bunada şükrediyorum ama ne olacağını bilemiyorum.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pinkaya87 tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pinkaya87
  1. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ...

ben bir düşük ve bir dış gebelik geçirdim şimdi rabbime şükür sağlıklı bir bebişim var hamileyim ama bebeğim tersmiş yerinde. 20 haftalık hamileyim. ilk gebeliğim bebeğim kıpır kıpır doktor dönmeye çalışıyor dedi sana sırt ve bel ağrısı yapıcak dedi. ben bunları düşünmüyırum şimdi size saçma gelebilir ama bebeğim ters olduğu için zor bi durumdamıdır dönmesi için yapabileceğim bişeyler varmıdır. allahıma şükür ediyorum ama düşünmekten kendime alamıyorum. bu durumu yaşayan arkadaşlardan fikir istiyorum lütfen beni rahatlatın arkadaşlar. bu arada doğum konusunda herhangi bi pronlemim yok yok zaten dış gebelik geçirdiğim için sezeryan olacağım.

öpüyorum hepinizi....:1hug:

Son düzenleme: 15 Nisan 2010
  2. 15 Nisan 2010
  3. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım daha çok erken değilmi dönmesi için?benimde her ultrasona girişimde bebeğimi farklı pozisyonlarda yakalıyor doktorum..bende korkuyordum dönmezmi diye ama doktorum suan bebeğin yeri ve sıvısı iyi.yeterince dönüp hareket edebiliyor.o yüzden doğuma kadar herşey değişebilir.hem sen daha 20.haftadasın.erken daha.bekle sabret.benim yengeminde bebeği avatarımda gördüğün bebekte tersti.hemde doğuma kadar.ama normal doğum yaptı.demek ki son anlarda doğum pozisyonu almış.demek istediğim korkman için cok erken

4. 15 Nisan 2010
  5. pinkaya87

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler yorumun için ben zaten sezeryan olucam ama ben bebeğin acısında açaba rahatsızlık verirmi ona şu durumda diye üzülüyorum. ne biliyim annelik duygusu işte mutlaka bir şeylere takıcaz allahım beterinden sakınsın.

6. 15 Nisan 2010
  7. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin sezaryan dönmesede olur niye telaş yapıyonki normal olsa dönmesi lazım bence boşuna kuruntun benim 6,5 aylık dönmüştü ben sezaryan istiyorum dedim ama doktorum önermedi başı zaten aşağıda dedi çabuk doğar diye yapmıyo ben şuan 35 haftalık hamileyim bekliyoruz bide benim iltahabımla mantar varmış erken doğum olabilir dedi artık bilmiyom hayırlsı bence hiç takma böle şeyleri elbet doğacak allahın izniyle öyle değlmi

8. 15 Nisan 2010
  9. pinkaya87

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet öyle işte insan kafanı taktınmı paylaşmak istiyor. yorumlarınız içiçn teşkkkürler arkadaşlar.

10. 15 Nisan 2010
  11. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Kimse hiçbir zaman ne olacağını bilemez.
    Allah yardımcın olsun.
    Bebeğini eline tez günde al inşallah :Saruboceq: