Bunlarda benim freshlook mavi ve ela lenslerim

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve scorpion_22 tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

8 Kasım 2009
    Konu Sahibi : scorpion_22
  1. scorpion_22

scorpion_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    Selam arkadaşlar:teytey:Bu zamana kadar hangi marka denediysem deneyim freshlooktan vazgeçemiyorum.6 senedir mavi kullanıyordum.Bugün değişiklik olsun diye pure hazel aldım ve çok doğal durdu.Umarım sizde beğenirsiniz a.s

Ekli Dosyalar:

2. 8 Kasım 2009
  3. sudemnisa

sudemnisa Kadrolu ev hanımı Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maviler süper yakışmış maviye devam et bence .........:)))

4. 9 Kasım 2009
  5. scorpion_22

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim canım :smiley-cool: uzun zamandır mavi kullanıyordum değişiklik olsun dedim biraz süprizzzzz tabi arada sırada mavi kullanırım alışkanlık nede olsa vazgeçemem maviden yerimseniben

6. 9 Kasım 2009
  7. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadasim gercekten cok yakismisiz güzel durmus bende bi ara freshlookun gri rengini almaya düsünyordum aama sonra teredütte kaldim cünkü hemen yirtiliyormus diye duydum parama kiyamadim ve öle kaldi :KK43:

8. 9 Kasım 2009
  9. Yakamozzz33

Yakamozzz33 Bir kalpte üç aşk ... Üye

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    Bu freshlookun hangi mavisi bende optikte denedim freshlook mavisini lacivert durmuştu açıkcası berbat görünüyodu sen de çok hoş olmuş opuyorumnanaktan Bende freshlook yeşil ve gri kullandım uzun zaman, griyi hala kullanıyorum ama memnunda değilim freshlooktan 3 4 saat takmadan batma ve ağırlık yapıyo gözümde freshlookun grisinin verdiği rengi diğer lenslerde yakalayamadım için hala freshlook griyle devam ediyorum kaydirigubbakcemile3 Bu arada maviyi daha sık kullan bence de mavi daha güzel durmuş a.s

10. 9 Kasım 2009
  11. Yakamozzz33

Yakamozzz33 Bir kalpte üç aşk ... Üye

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    Ben yıllardır freshlook grisini kullanıyorum yırtılma falan olmadı hiç sırnaşık şey zaten freshlook diğer lenslere göre daha kalın bi yapıya sahiptir o yüzden yandan bakıldıgında bombeli durur, kaliteli bi lens de değil zaten ama bağımlılık yapıyo bu lens insanda naniknanik bi alınca bi daha bırakamıyosun zemuszemus

12. 9 Kasım 2009
  13. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi canim optikciye gittim lens almak istedigmi söledim hemen denemek icin freshlooklenslerden bitanesiini verdi gri olani rengi uycakmi diye ellime dogru düzgün almadan hemen yirtildi kadina söledim kadin dedi senin sucun degil freshlookun lensleri cok hassas hemen yirtili veriyorlarmis.Bende Vazgectim o günden beri daha kaliteli bisey ariyorum hemen yirtilmayan saglam olan.Ben 10 Euro 1 aylik lens almistim ve inan daha kaliteliydi hic yirtilma felan olmamisti.Egerki Yurtdisinda oturan arkadaslarimdan biri bana tavsiyede bulunursa sevinirim Freshlookdan haric bi Lensmarkasi.

14. 10 Kasım 2009
  15. scorpion_22

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    Canım öncelikle teşekkür ederimkaydirigubbakcemile2 bu freshlook bebek mavisi en açık haresiz olsan mavi,diğer markalara göre biraz daha kalın olabilir doğru ama ben en çok freshlooktan memnun kaldım tabi uzun süre kullanınca batma yapıyor :1no2: yinede memnun sayılırım.

16. 10 Kasım 2009
  17. scorpion_22

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    Canım teşekkürler opuyorumnanaktan freshlook gride kullandım ama hiç yurtılma gibi bir problemim olmadı hatta diğer lenslere göre daha kalın bir yapısı vardır freshlook un. ve çokta doğal duruyor ayrıca yaptığın makyaja göre de renk değiştiriyordu bence gri kullan derim ben bile almayı düşünüyorum tekraryerimseniben

18. 10 Ocak 2010
  19. pin0kyo

pin0kyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hangi mavi bu ?