bunuda okumazsanız yazmam

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve esmahxuxlya tarafından 3 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : esmahxuxlya
  1. esmahxuxlya

esmahxuxlya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

2. 4 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : esmahxuxlya
  3. esmahxuxlya

esmahxuxlya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    AFFET ALLAHIM===

Pek cokta günah isledim
    Askin sarabinida ictim
    Her türlü haramida yedim