Bulantı, Kusma yeter be ama...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve SevimliSevim tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : SevimliSevim
  1. SevimliSevim

SevimliSevim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 8 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim. bulantı ve kusmanın iyi kötü herkesin başına geldiği biliyorum, hatta hamileliğin iyiye gittiğine işaret ettiğini bile okudum. Ancak, bugünlerde ne iş yapabiliyorum ne yemek yapabiliyorum sürekli bulantı sürekli kusma. allahtan yemek yiyebiliyorum ama ya sonrası... ne olacak bizim halimiz:bbo:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

2. 5 Mayıs 2008
  3. h.mine

h.mine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim ben 11 haftalık hamileyim hala bulantılarım devam ediyo ne güzel en azından yiyeniliyosun ben şimdiye kadar hiç yiyemeden istifra ediyodum onu düşün boş mide yeni yeni birz düzeldi azcık sabret küçük meleklerimiz için herşeye deger onlar iyi olsunlar bizler çekeriz (valla annelik bu olsa gerek)

4. 5 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

canlar bende 7 haftalik hamileyimm
    inanin agzima lokma koyamiyorumm nolacak benim halimm
    tatlidan coook tiksiniyorumm
    cikolata gordummu kusasim geliyorrr

6. 5 Mayıs 2008
  7. EU3

EU3 Guest

kızlar keşke ben hamile olsamda bu söylediklerinizi tv karşısında uzanarak atlatırdım :a015:

8. 5 Mayıs 2008
  9. SevimliSevim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yemek yiyebiliyorum dedim ama sadece katı şeyler.tost, çikolata cips yani boş şeyler onlarıda aç kalmıyım diye mecbur yiyorum:1no2:fisfisfis:çok üzgünüm:

10. 5 Mayıs 2008
  11. h.mine

h.mine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim hiç hamile kalmayı ummadıgım bi ayda hamile kaldım inşallah sende en kısa sürede hamiş olursun ve sorunsuz bi hamilelik geçirirsina.s.

12. 5 Mayıs 2008
  13. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun ama malesef bu tüm hamilelerin geçirdiği bi olay o yüzden malesef geçene kadar devam edicek. bende çok çektim. hastanelik bile oldum allahtan sen yine yemek yiyebiliyomuşsun ben yemek dahi yiyemedim her şeyden tiksindim. allah yardımcın olsun...

14. 5 Mayıs 2008
  15. SevimliSevim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim saolun. insanın başına ilk defa gelince normalmi değilmi sadece benimmi başıma geliyo diye endişe duyuyor. inşallah yakında normale döner sağlıklı bir hamilelik geçiririm...:teselli:

16. 5 Mayıs 2008
  17. _EsCApE_

_EsCApE_ Hayat Şimdi Daha da Güzel Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm millet bende 12.haftamdayım bulantılarım hala devam ediyor... kusmalarım çok şükür ki yok.. doktorcuum eğer kusma olursa tehlikeli mutlaka haberim olmalı dedi ama çok şükür sadece bulantım var... eğer 12.haftaya kadar atlatamazsan 9ay boyunca devam eder ama sadece sabah bulantısı dedi doktorm ayrıca.... yani ben yandııııııımmm....

18. 5 Mayıs 2008
  19. siyah-beyaz

siyah-beyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 19+5 haftalık hamileyim bulantı ve kusmalarım hala geçmedi bebeğim için katlanıyorum yapılacak başka bişey yok çünkü

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.