Bunalıyorum......

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve son_hece tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : son_hece
  1. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bunalıyorum fikir verin ya biliyorum verecek belki çok bi fikriniz yok herşey ortada ama artık ben bunaldım bunaldım ya.. ya neyse konuya gireyim on aydır nişanlıyım daha öncesinden bir yıllık yüz yüze görüşme durumumuz var yüz yüze demem ondan öncesinde de tanıyordum ama yüz yüze gelmemiştik her neyse biz işte geçen yıl temmuz sonu gibi nişanlandık herşey çok güzel ama ya artık beklemek beni çok bunalttı ben çalışıyorum çok şükür o da yüksek lisansını falan bitirdi ama bu gidişle çok uzayacak herşey askerliği duruyor kpss den ataması olmadı bekliyoruz tekrar temmuzda sınava girecek tayini nereye çıkacak belli değil düşünmekten yoruldum bi de üzerine vazife olmayan insanlar gelip gidip düğün ne zaman olacak diye sormuyorlarmı iyice fit oluyorum nişanlıma da yansıtmak istemiyorum o da bunalmış vaziyette çünkü herşey aksi gidiyor gibi biliyorum hayırlısı böyleymiş ama bazen işte düşündükçe bunalıyorum hem ben ailemin yanında değilim uzaktan uzağa destek çok zor onlarada yansıtmak istemiyorum hem nişanlım yanımda değil of of buanaldım ben ya sizden de ricam ne olur dua edin haziranın sonunda tekrar bi atama var bir ay sonra mutlu haberlerimi yazayım belki pek bi sıkıntı gibi gelmeye bilir arkadaşlar ama içimi dökmek istedim kaç gündür stresten başım ağrıyor .......

2. 24 Mayıs 2010
  3. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz canım... bende 1,5 senelik nişanlıyım... artık o düğün ne zaman sorularını duymaktan gına geldi...burdan onlara sesleniyorum, size ne be biz sanki istemiyoruz hemen evlenelim barklanalım... olmayınca olmuyor alla alla biz bekliyoruz da size noluyo delikafadulden

4. 24 Mayıs 2010
  5. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    aynen canım gına geldi bana da sürekli sorup duruyorlar en çok evlenmeyi isteyen bizleriz ama işte kader kımset birşeylerin yoluna girmesini bende çok istiyorum hayırlısıyla tabikia.s.

6. 24 Mayıs 2010
  7. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.257
    Ödül Puanları:
    238
    Siz de belirtmişsiniz, bir kaç hallolması gereken şey kalmış, biraz zaman, biraz sabır, sonra inşallah hallolmuş olur.Ona buna da kulak asmayın.Bana da "Sen ne zaman atanacaksın?" diyenler var.Yahu daha sınav olmadı, kendi kendimi evde sınava sokup sonra da nereye atayayım diye çığlık atasım geliyor :) Susuyorum, derin nefes alıyorum.Siz de biraz sabırlı olun, gelecek güzel birlikte günleri düşünün.

8. 24 Mayıs 2010
  9. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    o kadar hassas oluyoruz ki ikimizde artık hem özlem hem bu sıkıntılar bazen anlayamıyoruz birbirimizi en kötüsüde bu işte yıpranıyoruz

10. 24 Mayıs 2010
  11. LENA26

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla şimdi bi de düğün mevsimi nikah dairesine de çok yakınız böyle gördükçe duydukça önünden geçtikçe içim gidiyor... ama napalım ya olmayınca olmuyor paranın gözü çıksın :)

12. 24 Mayıs 2010
  13. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    valla aynen canım bide senden sonra nişanlanıp evlenenler yokmu ah ah neyse hakkımızda hayırlısı olsun bir an önce seninde benimde yoluna girer ins işler

14. 24 Mayıs 2010
  15. LENA26

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :roflol::roflol: sorma canım ya benden ufaklar tanıştılar sözlendiler nişanlandılar evlendiler 4 5 ay oldu evleneli... aman napalım kimseyi suçlayamıyorsun ki hayat yani... önüne engeller çıkıyor yapacak bişiy yok... inş. düzelecek canım herşey... nişanlın yanında olsunda bu zorlu günlerde... gerisi boş... acısını çıkaracaz inş. evlenince bol bol...opuyorumnanaktan

16. 24 Mayıs 2010
  17. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    inş canım inş destek olmakl azım tabiki bide uzaktayızya ne bileyim ya saçma şeylerden sorun çıkarıyoruz düzelecekte işte zaman ve sabır lazım ...

18. 24 Mayıs 2010
  19. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    bence bu sorulara alıştırın kendinizi
    çünkü düğün oldu kurtulduk artık gözüyle bakamayacaksınız.
    o üstüne vazife olmayan insanlar bu sefer de
    "bebek ne zaman" diye sorup, fazla geciktirmemen konusunda ikna etmeye çalışacaklar
    işin kötü yanı çocuk yapınca da bitmiyor oluşu
    bundan sonra da ikinci çocuk soruları başlayacak:)
    o üstüne vazife olmayan insanların söyleyecekleri sözler hiç bitmiyor yani.

inşallah bir an önce nişanlınız atanır ve mutlu bir yuva kurarasınız.