Bulaşık makinası tavsiyesi!!!....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sorunne tarafından 23 Aralık 2012 başlatılmıştır.

23 Aralık 2012
    Konu Sahibi : sorunne
  1. sorunne

sorunne bu hesabı4 kişi kullanyor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar öncelikle doğru yeremi konu açtım tam emin diğilim yanlışsada özür dilerim...
    benim mutfagımda yer olmadıgı için bulaşık makinası bu zamana kadar alamadım.bulask makinasının yerinde fırın var ve çalısıyo artık cok sıkıldım ve ihtiyaı olan birisine verip makina alıcam.arçelik ve ssiemensi önerdiler bide sizin tavsiyelerinizi merak ediyorum.bulaşık makinası+setüstü+aspiratör 3ünü bir alıcam.ve hangi marka olacagından hiç bi fikrim yok.onun için sizin fikirlerinize çopk ihtiyacım var.iyiyse iyi kötütse kötü yanlarını yazarmısınız.:26:
  2. 23 Aralık 2012
  3. sevgilim06

sevgilim06 Benim Halen Umudum Var... Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle bosh..... Cok memnunum.
  4. 23 Aralık 2012
  5. waitingforSUN

waitingforSUN T.C. Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben de bosch diyorum. Cok memnunum.
  6. 23 Aralık 2012
  7. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Aman siemense yaklaşma arkadaşım, yanında bile geçme derim :KK14:
  8. 23 Aralık 2012
  9. SeCciL

SeCciL eserekli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bosch 10 numara 5 yıldız çok memnunum...bendeki modelinde sepet yok onun yerine en üstte çatal-bıçaklar için ayrı bir göz var böylece daha çok bulaşık sıgdırabiliyorsun makinenin içine, çokda güzel yıkıyor :KK34:
    Son düzenleme: 23 Aralık 2012
  10. 23 Aralık 2012
  11. marti25.28

marti25.28 Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    benım makınam siemens ve gayette memnunum.5 yıldır sureklı kullanıyorum bardaklarım falan cızılmedı hıc.ama bulasık makınası alırken programlarına onem ver,cunku bazılarında kısa programın derecesı dusuk oluor ve buda hem yıkamayı hem kurutmayı engellıyor.ben bıde ıkı kez calıstırıyorum makınamı,bulasıklarım 55 derecede yıkanıyor ve bıtınce deterjan gozune ve kapagına sırke dokup 45 derecelık programda bıdaha yıkatıyorum en azından deterjandan bıraz daha arınıyor,.
  12. 23 Aralık 2012
  13. TiLMesSa

TiLMesSa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Bosch' u öneririm ama bulaşık makinesinde çatal bıçak sepeti olmadığı için (hoş artık yeni modellerde sepet olayı azaldı) en üst kısmındaki rafa konulan çatal bıçaklar, yer açısından güzel ama pek iyi yıkanmıyor ya. Çünkü en üst katmanda o dönen fırıldak mı artık adı neydi unuttum, işte ondan yok. İkinci katın altında ve en altta var. Doğal olarak o en üst katta zaten daracık aralara yerleştirilen çatal bıçaklar, üstten su alsa da, orta kat dolu olunca evet bence çoğu kez çatal bıçakları iyi yıkamıyor.
  14. 23 Aralık 2012
  15. utku

utku Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benımde tum beyaz esya m bosch.7 yıldır kullanıyorum cok memnunum.sakın vestel almayın.
  16. 23 Aralık 2012
  17. nilimsi

nilimsi ömercik.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aman arkadasım ben yandım sen yanma diye yazıyrm:::)arcelik asla alma internette de yorumları görebilirsin.iki kez evin bardaklarını komple değiştirmek zorunda kaldım öyle bir ciziyor ki anlatamam.buğu buğu yapıyor:KK43:yapılmayan işlem kalmadı.bölge bas mühendisi bile geldi en sonunda bana ellerinde ki cam bardak örneklerini gösterdi seninkiler yine iyi bak cok kötüleri var diye:KK43:en sonunda pasabahcenin 1000 yıkamaya kadar dayanıklı asla cizilmeyen maliyeti epey yüksek bardak önerdi:KK43:ayrıca en yakın arakadaslarımın ve kardesimin makinesdi de aynı marka ve oda :KK76: böyle.:KK43:bardakları cizmeyen yapısını bozmayan bir makineee istiyoruuummm
  18. 23 Aralık 2012
  19. merve.

merve. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence alırken sadece üst katı yıkaya biliyormu onada dikkat et çünkü herzaman makine tamamen doluncaya kadar bekleyemeye bilirsin özellikle 2 kişi iseniz kirliler makinede sürekli bekler durur.