Bunaldım artık!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dicerr tarafından 31 Aralık 2009 başlatılmıştır.

31 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dicerr
  1. dicerr

dicerr Guest

uzun zamandır yazmıyordum
    derdımın olmamasından degıl bu durum duzelır mı ,gecermi diye beklememdendı
    yok gecmıyor adam yıne aynı adam aynı odunlukta offffmafoldumbenmafoldumben
    bı cıft abısının nısanlısı yuzunden kavga eder mi hem de cok buyuk kavga ..bu kız yuzunden cok sevdıgım aılesınden sogudum resmen bu kıza eltı olmamak için ilişkimi düsünüyorum ciddi manada ..gelelım benım adam bu kızı bana koruyor abım var arada dıyor ki bu insan bayramda bana elını vermedı saf gıbı bır de opmeye yeltendım ben tabıı ortada kalakaldım oylece ...cok sınırlendım cok bozuldum ve bı yandan da sureklı uyarıldım gulumse ,bozuk atma ,soguk durma gormedınn mı tavrı dıyorum anlamadım dıyor lanet olsun yaa kız benım kuyumu kazıyormus herkesın haberı var beyefendı bana soylememıs bır de ısrarla benı bayramda yanına goturdu yıne aynı tavır tabıkı hanımefendı yuzume bıle bakmadı .:eek:klava:..neymıs abısı uzulurmus herkesten kıymetlı abım dedı sokak ortasnda bana kendımı ceker vururum dedı eve gotur benı dedım cok kotu bagırdı hıc oyle gormemıştım cok korktum sedıgım ınsandan ılk defa bu kadar korktum , ben de orda yuzugu cıkardım verdım ..sonra ozur dıledı saf kafam affettım gerı aldım yuzugu ..her seyı o an bıtırmelıydım ..eve dondum annemler bıle dedı bu kız daha neler yapar ,neden senı muhatap ettı dıye babam bıle bozuldu herkes bızım gıbı degıl demeye basladıı ..

unutamıyorum bu olayı ıcımden atamıyorum sureklı sınır halındeyımbaska bır seyden tartıssak bıle aklıma bu olay gelıor oraya benı ezdırmeye goturusu gelıyor aklıma :a015:.. yıl bası degıl mı bugun beraber mutlu gırmemız gerekırken bız küsüz..sebep her seyın yerı yordamı varmıs ,oyle davranılması gerekıyormus bır benı adam edememış bunca senedır ..aldıgım hedıyeyı ısteıyormus benım hıc bır seyımı ıstemıyormus ..kı bız bu aralar sıkıntıdayız babam rahatsız bana bence uzulmuyorsun dedı mafoldumbenmafoldumben ben gece aglamaktan uyuyamamısım bana boyle ddı o saatten berı konusmuyorum o an yuzune kapadım .. arıyor acmıyorum ..ben de ısterdım yenı yıla sevınclı huzurlu gıreyım ama haram bana ..

sıktısam ozur dılerım belkı rahatlarım dıye yazdım yorumlamakta herkes ozgur :gitme:

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Aralık 2009
  2. 31 Aralık 2009
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    kendin vermissin aslinda cevabi...
    o gün yasananlari unutamiyorsan kendini bilerek yoruyor yipratiyorsun demektir...
    tamam abisini cok seviyor, deger veriyor ama abisi baska abisinin nisanlisi baska...
    abisinin nisanlisinin o tavrina aslinda onun sessiz kalmamasi gerekiyordu bazi olaylarda hatir gönül bir yere kadar olmali bence...
    ve sana babanin rahatsizligi dolayi bence üzülmüyorsan diyorsa bir bakima sana yalan söylüyorsun demis oluyor...
    ne yaparsan yap kendini düsünerek yap... ilk önce kendine ben ne istiyorum diye sor... hayatimdaki insan nasil olmali ve benim hayatimda insan nasil...
    umarim hersey istedigin gibi olur... herseyin hayirlisi...

4. 31 Aralık 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    abisi olsun siz abisine saygısızlık yapmamışınız...yada elti olcak kişiye
    neden size bu kadar baskı yapıyor......elti olacak kişi ne yaparak kuyunuzu kazıyor ayrıca niye kazıyor....
    nedir bu kadar ugraşma sebebi.....
    nişanlınızda kendini vuracak kadar sinir eden şey ne....
    sizi niye adam etmeye çalışıyor.....aldıgınız hediyeyi istemiyor ......sizi begenmiyor....
    kusura bakmayın ama nişanlınızın ya şu arakar psikolojı iyi degil.....ailesiye sorunları var ve öfkesini sizden çıkarıyor......
    yada sizmi bu kadar kızdırıyorsunuz ?
    inşallah yeni yılda aklını başına alırda size karşı daha saygılı ve anlayışlı davranır....

