bunlar hamilelik belirtisi mi lütfen yardım =S

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve lolam tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : lolam
  1. lolam

lolam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba öncelikle adetim bir hafta gecikti kasıklarım felaket ağrıyor göğüslerim büyüdü ve sertleşti sürekliuyumak istiyorum halsizlik var iştahm çok açık ama ağzımdada değişik bir tat varmış gibi hissediyorum!!! öncelikle bunlar gerçekten hamilelik belirtisi mi hamile olmama ihtimalimde var mı???

2. 24 Aralık 2009
  3. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım halsizlik ve göğüslerde büyüme-hassasiyet hamilelik belirtleri arasında yalnız bunların bir çoğu adet öncesi belirtilerle de çakışıyor... hamile olan arkadaşlarımızın dediği göğüs büyümesi oluyor fakat südyen bile giyerken acıma ve uçlarında büyüme görülüyor. bence bu kadar tedirgin olacağına eczaneden bir idrar testi alıp sabah ilk idrarınla test yap.zaten 1 hafta gecikmişsin..eğer gebelik çıkmazsa doktora git hemen söktürücü ilaç yazar.

4. 24 Aralık 2009
  5. lolam

lolam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    internetten hamile kalmak için doğru gün diye bişey buldum onu hesapladığımdada ilişkiye girdiğim gün çıkıyor =S bunlar güvenilir hesaplamalar mı bilmiyorum ama kaç haftalık hamile olunduğuda hesaplanıyormuş ona göre de 1haftalık hamileyim ( eğer hamileysem ) test aldım belki adet olurum diye beklemiştim ama epey gecikti..söktürücü ilaçtan da bahsedermisin gerçeken hiçbir bilgim yok=((

6. 25 Aralık 2009
  7. ALeNaM

ALeNaM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya benim adetime bir hafta var ama arkadaslar bir kac gundur lavaboya gittimde keskin koku aliyorum cisimden kafamçokkarıştı bu ne anlama geliyor bilen varmi

8. 25 Aralık 2009
  9. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim insan istedigi zaman en ufak seyi hamilelik belirtisi olarak görebiliyor, bunu kendimden biliyorum. Adetim geciktigi zaman umutla belirtileri ariyorum kendimde ama en kesin yok gebelik testi. Bir hafta gectigine göre gebelik testi yapabilirsin hem emin olursun daha iyi olur canim.

10. 25 Aralık 2009
  11. ALeNaM

ALeNaM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu idrar kokusu idrar enfeksiyonu olabilir

12. 25 Aralık 2009
  13. lolam

lolam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    =) çok teşekkür ederim testi yapınca haber vericem...

14. 25 Aralık 2009
  15. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    en büyük hamilelik belirtiisini yasamısın 1 hafta geckmissın test yapsana cnm ne bekliyosun daha ohooooooo bn simdiye 10 tane yapmısıtm :)

16. 25 Aralık 2009
  17. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canm idrar testinde cıkmasa bile kanda baktırmadan soktürücü içme bide o o kdarda iyi bisiy degil sonra vucut alısıyo o olmadan adet olamıyosun bekle adetinni gelmesini bnce hamilesin ama degilsende acaba hamilemiyim die düsndügün içinde gecikebilir

18. 25 Aralık 2009
  19. zuzu79

zuzu79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

olabilirdeeeeeeeeee bazen de insan kendini çok dinliyo ve stresten bu belirtiler oluyo kendini çok kaptırmadan biraz istersen biraz daha bekleyip test yaptır canımmm....hayırlısı olsun