bunalıma gırdım gırıcem

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kerry tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

31 Mart 2010
    Konu Sahibi : kerry
  1. kerry

kerry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar basımdan gecenlerı kısaca anlatmak ıstıyorum.ben kaynanamlarla bırlıkte oturuyorum.esim insaatta calısıyo ve ben 4,5 aylık hamıleyken esım 4. kattan dustu.Allaha sukur canına bısey olmadı ama beyın ve kol amelıyatları gecırdı.ben bu gunler ıcınde cok streslendım bebegıme bısey olacak dıye gozumden tek bır damla yas dokemedım.hep ıcıme attım esımı o halde gordukce kahroldum.esım son 1 aydır anca kendıne geldı.bir tanıdıgın yanında yenı ıse basladı.Allaha sukur olsun bu kadar kısa surede atlattık.doktorlar iyilesmesıne hıc ümıtlı bakmıyodu cunku.nese ama ben mahvoldum bu durumun hamılelıgıme denk gelmesı mahvettı benı.suan 37 haftalık hamıleyım psıkolojık sorunlarım var kaynanamın kaynatamın her hareketı bana batıyo.bırıyle konusurken hemen aglıyorum herseye streslenıyorum.sımdı bebegımle ılgılı kaygılarım var ya bebegım cok etkılendıyse ya onda hasar olustuysa dıye cok uzuluyorum bırden aglamaya baslıyorum.esımle paylasamıyorum butun bunları cunku kafası tam ıyılesmıs sayılmaz uzulsun ısemıyorum arkadasım vs. yok kımseyle konusamıyorum kısacası bebegımın durumu nasıldır sızce cok etkılenmısmıdır bıraz yardımcı olursanız sevınırım kızlar.

2. 31 Mart 2010
  3. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelıkle gecmıs olsun cok sıkıntılı zamanlar gecırmıssın ve gebelıgınınde sonlarına gelmıssın zaten hepımız 9 ay ıcınde böyle sınıntılar gecırdık eslerımızde tartısmalarımızda oldu herseyde hassas olduk herseye agladık herkesın her lafına alındık korkma bebegıne hıc bırsey olmamıstır ıcıne hıc bırseyı atma bebegını kucagına alcagın gunlerı dusun stres yapma asıl önemlı olan böyle stres yaparsan sütün kesılır sütün en buyuk dusmanı stres hersey yoluna gırmıs bak esınde ıyılesmıs guzel gunler sızı beklıyor kendını sıkma ve son haftalarının tadını cıkartmaya bak hamılelık herzaman yasanmıyor degılmı

4. 31 Mart 2010
  5. kerry

kerry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sagol canım.ıyı dıleklerın ıcın tesekkurler.haklısın ama bazı seyler elımde degıl.boyle sozlere cok ıhtıyacım varmıs.azda olsa ıcım rahatladı.cok sagol sozlerınle cok mutlu ettın benı.

6. 31 Mart 2010
  7. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Beraber oturmak eminim çok zordur ya. Allah kolaylık versin canım ne diyim.

8. 1 Nisan 2010
  9. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun bak dedigin gibi kötü günler geçmişte kalmış artık düşünmen gereken bir bebegin var onun için mutlu ol stres yapma hem bizlerde senin arkadaşın sayılırız

10. 1 Nisan 2010
  11. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    cok gecmis olsun,Allah esini size bagislamis cok sukur,cok sikintili bir gebelik gecirmissin ama en azindan sonuna gelmissin artik.Kaynana kaynata konusuna gelince eminim cok zordur birlikte yasamak ama dediklerini yaptiklarini duymazan gormezden gelmeye calis,olmadi ver sesini doya doya agla :) icine atmak daha zararli olur hic sikma kendini,rahatlarsin.Ben gecen gun minibuscu beni istedigim yerde birakmadi ve benle inatlasti diye inince sokakta agladim :1ninca: sonra da halime gulmeye basladim,dusun yani hormonlar ne hale getiriyo bizi :1rolleyes: INsallah en kisa zamanda esin tamamen sagligina kavusur,sende kolay bir dogum yapar,bebegini sag saglim koynuna alirsin.

12. 1 Nisan 2010
  13. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    canm benim hiç üzme kendini bebeğin fiziksel olarak bu durumdan etkilenmemiştir. psikolojik olarak etkilendiyse çok ağlayan bir çocuk olacaktır.. o zamanda ona bol bol sarılırsın hiç bişeyi kalmaz sen kendini daha fazla üzme hamileliliğinin son günlerinin tadını çıkart bence...

14. 1 Nisan 2010
  15. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canim ben de cok uzuldum yasadiklarina gercekten olaylarin hamileligine denk gelmesi cok kotu olmus.ustelik birlikte yasiyorsunuz.seni cok cok iyi anliyorum tatlim ama bence de bebegine hicbirsey olmamistir.hepimiz hamilelik doneminde tatsiz olaylar yasiyoruz,ama bebegini kucagina alacagin gunu dusun eminim hersey cok daha iyi olacaktir.

16. 2 Nisan 2010
  17. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim arkadaşlarında söylediği gibi kötü günler geçmişte kalmış.Sıkıntıları atlatmışsın bebişinede hiç bişey olmamıştır.Sıkma canını bak çok az kalmış doğuma bebeğine kavuşacağın günleri hayal et.Böyle yaparsan bebeğin tam gelişimini sağlayamadan erkende gelir.Üzülme sakın çok az kalmış bebişini kucağına almaya

18. 3 Nisan 2010
  19. kerry

kerry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepınıze cok tesekkurler kızlar.bi kac gundur annemde kalıyordum,gıremedım nete.yazdıklarınızı gorunce cok sevındım.annemde kaldıgım surecede toparladım kendımı bıraz.esımlede dolaylı yoldan da olsa konustum rahatladım baya.sızın yazdıklarınızı da okuyunca hepten morelım duzeldı sımdı.artık daha olumlu olmaya calısıcam muayene gunum gelmıstı bakıldım hersey yolunda dedı doktorum.buyuk sabırsızlıkla melegımın gelecegı gunu beklıyorum.herkeze tesekkurler