6. 31 Aralık 2009
  7. dicerr

dicerr Guest

tesekkur ederım
    cok sordum bu soruyu kendıme evet sevıyorum hem de cok bunun ıcın kızıyorum da kendıme bu lafları nasıl kaldırabıldıgıme sasırıyorum
    acıklaması su ;o kızı bır damla sevıyorsam surdan kalkmıym ama herkes abımı dıslıyor bu sebepten ben eltı kavgası yasansın ıstemıyorum abımın dıslanmasını ıstemıyrum yoksa senı ezdırmem asla ...
    ama kız orda benı resmen gormedııı ya yokmusum gıbı davrandı abi benle konustu gulumsemeye calıştı .

8. 31 Aralık 2009
  9. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım..yazından anladığım kadarı ile henüz nşan aşamasındasın.nişan demek adı belli olsun demek değildir sadece..o dönemde birbirinizi legal biçimde yakından tanıma ikanı sağlayan ona göre ölçüp biçip evliliğe hazırlanılması gereken bir dönem neticede.size naçizane önerimdir ki tecrübelerle de sabittir,eğer e-teklemeler var ise,haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz noktalar varsa ki var,bunları asla es geçmeyiniz.bu noktaları ölçüp tartın,karşınızdakine ceza vermelerle değilde iki medeni insan gibi karşınıza alıp konuşmalısınız,ve gerçekten tekrarlanmayacağına dair söz alıp bir daha tekerrür ettiğinde biteceğini keskin bir dille anlatmalısınız..zira nişan döneminde karşı arafta görelen eksiklikler evlilikte kronik yaralara dönüşebiliyor..Buna istinaden şu tablodan çıkarıacak bir sonuç var ki,eşinizin taraflı yanlı tutumu sizi karşı tarafa ezdirmesi hiç ama hiç azımsanacak bir durum değil..yarın bir gün eltiniz bu durumdan güç alıp daha ileriye taşıyacaktır art niyetli tutumunu..balık baştan kokarmış diyorum,önleminizi alıp bir daha bu durumların tekrar gelişmesine engel olmanız dileğiyle..allah yardımcınız olsun..sevgilerle..

Son düzenleme: 31 Aralık 2009
  10. 31 Aralık 2009
  11. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım daha evlenmeden bu kadar şey yaşanıyorsa bu ilişkinin evliliğe gitmesi büyük hata olur ve zaten sonu gelmez.anlattıkların basit şeyler değil.

12. 31 Aralık 2009
  13. dicerr

dicerr Guest

evet bu hanımefendı sevılmedıgını benım daha cok sevıldıgımı soylemıs bagırmıs cagırmıs bayram gunu rezıllık cıkarmıs ..ben oradayken eve gelmeye calışmış ama engellenmış benım haberım sonradan oldu ,eve gelemeyınce dısarıda buluşmak ıstemıs tabıı benım haberım olmadıgından gıttım yanii göturuldum ve bundan da beyefendının haberı varmş ..

herkes ustune gelıyormus ,cok bunalıyormus benı mutlu etmek ıcın cabalıyormus yuzumu gulduremıyormus onlar gulup eglenırken bız kavga eyormusuz sankı sebebı benım

benı begenmemesı = davranıslarımı begenmıyormus ,trıp atılmasından hoslanmıyormus bunu duzeltememış ..

hedıye meselesı tamamen komedı zaten fakıer fukaraya ver dedı :bbo:

bılemıyorum sorunlarını benle paylaşır ama bu olayda benım sucum neydı onu anlayamadım hiç..
    tesekkur ederım zaman ayırdıgın ıcın

14. 31 Aralık 2009
  15. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153

tamam anliyorum onu abisinin dislanmasini istemiyor demekki cok düsünceli bir insan...
    peki senin böyle bir olayda nasil bir durumda düstügünü anlamiyormu???
    tabiki sende sevmesen katlanmasin ama bazen sevmek hersey degil be canim...
    insan verdigi emegin, degerin karsiligini istiyor...
    seni üzmesine izin vermek degil sevmek...
    kendine biraz deger ver...

16. 31 Aralık 2009
  17. cisemcik

cisemcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bide olayı abin tarafından düşünelim böyle bir insanla hayat nasıl geçer ALLAH YARDIM ETSİN ABİNEdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

18. 31 Aralık 2009
  19. dicerr

dicerr Guest

benım e en buyuk korkum bu ..cunku sözlüm kımse kırılmasın dıye ıkımızı kırabılecek bırı aman kendımızden baskasının kalbını kırmayalım helalleşemez mantıgında ...
    her seyı aıleme anlattım bu tavrı onun tavrını ,babam cok bozuldu soylenerek cıktı daha neler olur kım bılır dedı ..annem ıse dişliye dişli olacaksın dedı klasık gardını al dedı yanıımafoldumben