Bundan sonra ne yapacam? Boanyoruz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve deniz09 tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : deniz09
  1. deniz09

deniz09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öyle bir boşluktayım ki, tüm gücümün yok olduğunu hissediyorum.
    hersey 6 ay önce başladı. esimin annesi oğluna sırılsıklsm asık ve esimde malesef ona karsı gelemeyen birisi ve hatta bizim hayatımızla ilgili kararlarıda onlar alıyorlar ve esim uyguluyor ben tamamen etkisiz elemanım. ya uyacağım ya da kapı orada...
    su an 4.5aylık bebegim kucagımda. esim 3 ay önce evi terk etti ve ailesinin yanına gitti. beni hiç aramadığı gibikızınıda bu süre içinde bir kere dahi olsa aramadı.bu nasıl vicdan ki bana ben bu çocuğa karşı herhangi bir babalık hissi tasımıyorum senin onu en iyi şekilde büyüteceğine inanıyorum diyebiliyor.kendisi kariyer yapacakmış. onları allaha havale ettim, dilerim cocugumun günahi onlardan çıkar. bana yaptığı duygusal ve fiziksel şiddet yetmiyormuş gibi birde çalıştığım yere gidip 3. sahislara benim onu artık ilgilendirmediğimi ve benimle bir alakası kalmadığını söylemiş.ben de bunun üzerine ona boşanma ve manevi tazminat davası açtım. fakat minicik bir bebekle bundan sonra ne yapacağım bilemiyorum.kaynanamda mutlu olsun oğlu ona kaldı....

deniz09
    Kullanıcının Profilini Göster
    deniz09 kullanıcısına özel mesaj gönder
    deniz09 kullanıcısına ait bütün mesajları ara
    İrtibat listesine deniz09 üyesini ekle

2. 21 Ağustos 2009
  3. Lacivert.

Lacivert. tartıda 53ü görene kadar! Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    Eşin evi niye terketti ki? Ne sebeple kavga ettiniz, durduk yere mi gitti..

4. 21 Ağustos 2009
  5. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    üzücü bir durum ama yapılacak birşey yok gibi.yeni hayatında mutluluklar canım.

6. 21 Ağustos 2009
  7. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok üzüldüm ilerde sende çocuğuna söylersin baban seni aramadı diye

çünkü o çok pişman olucak çocuğun aklı erince etrafında dört dönecek neden kavga

ettiniz flan demicem her nekadar sende suçlu olsn bir erkeke anasının evine gitmek yakışmaz

çocuğunu kesinlikle aramalı sende onun çocuğunun annesisin terbiyesizz adam

8. 21 Ağustos 2009
  9. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sen doktor musun? Eşin de mi doktor?

10. 21 Ağustos 2009
  11. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    çok acı gerçekten
    bundan sonra bence silkin ve kendine gel
    yapacak bişey yok çocuğunun ve senin geleceğin için herşeyi yapacaksın ve ayakta duracaksın mutlaka çok zor zamanlardan geçiceksin ve o zamanlarda da güçlü olup yola devam edeceksin başka çaren yok ... ama bu boşanmadan maddi olarak ne elde edebiliyosan al senin hakkın bunu gurur meselesi sakın yapma sonuçta o kendini öle hissetmesede çocuğunuzun bakımına destek olmak zorunda
    umarım bebeğinize öle bi anne olursunuzki ileride bebeğiniz baba yokluğunu hissettirmedi diyebilir...

üzüldüm
    Alalh kolaylık versin dualarım sizinle

12. 21 Ağustos 2009
  13. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    çocuğuna babalık bile yapma duygusu ve vicdanın dan yoksun bir adam dan zaten bir fayda da gelmez denizcim...
    ama bundan sonra sen öyle güçlü ol ki,sakın tükendim bittim deme ! buna hakkın yok ! insan evladı için dağları deler,tüm engelleri yıkar...
    tükenmek yok !
    sende bu adama karşı maddi manevi elinden geleni ardına koyma burnundan fitil fitil getir...
    allah onu ıslah etsin,senin ve çocuğunun yoluna açık ...
    herşey gönlünce olsun..
    iyiliğin gücüne inan..

14. 21 Ağustos 2009
  15. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    umarım destek olan yakınların vardır.Allah yardımcın olsun

16. 21 Ağustos 2009
  17. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    artık onsuz olacagını ve gelecegınızı düşünmen lazım. kafandan nefretini atıp bebeğine odaklanman kandını iyileştirmen lazım canım. giden ortada bırakan mutlaka bir gun başını taşlara vurur bunu sakın unutma. sakın güçsüz imajı çizme, madem bir tarafı yemiyordu niye evlendi adi herif. anasınla yaşasın, çok üzüldüm gerçekten.

18. 21 Ağustos 2009
  19. bademd

bademd Gururlu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

merhabalar eşinizin mesleği nedir acaba siz doktormuşsunuz ve onlar sizin mesleğiniz altında ezilmiş olabilir biliyormusun benim çocuğum yok ama belkide bu boşanma daha iyi olabilir çocuğunu yetiştirmen adına zaten mahkeme gerekeniş söyleyecektir eşinize ama düşünün bir annesinin sözüne kulak veren ve uygulayan birisi nasıl bir baba olabilirki çocuğunuz büyüdüğü zaman sizden soğutmaya bile kalkarlar Allahım hakkında hayırlısını versin seninde evladınında bende bu korkular yüzünden çocuk yapmıyorum içimde özlemi duruyor allahım kaynanalara bir dur desin artık