bunca yıldan sonra ne ögrendim biliyormusun? cehalet mutluluktur..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve elay83 tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : elay83
  1. elay83

elay83 niyet ettim,diyet etmeye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Tam tamına 2 ay sonra 12 yıl bitecek o hayatıma gireli,Daha 15imdeydim tanıştığımızda 5 yıl flört 1 yılda nişanlı kaldık .2004 ağustosda evlendik,2007 eylülde dünya güzeli kızımız oldu,Adı ELAY...Adı elay oldu çünkü ikimizin isimlerinin baş ve son heceleriydi..İkimizde çok aşık olduk...Film gibi bir aşk hala akşamları işten geleceği vakit heyecanlandığım adam...Ve hala yatağa girdiğimizde ikimizinde heyecanı olan bir ilişki..tabiri caizse ikimizde köpek gibi seviyoruz ,ölürüz biz birbirimizsiz.. SIZ SIMDI NE ISTIYON BE ARKADASIM DICEKSINIZ DIMI ?? HEMEN ANLATICAM

Bana rahat battı bi gün otururken acaba benimkide bir dakkalığına bile olsa beni aldatırmı diye düşündüm,dedim yapamaz hayatta ölür yapmaz zaten safcım benim beceremezde,tiklidir iğrenir yapamaz yazık...sonra bir şeytani düşünce pat yadı kafamda ,benle tanıştığında zaten 17 idi daha ama benden önce sadece 3-5 ay süren ama delikanlılık ya aşık olduğu bir kız vardı ki uğruna liseyi bırakmış bu sürede .... ama kızın ailesi kötü diye eşimin ailesi sakın demiş almayız biz sana bu kızı... zaten kızda bırakmış bunu bi süre sonra kendiliğinden ,aklıma o geldi....

Kalktım yerimden kızın adını biliyorum sadece fake bir msn adresi aldım facebooktanda kızın fotosunu kopyaladım msn resmine,sonra attım yemi bekledim yemlensin diye ....3 -4 gün naber,nerden buldun ,nasılsın, neden yazdın falanla geçti ..Görseniz benimkini aşkım şöyle aşkım böle anlatıyo beni sorunca o kız (kendi kendimi yani ) sonra dün biraz abartıyım dedim ,eskileri açtım...

-Beni çok sevmiştin nasıl oldu unutabildin ,hiç aramadın beni bi daha neden falan dedim...
    -Sen seçtin ve gittin dedi...Biten bitmiştir dedi,sorgulama artık dedi (sevindim)
    -Peki lütfen 2 dakka doğruyu söyle gerçekten eşin beni sana uutturdumu dedim?
    -Sen ilk aşkımdın ,sonra aşkım çıktı karşıma dedi(buruldum)
    -Duymak istediğimi söyle dedim,Gerçekten mi unuttun dedim ?
    -Ilk aşklar unutulmaz,unutsam yazmazdım dedi (öldüm )akannehir

Bu arada msn e ekledim ya ben onu onla bir başındadık pc nin ben açtım onun msni ni a dedim bak kim eklemiş s.... et ya dedi,yok kabul ettim bakalım ne dicek dedim...
    arasıra yazdığını sölüyodu ,sardırdın başıma diyodu,dün gecede geldi konuştunuzmu dedim bugün yok dedi ..gözüme bak dedim ,biraz ama sıradan şeyler dedi...Yani sakladı...
    Bende dedimki ama senin konuştuğun sırada ben senin msni açtım konuşmalar bana geldi,gördüklerimle mahfoldum dedim...sustuk ikimizde ....sarıldı bana saçmalıyorsun dedi...sonra sustuk hep ,sabah giderkende sustuk sadecece sarıldık ,hayırlı işler dedim gitti..:gitme:

BEN NAPTIM KENDIM KASINDIM GALIBA,BANA BISI SOLEYIN NOLUR... DEVAM EDIYIM MI BU OYUNA YOKSA CEHALET MUTLULUKTUR DIYIP ARTIK DESMEDEN BITIREYIM MI ?? AKIL VERIN mafoldumben

2. 19 Ekim 2010
  3. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yani kızma ama gerçekten sen kaşınmışsın arkadaşımm
    hem adam yinede kötü bişey söylememiş,seni anlatıp durmuş:eek:lmaz:
    kesinlikle bu oyuna devam etme,huzurunu mutluluğunu bozma....

4. 19 Ekim 2010
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    gercektende kendi kendinize kasinmissiniz
    hayir insanlar neden mutlulugunu iyi giden evliligini
    bozmak icin elinden geleni yaparki
    tebrik ederim sizi pess yani

6. 19 Ekim 2010
  7. elay83

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kesilikle haklısın ,olayı erkek kardeşime anlattım 21 yaşında
    abla sen delimisin ,eniştemin seni sevdiğini dünya biliyo hangi erkek olsa böyle tepki verir..sakın uzatma kes dedi...

acı çekicem devam edersem,ama ya görüşmek falan isterse ilerde buna dayanamam iştte :KK43:

8. 19 Ekim 2010
  9. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    genelde Bu tür oyunlar, oyunu başlatanların zararına olur. Seninkide öyle olmuş. Ama eşin yanlş bir cümle kurmamış msn konuşmasında.İlk aşların unutulmayacağını herkes bilir. Unutmaması hala ona karşı duygusal birşeyler hissetmesi anlamına gelmez sanırım.
    Tek problem sana konuşmadım demesi olmuş sen gerçeği söyledikten sonrada kabullenmesi. . :nazar:

10. 19 Ekim 2010
  11. ironihayat

ironihayat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım kesınlıkle oyuna devam etme cunku 2 gun sonra oğrenır o masal olan askınızda biter.bakma her erkek boyle ben bıle dıyorumkı benım askım yapmaz ama neler yapar kımbılır asdece ustelemıyorum cunku ben uzelecem.kızın adına yazarsın artık gorusmek ıstemıyorum sil beni falan bu oyunuda bitir.

12. 19 Ekim 2010
  13. elay83

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    mafoldumbenben sadece denemek istedim ,hiç bişi bozmak istemedim..

14. 19 Ekim 2010
  15. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Ya bu kadınlar niye böyle, zorla dürtüyosunuz adamı yani...
    Bende katılıyorum ilk aşklar asla unutulmaz...
    Üstelik her doğru her yerde söylenmeyeceği için eşinizde doğruyu söylememiş.
    Bana kalırsa bu yine sizi sevdiğini ve üzmek istemediğini gösterir

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  16. 19 Ekim 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.349
    Ödül Puanları:
    363
    Eşinizin görüşmek isteyeceğini sanmıyorum..
    Erkekler bizim gibi kendilerini ağırdan satmaz,eğer niyeti olsaydı hemen atlardı bence..
    Yazışmaları ağrınıza gitmiş olabilir ama inanın çok kötü değil..
    Yanlış olan sanal ya da gerçek o kişiyi eklemesi ama bu yanlışa sebep olan da sizsiniz..
    Doğru okuduysam adam kabul etmek istememiş,siz inat etmişsiniz..

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  18. 19 Ekim 2010
  19. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Kendin edip kendin bulmuşsun tebrik ederim.
    İyi adam dürüstmüş, bişey de konuşmamış. Bana kalırsa bu oyuna son ver.
    Msn den yazarsın o kızın adına, benim sevgilim var bir daha görüşmeyelim diye bitirirsin. Güzelim evliliğini saçma sapan oyunlarla mahvetme.