Bunaldm :)

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve DuYGuS3Li19 tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : DuYGuS3Li19
  1. DuYGuS3Li19

DuYGuS3Li19 Guest

17.10.2008 yılında ewlenme kararı aldık ve 22.10.2008 tarihinde ewlendik.Ailem istemiyordu işi gücü yok diye daha askerlikte yapmamıştı çok seviyordum birazda ben zorladım olayı..fakat ailem görüştürmüyordu son çare olarak bunu düşündük birbirimizi 5 yıldır seviyorduk ama tayin yüzünden başka şehre gittik hasret özlem derken bunu düşündük..

ewlendik kavgalar şiddet başladı korunmam lazım dedim oda hayır dedi boğazımı sıktı kaynanam zor ayırdı daha sonra doktordan bilgi alacaktık yaşımız küçük olduğu için o günde bıçak fırlattı bana...

neyse düzelecek şimdi gergin dedim çokda seviyordum..ailemin ewinede dönemezdim ailem gidersen daha almam demişti..onu buda bildiğinden böyle davranıyordu heralde..17.11.2008de düğün oldu.. kavgaların büyüğü başladı kayananam fısır fısır konuşuyordu 6 yaşında çocuğu vardı görümce çocuk deyip geçmeyin nasıl yetiştirmişler onu bir fenaki sorma ailemle konuşurken tel dinliyordu çaktırmadan ailemle görüştürmek istemiyordu saat 6 okul dağılıyodu sobayı çocuğum gelmeden yakam diyodu o saate kadar ben ewde donuyodum..

aşağıdan üşüttüm herkez hamiledir diye sevindi üşüttüğümü anlayınca bir üzüldüler ki sorma daha 17 yaşımda çocuk bekliyolar =( birgün eski eşim bıçak çekti aha dedim bu sefer kesin öldürecek beni yine kurtuldum bir şekilde.. el öpmeye ailemin yanına gittik nasıl iyi davranıyolar bana ispatlayamadım kendimi sonra tekme tokat dövdü beni aşağıdan kan geldi anneme dedim rahatsızlandım kan geliyor neden dedim annem araştırmış darbede üşütmede olur kızım dövdümü senid edi yok anne dedim ölümü gör diyince ewet böyle böyle ispatta edemedim gelmek istersen kapım açık dedi bende hemen tamam dedim yakın bir zamanda ailem sabahın köründe gelip aldılar beni daha sonrada boşanma davası felan ama hala sürüyor yargıtayda =(

uzun oldu ama ne zaman yargıtay sonucu gelir bilen varmı artık soyadımı almak istiyorum ben yaa =( çok sıkıldım bu durumdan...

yorumlarınızı bekliyorum ne olur bişeyler yazın =( :Saruboceq:

2. 6 Haziran 2009
  3. nurDan87

nurDan87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok üzüldüm... Insan yazacak bi sey bulamuyor. Daha cok ufaksin nasil sana siddet uygulamis esin ya.... Allah hakkinda hayirlisi versin. Insallah en yakin zamanda soyadini alirsin....5 yildir seviyormusunuz birbirinizi yazik ya....:KK43:

4. 6 Haziran 2009
  5. DuYGuS3Li19

DuYGuS3Li19 Guest

Sağol canım allah sanada sabır versin senin işde zor ama boşanmak hakkatten zormuş ya 1 sene oldu hala boşanacaz yargıtaydan daha gelmedi kaç ay oldu sinir oldum öss girecektim olmadı ama bundan sonra ayağım üzerinde duracam okuyacam iş bulup çalışacam ve kimseye güvenmeyecem senis eviyorum sözcüğü o kadar değerliydiki benim için lanet olsun bu sözüde sahteleştirdiler ya bu sözüde yalana kullandılar ya ben daha ne diyeyim..

6. 6 Haziran 2009
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ailelerin izni olmadan 17 yaşında resmi nikahı nasıl yaptınız? 17 yaşında çocuk bekliyolarmış ya sizden

8. 6 Haziran 2009
  9. DuYGuS3Li19

DuYGuS3Li19 Guest

aile imzaladı

10. 8 Haziran 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ah bu kızlar ahhhh akılları 5 karış havada geziyolar
    neyseki zararın neresinden dönersen kardır kurtulmuşsun şimdi akıllı davran çalış oku vs...
    ayaklarının üzreinde durmadanda evlilik falan düşünme abla tavsiyesi..

12. 8 Haziran 2009
  13. DuYGuS3Li19

DuYGuS3Li19 Guest

Zaten daha öyle yapacam ablaa :KK43:

14. 9 Haziran 2009
  15. fsahin

fsahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizler cahilken anne ve babalarımızın gördükleri ve uyardıklarışeyleri göremiyoruz ama onlar ne anlar bizim dilimizden diyoruz ama bizinde unuttuğumuz birşey var biz giderken onlar dönüyor oluyo keşke şimdiki aklım olsaydı da bu evliliği yapmasaydım. sen doğru olanı yaptın hiç üzülme bundan sonra hakkında hayırlısı olsun yaşında cok genç hayatını kur

16. 9 Haziran 2009
  17. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    O yaşın verdığı cahıllıkle kaçarak evlenmişsin... Çok kötü olmuş.

Allah beterınden saklasın,uzuuun bir süre aılendende onay almadan evlılık yapma bence.

Esınde ayrılmayı ıstıyor mu? Karsılıklı oldugunda bu kadar sürmemeliydi aslında :uhm:

18. 11 Haziran 2009
  19. DuYGuS3Li19

DuYGuS3Li19 Guest

yok kaçarak değildi ama yargıtaydan hala gelmedi neden bende anlamadım ya =(