Bugün terk edildim

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve didemce tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : didemce
  1. didemce

didemce Guest

uzun zamandır aranızda yoktum arkadaşlar...işlerden fırsat bulamıyordum....ve görüşmedimiz zaman zarfı içinde hayatımda cok sey degişti.. aşık oldum ve gercekden sevdimm..ama bugun terk edildimm ve birbirimize saygı duyarak ayrıldık tabi konuşmayı o yaptı ben cagresizve gücsüzce konuşmadan agladım onu dinledimm. konuşması bittinde beni evbe götür diye bilme gücüm vardı sadece..bana nedenini sormayın ayrılma nedednini lütfen ama şunu bilin bizim bir sonumuz olamazdı...ve oda bana sen gencsin ve sonumuzun olmucagını bile bile seni kandıramam dedi ve bitti canım okadar yanıyorki sadece aglıya biliyorumm ve birde sigaramm...sonunuz neden yok diyede sormayın lütfen...ama ben onunla sonum olmucagını bile bile cok mutluydum ve her erkekde ona dair bişey aradım ve bulamadım en yakın kankimde bile ve kardeşimde o cok farklıydıı öldese öle bilirdim onun için ve halada benim için öylee..öyle bir cıkmazdayımkii tek dşündügüm ölmeyi cok istiyorumm ben onsuz bu hayatı sürdüre bilicegimi sanmıyorum...

aslında ne yazıcagımıda bilmiyorum her yolu kapattım sunu sormayın olayı anlatamam diye offfffff kafayı yiycem ben seytan diyor yarın git işyerine sabah bekle onu sarıl boynuna bırakma beni herşeye ragmen dediyor ..ama gururm olmaz diyor..........biraz teselli verin tek istegim buu sizden hoşcakalakın

2. 27 Şubat 2009
  3. _Eda_

_Eda_ Emekli :) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    onu bunu sormayın dıyorsun nasıl derdıne derman olalım????

4. 27 Şubat 2009
  5. canım sanırım evliydi sevgilin..
    öyle yada değil ölmeyi istemen inanılmaz saçma.insanlar evlat acısı yaşıyorda allaha isyan etmiyor böyle düşüncelere kapılmıyor.
    biraz zamana bırak bazı şeyleri.zaman herşeyin ilacı.düşünmektende vazgeç.güçlü ol biraz kendini kendi düşüncelerine dahi terk etme..

6. 27 Şubat 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    insan acıdan ölseydi dünyada adam kalmazdı.
    eminim canınız çok yanıyordur, sızlıyordur ama içiniz küllendikçe yaşamanın güzel yanlarını tekrar görmeye başlayacaksınız.
    biraz umut sadece..

8. 27 Şubat 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Sebep sormayın demişsiniz..
    Ama bence her ne sebeple olursa olsun hayattaki hiç bir dert size ölümü düşündürmemeli..:1no2:
    Ayağa kalkıp devam etmek zorundasınız..
    Bir düşünün insanlar ölüm acısı yaşıyorlar,yine de hayata sımsıkı sarılıyorlar..
    Bir tek ölümün çaresi yok bu dünyada.:nazar:

10. 27 Şubat 2009
  11. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    insanlar canlarını, annelerini,babalarını,evlatlarını kaybediyorlar toprağın altına gömüyorlar....

kadınlar senelerce emek verdikleri evliliklerini bir mahkeme salonunda bitiriyorlar...

herkes kaybettiği sevdiği için ölümü seçseydi nüfus artmak yerine sürekli gerilerdi herhalde...

Sorun ne olursa olsun, karar ne olursa olsun insanoğlu herşeye alışıyor...Mutluluğu da , acıya da, ölüme de, ayrılığa da....

Sonunuz yoksa sakın geri dönmek gibi bir hata yapma...Hayat herşeyiyle güzel, yeterki boşlukların yerini doldurmayı bil...O boşluklarda boğma kendini

12. 27 Şubat 2009
  13. betty_berry

betty_berry Before talk, listen... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    533
    Ödül Puanları:
    113
    Seni anlıyorum.İnsanın severken ayrılması zor gelir tabiki. Bu şekilde üzülmen çok normal.Bunda anormal hiçbirşey yok. Ancak biraz mantıklı düşünmeni istiyorum.bana kalırsa bu süreci ancak mantıklı düşünerek aşabilirsin.
    Sonumuz yoktu diyorsun.Ve seni bile bile kandırmak istemem dedi diyorsun.Bak işte,karsındaki adam sana dürüstçe, mertçe davranmış.İnan bunu yapmaktan aciz o kadar çok insan var ki.
    Şu an seviyorken vazgeçmek zor gelebilir ancak sonu olmayan bi ilişkiye daha fazla bağlansaydın, şimdi üzüldüğünden çok daha fazla üzülebilirdin. Yaşadıklarını,şartları, koşulları bilemem.Bunları en iyi sen bilirsin, ama bazen uygun bi yerde durmak, zarardan dönmek en iyisidir. KEndini terk edilmiş olarak da değerlendirme. Ortada anladığım kadarıyla karsı tarafın mantığıyla aldığı bir karar var. Bence sen de biraz mantıkla görmeye çalış.

14. 27 Şubat 2009
  15. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ölmeyi istemek nedir?

Yaşamayı sevmeyi öğrenin dünya bir erkek ekseninde dönmüyor...

16. 27 Şubat 2009
  17. Kuzey

Kuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Uyari:
    Konunuzun basligini mesajiniz icerisinde gecen ve icerigine uygun olan sekilde degistirdim. Lütfen mesajlariniz icinde de o icerikte vurgulama yapmayalim.

18. 27 Şubat 2009
  19. Princess

Princess Guest

benim yaşadığıma çok benzer bir şey anlatıyorsun.
    ben de terk edildim. deli gibi aşıkken.
    konuyu tam olarak bilmediğim için bir yorum yapamıyorum, sadece şunu söyleyim
    gidip boynuna sarılıp ben sana geldim-seni seviyorum desen de bir şey değişmeyecek.

ben yapamadım, sen yap.
    sessiz sakin bekle..
    gelirse gelir.. gelmezse de sürün ama içinde sürün..
    ben üç ay boyunca deliler gibi aradım. intihar ettim. iki kere hastanelik oldum.
    olmadı işte. olmayınca olmuyor.
    sonra o dört ay sonunda bana dediki
    sessiz kalsaydın-bekleseydin.. belki dönebilirdim dedi..
    belki seninki de böyle olur.
    inşallah döner..
    ölümü düşünme diyeceğim ama bunu deme hakkı olan son kişi benim.
    sevgilim son yanıma geldiğinde bıçağı çıkardım al kes dedim,öldür dedim.
    ki hala da beni biri öldürmek istese neden diye sormam. iyilik yapmış olur bana..
    neyse ben çok uzun anlattım. kendi sorunumla boğdum sanırım..
    sessiz kal tek önerim bu..