Bunlar da benim beğendiğim mobilyalar

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve EU3 tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

herkese merhaba a.s.

yaza düğün planları yapan biri olarak bende mobilyalara bakınmaya başladım çoktan..

aklımda belirlediğim bikaç tarz var, geçen haftada annemle çıktık bakındık, tam istediklerimizden bulduk fiyat öğrendik vs.

sizlerlede paylaşim fikir alim istedim hangileri daha kullanışlı ve güzel duruo die a.s.

yemek odası.. kesinlikle vitrin vs kullanmıcam, sadece konsol ve masa olucak.. tv ünitesi ile tamamlıcam..

konsolu bu tarz istiorum (renkler değişebilir tabiki)

tv üniteleri

bunu annemle çıktığımızda beğendim, ve tek fotosunu çekebildiğim ürün, normalde izin vermiolar ancak bu kameraların dışında kaldığı için çalışanlar çaktırmadan al dediler bi kare kaydirigubbakcemile3

salon için düşündüklerim

yatak odası olarak bu tarzlardan hoşlanıorum , renk olarak ya siyah yada kahve tonları düşünüorum

2. 7 Şubat 2010
  3. EU3

EU3 Guest

tavsiyeleriniz , beğendiğiniz beğenmediğiniz şeyler olursa paylaşırsanız sevinirim.. ayrıca kullanışsınız bulduğunuz ürünler varsa da aynı şekilde yerimseniben

4. 7 Şubat 2010
  5. tugce32

tugce32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hepsi çok güzel yalnız köşe takımlarını genelde kullanışsız buluyorlar. ablam o yüzden değiştirdi. oturup kol dayama rahatlığı yok. normal koltuk takımları daha kullanışlı bencede.

6. 7 Şubat 2010
  7. EU3

EU3 Guest

tugce cnm çok haklısn, benimde arkadaşım sadece köşe almıştı şimdi çok pişman şöle sere serpe yatamıoruz diokaydirigubbakcemile3

bizim evimiz inş kendimize ait olucak, oyüzde alırken salonu geniş bi ev almaya çalışıcaz ,ve hem koltuk hemde köşe takımı kullanmayı planlıoruz, vazgeçemiorum köşeden :kedi: ama eğer genş salonumuz olmazsa tabiki sadece koltuk takımı olucak a.s

çok tşk ederim yorumun için cnm a.s.

8. 7 Şubat 2010
  9. EU3

EU3 Guest

mesela ben sürgülü dolap istiorum normalde, daha şık görünüo gözüme nedense, ama dayanıksız olduğunu sölüolar :uhm:

beğendiklerim kendinden frenli oluo çarpma ve rayından çıkma durumlarına karşı önlem amaçlı.. ama eklediğim ilk yatak odasındaki dolap kapaklı olmasına rağmen gayet güzel duruo ,aklım karışıo böle olunca:1no2:

sizce sürgülümü kapaklımı?

10. 7 Şubat 2010
  11. EU3

EU3 Guest

12. 7 Şubat 2010
  13. tugce32

tugce32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya sürgülü kapı ben kullandım çok sinir olmuştum. şöyle 2 kapağı birden açıp rahat rahat ne giyeceğimi görüp karar veremiyordum yani kapakları bir oraya sür bir öbür tarafa çok gıcık oluyordum:) tabi ben biraz aceleci bir tipim belki ondandır:)

14. 7 Şubat 2010
  15. tugce32

tugce32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    birde koltuklarda minderli yastıklı modeller pek kullanışlı değil. altta minder kayıyor oturdukça yada yamuluyor zırt pırt düzeltmek lazım ben hiç gelememde öyle işlere:) benim koltuklarım öylede hep eşim düzeltir:))))

16. 7 Şubat 2010
  17. TheShe

TheShe Guest

Ayy çok beğendim ilk koyduklarını boshayallersmile
    Hepsi tarz ve güzel, tek söyleyebileceğim açık renklerde leke olayıyla baş edebilir misin, çocuk falan hemen olmayacak ama çalışan bi kadın olacaksın, açık renk koltukta her an elinde bezle gezmen gerekebilir. Ne kadar sevsem de kullanışlı bulmuyorum yani.
    Bir de evet sakın sürgülü alma derim, benim dolabım sürgülü ve artık takıldı kaldı bi yerden sonra. Ortadakini hareket bile ettirememeye başladım, uzak dur derim eyvahedigeldismile

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Şubat 2010
  18. 7 Şubat 2010
  19. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım hepsi birbirinden şık ve güzel..ama gerçektende sürgülü dolaplar kullnışşız oluyomuş yük agır oldugu için çekme sırasında hep vidaları felan yerinden oynuyomuşş bende geçen aylarda aldım yatak odamı magaza sahibi dedi banada bende sürgü kapak begenmiştim vazgeçtin almadım ..ama yatak odası çok hoş gerçektende birde bunlar hangi marka canım tv ünitesi çok hoşuma gitti ...