın.

14. 23 Ocak 2009
  15. bucubucubucu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    valla dün gece ağladım biraz ara ara işte ağlamak istiyom ama sıkıyom kendimi , bende çikolata kisti var eşimde sorun yok kistim 4,5 cm di. 2 kere aşılama yaptık tutmadı, doktorum embriyolar çok kaliteli değildi dedi gerçi kalitesiz embriyo veripte hamile kalan çok dedi ama bizimki nasip değilmiş. doktor 3 ay kendiniz deneyin dedi sonra isterseniz 2. ciyi deneyelim dediler bakalım 3 ay sonra karar veririz.

16. 23 Ocak 2009
  17. bucubucubucu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben tutar diye bekliyodum açıkçası , belirtileri de yaşadım (kasık ağrısı , bel ağrısı, göğüste şişlik göğüs damarlarının belirginleşmesi ) ama hepsi fasa fisoymuş, kızlar bunlara güvenmeyin herkeste farklı belirtiler oluyo hatta olmayabiliyo...

18. 23 Ocak 2009
  19. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun inşşş..ALLAH yardımcın olsun..bidaha denersin kendini hazır hissedince..olumsuz düşünme ne olur ..:1hug: