bunalıma girmek üzereyim

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve SENAYARDA tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : SENAYARDA
  1. SENAYARDA

SENAYARDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 aydır uykuzum sinirlerim çok bozuk. 2 aylık bi dünya tatlısı oğlum var ama hiç uyumuyo gece gündüz demeden ağlıyo. tabi bunalım sebebim bu değil babamız. hiç ilgilenmiyo oğluyla sadece sessiz durduğunda alıp seviyo okadar. geceleri ağlama sesini bile duymuyo. biraz ilgilen diyorum annesi benmiyim senmisin diye cevap veriyo. bide ilgilenmediği yetmezmişgibi sabahları daha yeni uyumuş olsam bile kalk bana kahvaltı hazırla diyo neymiş dışarıda yediği zaman midesi bozuluyomuş. çıldırmak üzereyim. oğlu bi taraftan kendi bitaraftan annesi dersen zaten o daha kötü bozuyo sinirlerimi. hangi biriyle uğraşayım. bebeğimede çok üzülüyorum sürekli ağlıyo diye. isyanlardayım arkadaşlar. napcam bilmiyorum. :çok üzgünüm:

2. 26 Şubat 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bir doktora götürsen..
    bizimde bir tanıdık vardı onunda çocuğu hiç uyumazdı..kadın birde öğretmendi,sabah işe gidecek..gece 4 lere kadar otururdu
    birde çocuklarda uyku sorunu varsa bu 3-4 yaşına kadar devam edebiliyormuş.bir yerde okumuştum
    bence sen doktora götürr,tahlil falan yaptır.belki bişiyi vardır

4. 26 Şubat 2009
  5. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah bagıslasın bebısını
    benımde 9 aylık oglum var ve 1 haftadır bızde sabahlıyoruz
    ama bızım sonumuz dıs
    sende bır dr a gotursen belkı gazı falan vardır
    bebegının karnına bebe yagıyla masaj yap canım saat yonune dogru
    bu hareket bıraz olsun rahatlatır bebeklerı
    ve bebegın daha cok kucuk oldugundan sen kafana etrafında olup bıtenlerı takma
    hele kı kayınvaldenı falan (bılıyorum cok zor ama )
    esıne ne yorum yapsam bılmıyorum vallaaa
    en takıldıgım nokta sabahın bır koru yatıp kahvaltı ıcın senı kaldırması
    hadı ılgılenmıyorsun kahvaltı ıcın senı nıye rahatsız edıyor
    bu kadar dusuncesızlık olur mu ya
    ekmegın arasına peynır koyup yıyemıyor mu beyefendı
    ya cok sınır oldum
    annesı benmıyım cumlesı var bıde
    sen anneysen oda baba
    ılla anne bakacak dıye bırsey yok
    anne tek basına yapmadı ya
    canım sen bebegınle ılgılen sadece hıc takılma bunlara
    cunku bebegın sana daha cok ıhtıyacı var
    bak zaten hep aglayan bır bebek daha cok ılgılenmen gerekır
    gaz ıcın rezene cayıda verebılırsın buarada
    Allah yardımcın olsun canımm

6. 26 Şubat 2009
  7. SENAYARDA

SENAYARDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dr gittik tek problemi gaz ama huy edindi kendine gazı olsada olmasada uyumuyo.

8. 26 Şubat 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    afedersiniz ama eşiniz ezelden beri böyle vidansız mıydı?
    çünkü sizin ne çektiğinizi bile bile kalk bana kahvaltı hazırla demek vicdansızlıktır bana göre.

eğer bebeğiniz doğmadan önce de böyle davranıyorsa size, yani yardım etmeyip umursamazdıysa siz zaten tahmin etmeliydiniz böyle olacağını.
    ama yok bebeğiniz doğduktan sonra değiştiyse belki kıskançlıktan yapıyordur. bazı babalarda çocuğa alışana kadar böyle oluyormuş çünkü.

bu arada o size kalk bana kahvaltı hazırla dedi diye siz kalkmak zorunda değilsiniz ki. madem onu midesi rahatsız oluyormuş dışarda kahvaltı edince; sizin de bünyeniz rahatsız oluyor o evde kahvaltı edince.

