Bunalımlardayım :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Larosw tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Larosw
  1. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    çok bunaldım hergün durup dururken ağlar oldum :KK43:
    kendimi bildim bileli ne anneanne ne dede ne babaanne teyze dayı hala vs.. olmamıştır..
    babam şehir dışında 2-3 yılda bir görürüm annemleyim derken evlendim..
    yine aynı şehirde kaldım eşimin aileside burada değil..
    bebeğim oldu (çok şükür) ama tüm gün ne gelen var ne giden..
    telefonlarım bile çalmıyor.. komşu ilişkiside kuramıyorum koca kadınlarla nasıl dialog içine girebilirimki ki en küçüğü 40-50 yaşında.. ki bende 21..
    bekarken baya arkadaşım vardı ama şimdi evli ve bebekte olunca onların girebilceği ortama ben bebekle uyamıyorum..
    eşim öğlen 12 gibi gidiyor sabaha karşı geliyor yüzünü göremiyorum
    ki o bile aramıyor gün içinde.. 2 göz odada bebeğimle o kadar bunalıyorumki..
    bi tv birde net var onlarda artık tatmin etmiyor..
    tek başıma çıkayım diyorum kucağımda bebek olmasına rağmen adabımla bi yere bile gidemiyorum.. mesela dün akşam üstü çıkıyim kızımla parka oturuyim dedim 2 serseri gelip laf attılar ''benimde böyle karım olsun benimde böyle çocuğum olsun '' vs..
    ki gözüme kalem bile sürmüyorum.. insan insana muhtaç 2 muhabbete sohbete..
    şuan o kadar terkedilmiş vaziyetteyimki anlatamam
    evimin bir balkonu bile yok en azından balkona çıkıp hava alayım..
    bekarken eve girmeye telefonlarım susmayan ben şimdi resmen unutuldum..
    haftada 1 gün eşim evde ondada evde oturup tv keyfi yapmak istiyor..
    durumumu halimi anlayan yok şuan bile yazarken ağlıyorum
    sinirlerim çok bozuldu... :çok üzgünüm:

2. 8 Eylül 2009
  3. heves..ela

heves..ela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senı cok ıyı anlıyorum canım bende aynı durumdayım....benımde esım 12 gıbı gıdıo gece cok gec gelıyo..arkadaslarım bekar..uyum saglayamıyorum onlara...annemler dersenn yazlık aldılar bu sene hıc evde degıllerdı...ve bennnnn cok yanlızdım bebegımle yazlıktada rahat edemedım...durumumuz hemen hemen aynı ve cokkkkk bunalıyorumm..keske aynı sehırlerde olsakta gıdıp gelsek arkadasımmm...

4. 8 Eylül 2009
  5. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    keşke canım :KK43:

6. 8 Eylül 2009
  7. okur

okur elbet bir gün... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benım anlıyorum seni
    birde bebek küçükken insan dahada sıkılıyor biraz bebegin büyüse onunla arkadaş olursun ben gibi

benımde ne bir akrabam gelıyor nede bir arkadaş
    bi arkadaşım var oda akrabalarım gıbı kayınvalıdemlerden çekınıgı için gelemiyor

ama halıne şükret bence bi hastalık veya başka bir dertten bu kadar bunalıyor olabilirdin
    zamanla alışırsın takma kafana

8. 8 Eylül 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.639
    Ödül Puanları:
    463
    zor valla, bebekte küçük elini kolunu bağlar, bekarken ki arkadaşlarınla telefonda, nette sohbet edemiyor musun?
    bebeğin büyüdükçe durum değişir bence, daha rahat hareket edebilceğin için

10. 8 Eylül 2009
  11. totomel

totomel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim çok üzüldüm okurken..:KK43:(benim kuzenim istanbul dışına taşındı geçen yıl hiç kimseyi tanımadığı bir yere gitti akraba yok arkadaş yok fakat çabuk atlattı sadece bayanlara yönelik bu tarz sitelerden evli çocuğu olan arkadaşlar edindi oturduğu şehirde arada bir görüşmeye başladılar sonra yavaş yavaş daha sık görüşür oldular şu an istanbula geri dönmek istemiyor okadar iyi dostlar edindiki sende bu siteden yada bebeğim ve ben gibi sitelerden değişik arkadaşlar bulabilir yakınında olan insanlarda iletişime geçebilirsin belki aradığın dostlar çok yakınındadır dene bence enazından bişey kaybetmezsin...

12. 8 Eylül 2009
  13. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım o açıdan bakarsak çok şükür
    elimiz ayağımız düzgün sağlığımız yerinde allah ım a çok şükür..
    ama 2 yıldırda bu durumda olunca psikolojim çok bozuldu..
    bebeğime bile el verişli anne olmaıyorum.. ne acı...

14. 8 Eylül 2009
  15. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

ölsem kalsam kimsenin haberi olmayacak telefonum hiç çalmıyor..
    annem bile aramıyor.. ona gel diyorum o da uzak gelemem birde kardeşim var (14 yaşında)
    onu tek bırakmak istemiyormuş..
    sanalda muhabbet ettiklerimle tatmin olamıyorum
    msn listem baya kabarık ama hepsi sıradan muhabbetler insan istiyorki karşında olsun çay eşliğinde gülüşe eğlene muhabbet etsin.. :çok üzgünüm:

16. 8 Eylül 2009
  17. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

1 kere 2 kadınla buluştum.
    2 side iyi kadınlar ama bana uzak yerde oturduklarından muhabbetimiz devam edemedi.
    msn den görüşüyoruz ayda yılda 1 defa.. birinede kırıldım bazı hal ve hareketleri hoşuma gitmeyince muhabbeti birtirdim. birde çok seçiciyim sonuçta ben bir aileye sahibim özen gösteriyorum.. belkide bu yüzden bu kadar yalnızım..
    çok teşekkür ederim kızlar tavsiyeleriniz için. :gitme:

18. 8 Eylül 2009
  19. Masumiyett

Masumiyett PEGASUSUMLA FİRARDAYIM;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımm üzülme ,yalnız değilsin...bende ailemden ve tüm sevdiklerimden uzakta gurbetteyim ....buarada hiç arkadaşım yok ,bu birazda benim seçimim tabii...bir üst kat komşum var oda 54 yaşında ama kafa dengi :)) onunla avuuyorum inan..ama daha çok evimde kızımla ev işleri ile ve nette kk dayım...ianan ben evlenmeden önce o kadar aktif ve sosyal bir insandım ki,neşeli ,bıcır bıcır birşeydim ne telim susar nede baba evimin kapısı boş kalırdı ...şimdi ise gurbette eşim görevi gereği sıksık nöbet tutuyor ve yoğun çalışıyor ama alıştım inan..mutsuzum diyemem...bu 4 duvarı seviyorum neden mi ,huzurum var ,mutluyum,tek sorunum yalnızlık belki ama kzım ve eşim olunca bir arada hele de huzurumuz ve tebessümümüz var ise inan gerisi boş... ki dediğim gibi ben evlenmeden önce o sosyal hayatımı anlatayım sana geçen bir günümü: lisanslı sporcuyum hergün sabahları stada gider ve rutin antremanlarımı yapar,sonrasında çalıştığım radyoya giderdim orada sunucu idim... oradan çıkar,tiyatro eğitimi alıyordum o dönem oraya giderdim,oradan da o gün için hangi arkadaşlarım ile sözleştik ise de oraya :)))) düşün yani...ben yine de mutluyum bu huzur veren yalnızlığımla.... :))