Bundan sonra Anneler Gününde gözyaşı yok.....

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve gizel tarafından 14 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : gizel
  1. gizel

gizel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben evliyim fakat çocuğum yok. Bu site vesilesi ile. Bugün beni çok etkileyen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi bugün Anneler Günü idi. Yıllardır eşim, annem babam ve kardeşim bu günü benim için de hep özelleştirmişlerdir. Kayınvalidem ise her Anneler Gününü sadece kendi tekeline almıştır yıllardır. Fakat bugün Kardeşimin Kayınvalidesi beni müthiş yüceltti. Ömrüm boyunca hiç bir zaman unutmayacağım. Kendisine buradan çok ama çok teşekkür ediyorum. İlk kez gözyaşına meydan bırakmayan bir Anneler Günü yaşattı bana.

2. 14 Mayıs 2007
  3. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım senın adına sevındım.ama benım ıcın bundan sonrakı yıllardada hep goz yası var galıba

4. 19 Mayıs 2007
  5. gizel

gizel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili sarı papatya çok özel değilse neden böyle düşündüğünü benimle paylaşmak istersen lütfen bana özel mesaj atarmısın.

6. 23 Haziran 2007
  7. nrsnkma39

nrsnkma39 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Evet bu şarkı sözünün hepimiz için gerçek olmasını diliyorum.Gözyaşlarımız sevinçten aksın.a.s.:1hug:a.s.:nazar:

8. 9 Temmuz 2007
  9. yenibirsayfa

yenibirsayfa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seni mutlu eden insanlara saygı duymamak elde mi.Çok sevindim canım senin adına.

10. 11 Aralık 2007
  11. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben anneyim kucucuk bir oglum var simdide ikinci bebeyime hamileyim .ve yurt disinda yasiyorum ya anne ozlemi bitmezya inan hic birsey annenin yerini tutmaz anne olmama ragmen .bu bitmedi.uc yasimdaki oglum cani yandiginda kosuyor anbne anne acidi acidi diyo .dusun opünce orasini hemen susuyo.aslinda bu pisikolajik bir olay.keske benim annemde yanimda olsaydida neyse..... yazamicamm:roflol::roflol: