bulantidan oluyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zulalcat tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : zulalcat
  1. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    9.haftanin icindeyim 6.haftadan beri bulantidan oluyorum 24 saat uyku disinda surekli bulanti mide yanmasi istah sifir esimden de sogudum cinsellik duygusallik olarak hic eski gunlerime donecegme inanmiyorum oysa ben ne istahliydim her yemegi her seyi severdim ne olur yardim edin gececekmi bu gunler eskisi gibi olacakmiyim ne zaman bitecek tek basima bu gurbette olecegim sanki

2. 22 Temmuz 2010
  3. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Geçecek canım ama biraz daha bu şekilde devam edecek ne yazıkki. Benimkide inanılmaz berbattı ve 3 ay sürdü. Hiç birşey yiyemiyordum. Bu insanlar nasıl yemek yiyolar diyordum hatta :)))) Bıçak gibi birden kesildi ve ben herşeye saldırdım. ilk 3 ay 8 kilo vermiştim ben. İnşallah seninki çok daha kısa sürede geçer. Tuzlu kıraker ye demişlerdi ama mümkün değil fayda etmedi bana. sen dene istersen tuzlu kraker ve beyaz leblebi.
    Belki sağlıklı bir öneri olmayacak ama kola bana çok iyi geliyordu. Miğde bulantımı kısa sürelide olsa alan tek şey kolaydı.
    Sağlıcakla bebeğine kavuşmanı dilerim...

4. 22 Temmuz 2010
  5. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    zulalcım maalesef tavsiyelerde bulunamıcam ben de haftalardır o bulantılardan berbat haldeydim ama bugün 13. haftaya girdik ve tamamen geçti diyemicem ama oldukça azaldı. o berbat günlerden sonra ben bu halime bile şükrediyorum. en azından yemek yemeye başladım hatta 1 kilo aldım:) burda bikaç topiğe de yazdım görmüşsündür belki. artık gün bitince şükrediyordum bi gün daha geçti diye. ilaç kullanıyordum ben bir de sen hemşireymişsin daha iyi bilirsin. gerçi çok faydası olmuyordu ama.. vakti gelince geçiyor canım ben inanıyorum çok daha iyi olacağım bikaç haftaya kadar. sen de üzme kendini, eskisi gibi olamayacakmıyım diyorsun aynı duyguları ben de zaman zaman yaşıyorum. ama geçen hafta bebeğimi ultrasonda görünce mutluluktan ağladım..eskisi gibi olacağız merak etme hatta çok daha iyi olcak herşey...

6. 22 Temmuz 2010
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ah ah iyi bilirim o bulantıları .4. aya kadar çektim. kusmakki ne kusmak. her gün her gece hastanede yattım, serum elimde ben klozet başında kusardım.tansiyonum çok düşerdi.yemek yemeyi bırak,serum bile yiyemez oldum su içemedim. berbat bir durum ama geçecek emin ol. cinsellik düşünemezsin tabi canım ama sonra hem iştahı gelir hem isteğin emin ol buna.yeter ki bebişin sağlıklı olsun