bulusma icin karar veremyiorum

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ah_le_yar tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ah_le_yar
  1. ah_le_yar

ah_le_yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar,

..i$yerinde benden hoslanan hatta beni baskalarindan kiskanan laf söyletmeyen bi cocuk war (babam onu tanior)...öna önce soguk davrandim aliskin degilim erkeklerle konsumaya ve cok dikkatliyim....o bilmyior ama onun kaldigi semtte diger i$yerim war (2 yerde calsiyorum). muhabbetimiz ilerledi...
    kiz arkadasindan ayrildigini söyledi..kiz okumus, baskasina asik olmus bu cocukta aldatildigini bilmyiormus...saf saf kizi beklemis 5 sene boyunca... ve bu cocugu okumadi diye sonra kücümseyip ayrilmislar...
    bende yarin zaten senin ordayim konusuruz gibisinden birseyler söyledim...sonra pisman oldum yeti$emiyorum galiba dedim....offfff öyle sölemesemmiydim..iyi bi cocuk aslinda...

Son düzenleme: 17 Ocak 2010
  2. 13 Ocak 2010
  3. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hmm nede bi şans vermiyorsun kii..görüşüp arkadaşça konuşmakta bişiy yok..hem her oturup konuştuğumuz postansiyel eş adayı olcak diye bir şeyde yok,bir başlangış yapmış olursun..hele ki bak senden de hoşlanıyormuşyerimseniben sıkma canını bu kadar bence...opuyorumnanaktan

4. 15 Ocak 2010
  5. ah_le_yar

ah_le_yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolun arkadaslar yorumlariniz icin...sahtecim, bulusmadik ama bulusmak icin randevu ayarlarken coook iletisimde kaldik baska seyler hakkinda da konustuk....

ve derimmderimm...aynen senin dedigin cikti...kendini sürekli kücümsedigimi zannediyor....bunlari emaillerinden bile kolaylikla anlyabilyiorum ve iki üc kez konu oldu bu...dedim artik randevu iptal...ben hickimseyi de kücümsemyiorum, yanlis anlyiorsun istedigini anlyiorsun dedim...calsitigim yerde de zaten ben ondan daha üst bi seyde calisyorum, onu sorun etmiyormus gibi görünüyor ama rahatsiz oldugu belli....en iyisi simdiden yollari ayirmak