Bukleleri Daha Kalıcı Nasıl Yapabilirim ?

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve bad_angel tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

27 Şubat 2010
    Konu Sahibi : bad_angel
  1. bad_angel

bad_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya daha geçen gün babyliss in kıvırma maşasını aldım.satıcı kadın çok güzel olduğunu diğerlerine göre daha ii olduğunu filan söyledi.bende 25 mm lik olanı aladım yapıorum evet güzl oluo ama 15 dk sonra bi bakıorum saçım bozulmuş eski haline geri dönmüş.15 dk sürücek bi bukleyi ben napiyim ki ? sprey sıkmak istemiorum saçım kazık gibi semsert oluo hiç hoşuma gitmio.avonun saç şekillendiricisi var ama şekil vermeden önce sürmen lazım onuda.maşa da seramik şekillendiriciyi süremiorum o yüzden.siz daha kalıcı olması için napıyosunuz allah aşkına yaa banada söyleyin kafayı yicem yoksa bu ikinci maşam.diğerinide aynı dertten kullanmıorum baktım buda öyle.deliricem artık.daha kalıcı olması için napabilirim yaaa lütfen bana da söyleyin.ama öyle düğün tarzıda durmasını istemiyorum.daha doğal dursun yani.

2. 28 Şubat 2010
  3. janav

janav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı maşa ile hiçbirşey sürmeden yapıyorum ben akşama kadar duruyor tabi akşam biraz daha düşüp doğal bi dalga halini alıyo o haliyle bile çok güzel boshayallersmile

4. 28 Şubat 2010
  5. bad_angel

bad_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

offfff ben niye yapamıyorum yaaaa çılcırıcam artık

6. 11 Mart 2010
  7. tayse

tayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben de aldın aynını 25 m olanını evden çıkınca düştü ilk yapıldığında güzel oluyo sonra hep düştü emeğime yazık dedim mşayı iade ettim remigtonn setini aldım düzleştirici maşa su dalgası tost yapıyo hepsi var 5 li set su dalgası yapanda çok memnun kaldım ve düşmüyoda bi süre sonra elinde hızlanıyo sitesine gir bek 159 liraya almıştım ama memnunum düşmüyo düşün derim

8. 7 Temmuz 2010
  9. burcuefe

burcuefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben de aylar önce maşa aldım ama yapamadığım için dolabın bir köşesinde duruyordu.internette araştırırken bir saç videosu izledim şu yabancı sitelerin.ordan fikir alıp öğrendim.çok güzel oluyor kuaförden çıkmış gibi hemde.bakın anlatayım:önce saçlarınız mutlaka kuru ve temiz olmalı.önce saçınızı güzelce tarayın sonra hangi tarafa ayırcaksanız o tarafa doğru tarayın,ben önlerden başladım.tutamlar alın iki parmak kalınlığında falan çok az jöleye değdirin elinizi o tutama yedirin.ardından ben maşayı dipten başladım ama dik tutun.sıkıca sarın biraz bekleyin açılınca çok güzel bukle oluyor ama onu bırakmayın öyle.maşayla sardığınız her tutamı bigudilere sarın tek tek .hepsini öyle bitirin.bir on beş dakika kafanız bigudilerle sarılı kalsın açmaya başlarken aşayıya doğru çekin bigudileri.sonra süper bir görüntü.inanın ben hiç beceremiyordum bu çok iyi yardım etti...:)

10. 7 Temmuz 2010
  11. sportswoman

sportswoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    buklelerinizin ince olmasına özen gösterin. ince bukle daha dayanıklıdır kalına göre bozulmadan daha uzun süre dayanır

12. 31 Temmuz 2010
  13. Pen_Swan

Pen_Swan eLite women Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Maşa yapmadan önce down under saç köpüğü kullanmanızı öneririm.Özellikle marka belirttim çünkü en çok beğendiğim saç köpüğü markası bu oldu:kahve:

14. 1 Ağustos 2010
  15. cerkezkizi10

cerkezkizi10 ozngzm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende philips aldım 3 gn falan oldu 20 mm lik seramik falann ama yapıyorum hemen bozuluyo bişey anlamadım yaptıgımdan..acaba gidip değiştrebilirmiyim ?

16. 13 Ağustos 2010
  17. sassygirll

sassygirll Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet katılıyorum ben de maşa yapmadan önce saç köpügü kullanıyorum ama ben egoiste kullanıyorum kokusu çok güsel :)

18. 18 Ağustos 2010
  19. RihannaFenty

RihannaFenty Aşık :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Saç köpüğü en iyi çözüm.Spres kaskatı yapmıyor ama bence marka değiştir.Benim sprey gayet doğal tutuyor saçı.Acaba çok mu yakından sıkıyorsun spreyi?