bunlar normal mi?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve nur_45 tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nur_45
  1. nur_45

nur_45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bugün itibariyle 6+1 hamileyim inş....bugün kalktığımdan beri baş ağrısı ve hafifte olsa gün boyu devam eden mide bulantısı yaşıyorum....normal mi....benimle aynı periyotta olan arakdaşlar sizde yaşıyor musunuz?bu durumu kolay atlatabilmek için yaptığınız bişeyler var mı...teşekkürler şimdiden..

2. 21 Haziran 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    hamıle kalmadım ama normal oldugunu bılıorum
    hormanlardan dolayı
    yapacak bısı yok
    4. aya kadar cekecksın
    saglıklan al kucagına ınşşşş

4. 21 Haziran 2010
  5. ecrinsudem

ecrinsudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet nur ben şuan o dönemde değilim ama bende bazen başağrısı oldu esranın değidi gibi bunlar hormonlar tarafından oluşan şeyler ve kişiden kişiye farklılık gösterebiliyo... mesela ben adet olacğım günlerde ilk 3 ay adet belirtileri gördüm,kasıklarda ağrı,göğüslerde şişkinlik ağrı asabiyet bunlarda oldu hormonlar yüzündenmiş,şuan 16+6 yım hiç birini yaşamıyorum...Birde allahıma şükür sorunsuz bi hamilelik geçiriyoruum ne aşerdim ne bulantılarım oldu ilk 3 ayı çook iyi geçirdim hiç bişeyden tiksinmedim inşallah doğuma kadar da kolay geçer bebişlerimizi sağlıklı kucağımıza alırız.:ecrin_bebek::CüvCüv:

6. 23 Haziran 2010
  7. nur_45

nur_45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim esracım bebeğimizin sağlıkla gelmesi en büyük duamız...ilk olunca biraz tedirgin ilerliyor insan...umarım en kısa zamanda sende bebeğine kavuşursun

8. 23 Haziran 2010
  9. nur_45

nur_45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    maşallah ecrinsudem....bende bugün itibariyle 6+6 oldum...bulatılarım devam ediyor gün içerisinde farklı şiddetlerde oluyor ama genelde kendini hissettiyor...sen nerdeyse yarılamışsın umarım bizde sorunsuz ilerleriz....doktorumuz 8.haftada gelin dedi kalp atışları için ben 7+5de falan gtsem olur mu acaba yola çıkcazda tedirgin gtmek istemiyorum...:ecrin_bebek:

10. 23 Haziran 2010
  11. ecrinsudem

ecrinsudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inşallaaah ya bana geçmiyo sanki zaman bazende diyorum ne çabuk geçmiş bi an önce kucağıma almak istiyorum yarabbim inşşş hepimize nasip eder..

bu arada yola çıkıcam demişşsin ama dr.danış önce bi belki çıkma diyebilir çünkü en riskli dönemdesin..bence duyulabilir gerçi duyulmuyor da görünüyor :) benim ilk duyduğumda 2.5 ay fln dı sanıırm 2li testi yaptırdığım dr.dinletti öyle muhteşem bişeyki anlatamamm:KK46::nazar: