Bunu Hepiniz Okuyun!!!!!!!!okuyun!!!!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve aysealgun tarafından 2 Şubat 2008 başlatılmıştır.

2 Şubat 2008
    Konu Sahibi : aysealgun
  1. aysealgun

aysealgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çoğunuz nasıl bi ilişkim olduğunu biliyor bilmeyenlerde öğrensin biriyle beraberdim bana evlenme teklifi etti ve sonra evli olduğu ortaya çıktı sonra ben boşandım dedi sonra ağladı sızladı ne kadr hayır desemde gene geldi ve ben en son sizeintikam alliim mi demiştim kiminiz hayır dedi kimiznz başka bişi..ama şimdi beni iyi dinleyin kızlar ben size asla o adamın metresi olmadığımı olmıcağımı ve kimsenin yuvasının yıkılmasına izin vermiyceğimi ancak bu şekilde anlatablirim bana yakışanı yaptım beni yine aradı açmadım ve ona dedimkii ''seninle olduğum sürece kendime olan saygımı yitiriyorum sen senin isteklerini yapıcak birini bulabilrsin ama ben hayatımı seninle mahvedemem seninle ilgili aldığım en doğru karar bu saygı duy ve beni arama''kızlar şimdi anladınız dimi benm ktü biri olmadığımı???onu bu sefer tamamen hayatımdan çıkarttım kızllarrr :içelim:

2. 2 Şubat 2008
  3. aysealgun

aysealgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkr edrm pembedus bende öle dşünüorum:1hug:

4. 2 Şubat 2008
  5. aysealgun

aysealgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkr ederm yaşıyan bilr kesinlkle sadece anlımm ak herkes bilsin istedim:1hug:

6. 2 Şubat 2008
  7. aysealgun

aysealgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkr ederm yaşıyan bilr kesinlkle sadece anlım ak herkes bilsin istedim:1hug:

8. 2 Şubat 2008
  9. hayat_var

hayat_var Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım kendin için doğru olanı yaptın ve bence de en iyisini yapmışsın a.s.

10. 2 Şubat 2008
  11. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kendinle yüzleşebildiğine göre doğru yoldasın.Bunu bizimle paylaşabilmende ve kendi kendine doğruyu bulabilmende güzel davranış.
    Arkadaşım sözümü fazla uzatmayacağım en doğru olanı yapmışsın hem kendine olan saygını yitirmemişsin hemde gözü dışarda olan böyle insanlara fırsat vermemişsin.yerimseniben
    Seni tebrik ediyorum keşke herkes senin gibi yaşamını açık ve doğru oynasa...

12. 2 Şubat 2008
  13. aysealgun

aysealgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gül güzeli gerçeten çok teşekkr ederim herkese teşkkr ediorum beni anladığınız umuorum

14. 2 Şubat 2008
  15. CASMXIXN

CASMXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    balık baştan kokar derler yalanlar tatlı da olsa yalandır ve affetmek bizi ne kadar acıttığıyla ilgilidir.......bu konu çok hassas dikkat et derim.....etrafta o kadar çok kötü niyetli insan varki ....mühim olan senin hemen bu durumu farkedip kendini sıyırmış olman.....intikam almak için filan konu açmışsın....sevdiğin için bütün bunlar....ama buna hiç gerek yok.....senin sevgini haketmeyecek bir insana bu bile fazla boşver kurtar yakanı gitsin.....sen seninde dediğin gibi kendine olan saygını yitirmediğin sürece daha güzel sevgileri tatma şansın çok yüksek yalnızlık allaha mahsus birgün karşına seni hakedecek ve seni kendine deliler gibi bağlayacak birini mutlaka bulacaksın.........aç gözünü uyanık ol.........sakın bir daha da arkana dönüp bakma ...bunlar sadece bir deneyim olarak kalacak hayatında...sana güzel bir alıntı yazmak istiyorum iyi oku oldumu.
    Sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma!"
    alıntı

16. 2 Şubat 2008
  17. aysealgun

aysealgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merak ettme asla arkama bakmam onu ben geçmişimdende çıkarrtım çnküüü yazdıkların içnde teşekkr ederim

18. 2 Şubat 2008
  19. leydigul

leydigul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle seni tebrik ederim aysealgun en dogru kararı vermıssın yalancının biriymiş zaten adam gibi adam olsa dogruyu söylerdi en basdan. bu erkekleri anlamak zor bu kadar basit olabiliyorlar bazıları böyleleride yuz karaları erkeklerin en kısa zamanda kendine layık olan biriyle tanısırsın inşallah