bunlar normal mi?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve canan27 tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : canan27
  1. canan27

canan27 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    mehaba arkadaşlar 5 haftalık hamileyim ve sanki çok daha sonra olması gerekenleri şimdiden hissediyorum.

oturduğum zaman karnımdan dolayı rahatsız oluyorum farklı oturmaya çalışıyorum. pozisyon değiştiriyorum.arkama yastık falan koymak zorunda kalıyorum.
    yatarken sırt üstü rahatsızlık veriyor ve yine sürekli farklı yönlere dönmek zorunda kalıyorum.yanlara döndüğüm zaman yine rahatsızlık hissediyorum. sürekli pozisyon değiştiriyorum. karnımda sanki çook fazla yük varmış gibi hissediyorum. karnıma gelen yük çok rahatsızlık veriyor. mesela eşortman altı falan.....
    bebişi sol tarafta hissediyorum...

daha doğru dürüst karnım çıkmadı bile. bunlar normal mi. sonuçta 5 haftalık hamileyim. sizde de oldu mu bunlar ? normalde nezaman ortaya çıkıyor bu beklirtiler?
    kaç gündür uyuyamıyorum sürekli dönmekten ve wc ye gitmekten

2. 31 Ocak 2010
  3. selaleyel

selaleyel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle hayırlı olsun öncelikle hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiyor wc ye çıkman çok normal ama diğer söylediklerin hamileğin ilerki ayları geçerli henüz gebeliğin çok yeni sanırım seninkisi birazda psikolojik.. rahat ol dinlen ve bu mucize olayın tadını çıkar canım sağlıcakla kala.s.

4. 31 Ocak 2010
  5. Zynpmrt

Zynpmrt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bebişin hayırlı olsun. Tuvalete gitme ihtiyacı dışında diğerleri pisikolojil bence. bebeğin henüz karnında bile değil çok daha aşağıda. Bu belirtiler rahmin yukarı çıkarken olan şeyler onun içinde daha çok erken.

6. 31 Ocak 2010
  7. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende hamileliğimin ilk haftalarından itibaren çok oturunca kasıklarım ağrırdı sanki orası şişmişte patlayacakmış gibi:) o yüzden hep uzun oturmuştum oturcağım zamanlar:)
    hamileliğim çoook bulantılı geçmişti. hamilelikle ilgili bir konu okurken bile miğdem bulanıyor artık :bbo:
    sorunsuz bir şelkilde kucağınıza alrsınız inşallah bebeğinizi...

8. 31 Ocak 2010
  9. canan27

canan27 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekküerler arkadaşlar . dün bir bebek aldım kucağıma sol tarafım heme ağrıdı. bir ağırlık hissettim. hemen geri koydum bebişi...benimki psikolojik olabilir HAYIRLISI ARTIK:)