buhranlı akşamlarrrrr

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve sonuyok tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sonuyok
  1. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    yine akşm oldu yine yalnızım aslında eşim evde olmaına rağmen yalnızım diyelim :nazar:çünkü uyuyor her akşam erken saatlerde yattığı gibi bıktım bu adamın uyumasından ya ne yapacağımı bilmiyorum Çok üzgünüm çoook

bugün bütün gün evdeydim televizyon internet bulaşık temizlik v s derken zaman geçti akşam bekliyorum ki eşim gelsin sohbet edelim geç gelecem diye aradı saat 6 gibi ve saat 10 da geldi neyse mutfakta bişiler atıştırırken bende sohbet etmeye çalışıyorum fakat ne demek o tv izliyo hemde pür dikkat sanki başçavuşun eşeği bilmem ne yapıyo ben e sen beni dinlemiyorsun dedim tv seyrediyorsun evet dedi ve salona geçti ardından kanapeye uzanmış ve uyumuş bende sinirden kendime bir kahve yaptım ve netin başına geçtim oda hemen kalktı ve yatak odasına horlamaya gitti -tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

şimdi budurum genelde her akşam olağandır bizde ha birde bebeğimiz olmuyorya bizim bugün adet oldum dedim belkide ona kızdı ne biliyim ama :nazar:bekarlık günlerimi çok özledim ne yapacam ben bu adamla arkadaşlar ya bilen varmı yada kocası böyle ilgisiz varmı kafamçokkarıştıevlenmeseydim keşke iyorum ne yapacağım ben bu kalasla bilen varmı??????-tatlicadiarzu-

2. 5 Eylül 2008
  3. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    çalışmaya başla canım ya da bir kursa falan git.yani evine ve eşine görevlerini yap ama aynı zamanda kendine saygını koru

4. 5 Eylül 2008
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Mutlaka esinle konusmusundur ama bu davranislarinin seni ne kadar üzdügnü ne kadar kirdigni anlattinmi ona???:nazar:

Tekrar tekrar konsumani izah etmeni tavsiye ederim, belkide cocuk konusunu kafasina takiyor olabilir ama bu sana karsi böyle ilgisiz davranmasina bahane olmamali!!:1closedeyes:

Evlilik tek tarafli yürümez yürüse bile evlilik degilidir....ayni evi paylasmak ev arkadasi gibi bir sey iste...:sm_confused:

Ayrica böyle bütün gün evde oturup canini SIKACAGINA kendine bir is bir ugras bulman daha mantikli olur hem vaktin gecer hem yeni arkadasliklar edinebilirsin hemde sürekli bunlari kafana takmana zamanin olmaz....a.s

Umarim düzelir canim sevgiylea.s.

6. 5 Eylül 2008
  7. meyyade

meyyade Guest

canım huylu huyundan vazgeçmeeeez:nazar: kendini fazla yorma. cidden dalga geçmiyorum. benimde babam öyle.biz kabullendik. zorunda kaldık. napalım kader bu işler. eve tıkılıp kalma bencede. hobi kursuna yada işe git... onuda öyle sev bence:teselli:

8. 5 Eylül 2008
  9. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım belki iş yeriyle ilgili bazı sorunları vardır bazen benim eşimde çok yorgun geliyor bilirim çekilmez oluyorlar.ama seninki her akşam öyleyse ciddi bir şekilde konuş.çocuk olmuyor diye böyle yapıyorsa zaten çok yanlış birbirinize destek olun ve kafaya takmamaya çalışın.Allah yardımcın olsun.

10. 5 Eylül 2008
  11. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım çalışan kişiler emin ol akşama kadar eve gitsem yemek yesem biraz tv izlesem ve uyusam hayaliyle akşama ederler, ki birde iş yerinde saçma sapan tipler ve gereksiz can sıkıcı durumlarda olunca artık eve kendini atıp her şeyi bir kenara bırakıp uyumak en iyisidir.
    O yüzden sana tavsiyem eğer olabilcekse bir işe gir tatlım yada vakit geçirebileceğin oyalanabilceğin birşeyler bul kendine el sanatları kurslarına filan git en azından sende tüm enerjini eşine saklamamış dışarıda atmış olursun, evine çok güzel dokoratif şeyler yaparsın ve yorulursun, böyle olunca gör bak senin de gözün erkenden yatakta yorgan da olur.

sevgiler canım.

12. 5 Eylül 2008
  13. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.128
    Ödül Puanları:
    563
    Eşinizle karşılılklı konuşup sıkıntınızı anlatın ne kadar yanlız olduğunuzu dile getirin.
    Konuşarak herşey daha güzel halledilir sorunlar çözülür kendinizi üzmeyin

14. 5 Eylül 2008
  15. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sanırım kocan hep böyleymiş.
    konuşun anlatın durumu diyecem ama
    kesin konuşmuşunuzdur.
    cevabıda hazırdır kocanın
    çalışıyorum yoruluyorum.

sana sabır diliyorum canım
    umarım en kısa zamanda istediğin gibi olur herşey.

16. 5 Eylül 2008
  17. sonuyok

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    konuşsamda ertesi gün yine aynı hep böyleydi bu adam konuşur konuşur susar diyor heralde işyerinde problemleri olabilir o halde çalışan insanlar evlenmesin dimi ya ayrıca dün gece sinirden yatağı yorganı aldım salonda yattım sabah gelmiş beni öptü tabi ben uyuyorum ya aslında uyanıktıktım hiç kıpırdamadım sonra da gitti şu saat oldu bir tel açıp sen neden salonda yattın demedi demekki ilgilenmiyor nerde yatarsam yatayım dimi yaa şeytan diyorki git annende kal 1 hafta ne hali varsa görsün

ha bazıları diyecektir ne istiyorsun kızım adamın bişi dediği yok evet bişi dediği yok sorun da burda zaten

18. 5 Eylül 2008
  19. sonuyok

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    nerdesiniz kıslar ya ne yapsam ben bu adama