10. 26 Şubat 2009
  11. benmila

benmila HaKeDeN Daİm oLuR !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benimde bebem bu sıralar uyumuyo bide bakmam gereken bir kızım var ondan hariç çok zor ama mecbur benimde eşim gece kalkıp bakmaz aksam 5 dk aglayınca annesi al dio biraz oturup dinlenmeme izin vermiyo anca ikisi birden uyursa dinlenebiliyorum sıkma canını sen şimdi en zor günlerini yasıyosun allah yardımcın olsun sabret

12. 26 Şubat 2009
  13. SENAYARDA

SENAYARDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seninde bebeini allah bağışlasın. evet bizim problemimiz gaz birsürü ilaç kullanıyoruz masajlar falanda cabası. ama geçmiyo doktor 4,5 aylık olana kadar kadar geçmez dedi. ya bide çok üzülüyorum haline. valla oturup onunla birlikte ağlıyorum bende. babamız biraz ilgilenseydi ben bukadar kötü olmazdımda oda ilgilenmiyo.napalım . haklısın takmamak lazım kafaya ama elde değil. ya bide kayınvalidem altkatta oturuyo bu çocuk burda yırtıyo kendini gelip bakmıyo gerçi gelmese daha iyi ama sinir olduğum şey oğlunun gelme saatinde yukarı çıkması eşimde hep yanımda sanıyo. söylüyom ama ben yanlışmı görüyorum diyo aman yaa nebiçim şeymiş şu evlilk. nerden evlendim valla özlüyorum annemin evindeki rahatlığımı. canım ne istiyo yapıyodum şimdi de oooooofffff

14. 26 Şubat 2009
  15. SENAYARDA

SENAYARDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım bebek olmadan önce de hiç yardım etmezdi ama ozamanlarda şimdi etmem bebek olunca ona bakarım diyodu. bilyodum yardım etmiceni ama bukadarınıda beklemiyodum. bugün kaldırmadı artık beni çünkü sabah ezanı okunuyodu biz hala ayaktaydık acıdı galiba biraz bana. bide dedimki ya annen aşağıda hergün hazırlıyo kahvaltı git orda ya diye. cevap olarak eskiden aşağı inmemi istemiyodun orda bişey yemek istemiyodun şimdi böylemi doyosun diyo. hemen bide insanın başına kakmaları yokmu vay halimize

16. 26 Şubat 2009
  17. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle bebişinizi Allah analı babalı büyütsün...Geçmiş olsun ,sanırım bu konuda doktorun dediği gibi 4.5 aylık olana kadar yapacak bişeyiniz yok,umarım bu süreci daha iyi atlatırsınız...
    Bence burda asıl sorun eşinizin tutum ve düşünceleri...
    Sanırım annesiyle aranızda bi soğukluk ya da problem var...Ya bu erkekler genelde böyle oluyolar gördüğüm kadarıyla.Anneleriyle bi anlaşmazlık olduğunda ya da anneleri gelinlerinden hazzetmediğinde hemen suçu eşlerinde bulup, psikolojik olarak eşlerini düşman gibi filan görüyorlar...Bence sizin eşiniz de bundan bu şekilde acımasız davranıyor size karşı...Buraya nerden vardım peki:
    "bide dedimki ya annen aşağıda hergün hazırlıyo kahvaltı git orda ya diye. cevap olarak eskiden aşağı inmemi istemiyodun orda bişey yemek istemiyodun şimdi böylemi doyosun diyo. "
    Bu cümleden ...CADIARZU

Hani bi söz var ya "erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer..."

Ben şu andan itibaren bu sözü değiştiriyorum:

"Erkeğin kalbine giden yol,annesinin kalbinden geçer."sengözlerimebaksanab

18. 26 Şubat 2009
  19. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    canım gazdandır.doktorlar 3 ay sonra geçer diyolar ama kimi bebeğin daha uzun sürüyormuş.
    hindistan cevizi de iyi geliyormuş,canım yazık sana sonuçta sadece senin çocuğun değil.kahvaltıyıda beklemesin ama,ne ayıp