Bunalıma girmek üzereyim sanırım, ne yapmalıyım ? :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve boncuk84 tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : boncuk84
  1. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb arkadaşlar hep yazılan dertleri okurdum ama hiç yazmak nasip olmadı belkide bugüne kadar yazma ihtiyacı duymadım
    ama artık çok kötü hissediyorum kendimi :çok üzgünüm:
    okulum bitti 2007 yılında harıl harıl iş arrıyorum ama hep yüzüme kapanıyo kapılar bi yere gidiyorum heyecanlı heyacanlı olmuyo yine eve dönüyorum tam oluyo bu kez sanırım diyorum yine olmuyo hiç heves filan kalmadı artık içimde eş konusundada öle hiç kimseyi kendime yakın hissetmiyorum işim yok eşim yok :nazar:
    artık hayatıma bi yön vermek kendi hayatımı kurmak istiyorum ama olmuyo 25 yaşındayım evde oturmaktan çok bunaldım her gün dışarı çıkamıyosun arkadaşlarla her gün görüşemiyosun herkesin kendine göre hayatı var artık!!!
    ne yapacagımı bilmiyorum kursa git diyolar nerdeyse kursların hepsine gittim gidecek kursta kalmadı :sm_confused:
    dualarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim....:a015:

2. 10 Mart 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım herşey kısmet işte..

iş ararken hemen şiketlere değilde basamak basamak yükseleceğin deneyim kazanacağın yerlerden başlayabilirsin.sadece okuduğun bölümde arama genel olarak elemen arayan yerlere başvur hem yeni bir çevre ve deneyimin olur. eş konusunda da acele etme hiç kalbine mantığına göre birisi inşallah çıkar.

4. 10 Mart 2009
  5. kader1

kader1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım sende bendensin aynı benim durumum bende 2007 de mezun oldumiş arıyorum yok gitmedigim kurs kalmadı iş yok senin bölüm ne

6. 10 Mart 2009
  7. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuyu buraya yazmam ne kadar doğru inan canım bilemiyorum ama senin için yazıyorum canım biraz islami konularda kitaplar okusan inan çok rahatlarsın boşlukta oldduğunu hissettim bu boşluğunu doldurman gerekir bu konularda araştırma yamanı tavsiye ediyorum

8. 10 Mart 2009
  9. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Sabrın sınanıyo farzet , ama imkanlarını mutlaka değerlendir kapıları zorlamaya devam et canım..
    Bazı zamanlar vardır , çok acil ihtiyacın vardır beklersin beklersin gelmez , zamanla kabul eder unutur gidersin bir bakmışsın karşında..
    Böyle geçici bir dönem say , özgüvenini sakın kaybetme , sürekli kim olduğunu neler başardığını tekrarla kendine.
    ılk mezun olduğumda bu zor dönemi bende yaşadım ve bitti , şu an o dönemi sağ salim atlattığım için kendimle gurur duyuyorum.

10. 10 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

madem iş yük, sen de staj filan yap.. boş oturmak insanı için için kemirir.. haftada 3-4 gün bi yerde gönüllü çalışırsan hem çevre edinirsin hem de bi referansın daha olur.. işyerleri artık tecrübe kazanmış eleman istiyor.. kursa gitmek de önemli bi artı tabii ki ama referans da çok aranan bi nitelik..

12. 11 Mart 2009
  13. alevsi

alevsi her şey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    off yaaa işsizlik aldı başını gidiyor. sanırım bankacılık üzerine okudun.direkt bankaya giremesen bile başka yönde işler araştır bir süre. ama şunu söyleyebilirim rahatlıkla kendini geliştirebileceğin yükselebileceğin bir iş olmadıktan sonra işsiz olmak çok daha iyi. bu söylediğim yanlış anlaşılabilir belki ama söylemeye çalıştığım şey az parayla bile olsa iyi bir firmada çalış yoksa sonunda beim gibi okadar çalışır tecrübe edindim sanırsın sonra bi bkarsın ki hayattan hiç birşey kazanamazsın.

14. 11 Mart 2009
  15. Sarisari

Sarisari Guest

bnm bi tanidigim da ikisenelik bölüm okudu die kücümseniyordu her gittigi yerde. sonucta okul bitrmis die hemen almiolar ise

16. 11 Mart 2009
  17. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize çok tşk ederim insan kendini birazda olsa iyi hissediyo tanımadıgın insanlarla bile bişeyleri paylaşmak harika :1hug: bundan sonra bunu hep yapıcam a.s
    ben iktisadi ve idari bilimler fak. işletme mezunuyum azra...

18. 11 Mart 2009
  19. thyanel

thyanel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    profilinde bankacı yazıyor bankaların çağrı merkezlerine başvurdun mu??
    ben bi bankadan haber bekliyorum radyo-tv mezunu olmama rağmen. çağrı merkezleri deli gibi eleman alıyorlar ve genellikle lise mezunlarını ya da öğrencileri tercih ediyorlar çekirdekten yetiştirip içeride yükseltebilmek için. yani çağrı merkezlerine başvurup da birinden birine kabul edilmemen mümkün değil arkadaşım şu anda. sen çok seçiciysen bilemiyorum tabi. ben fikir veriyim dedim o kadar üzülme mutlaka yolunu çiziceksin sen de. bunlar herkesin geçtiği aşamalar gayet normal tek sen değilsin. bozma moralini. çağrı merkezlerine de başvur kesinlikle derim. yükselme imkanın var üstelik kendi mesleğin.