Bunun Adı Ara Kanamamı Aytun hanım lütfen yardımmmm

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve moment tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : moment
  1. moment

moment Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    iyigünler Aytun Hanım,
    sorum acil aslında.. umarım biran önce sizden cevap gelir.
    dün arkadaşımla görüştük sesi çok tedirgindi,
    26 yaşında bekar,en son 17 haziranda adeti gelmiş, 3 temmuzda kahverengi bir akıntısı olmuş, 4 temmuz pazar akşam saat 6 da kömür gibi siyah kanaması olmuş. miktarı çok fazla değil.. ağrısı sızısı yokmuş. bunun nedeni ne olabilir ne yapmalıyız..
    birde adetlerinin çok düzenli olmadığını söylüyor, bu tarihlere göre sizce düzenli değilmi..adetleri ağrısız geçiyor.
    2010 adet olduğu zamanlar şöyle. adetlerinin ilk günleri arasındaki zaman...
    1 şubat-11 mart-11nisan-17 mayıs-17 haziran- 4 temmuz çok koyu akıntı.
    sizden dört gözle cevap bekliyorum.

2. 5 Temmuz 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bana yazdığınız adet düzenlerinde sorun yok kadınlar 21-35 gün arasında adet görüyorlar ise düzenlidir denir. kahvaesiyah lekelenme yumurtlamaya ait bir durum olabilir devam ederse doktora gitmesinde fayda olacaktır.

4. 5 Temmuz 2010
  5. moment

moment Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    cevabınız için çok çok teşekkür ederim. inceliğiniz içinde...
    az önce görüştüm akıntı devam ediyomuş ara ara.. ama pıhtı yada parça gibiymiş..

6. 5 Temmuz 2010
  7. moment

moment Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    siz online olduğunuz için acilen yazdım. pıhtı şeklindeymiş dedim ama bir daha görüştük,
    ''tam pıhti gibi değilde sulu kan ama dağınık parçalar var gibi'' dedi..
    kusura bakmayın arkadaşım iş dolayısıyla şuan başka bir şehirde ve tek yaşıyor, orada henüz hiçbir yeri tanımadığı için bu kadar telaşlandım..
    sizce bu durum ciddiye alınması gereken bir durummudur. yoksa acilen bir dr a görünmek gerekirmi. adet başlangıc gibi değil sanırım...
    bu konuyla ilgili sizi biraz daha rahatsız edicem sanırım, şimdiden affınıza sığınıyorum...

8. 7 Temmuz 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam tekrar dediğim gibi durumun aydınlanması için arkadaşınızın gittiği şehirde bir doktora başvurmasında fayda var. tahmin yürütmekten başka bir işe yaramz benim buradan yazacaklarım.

10. 15 Temmuz 2010
  11. moment

moment Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    iyigünler Aytun Hanım,
    dilerim keyifli bir gün geçirirsiniz..

Aytun Hanım arkadaşımın ara kanaması olmuştu, bilmediği bir şehirde olduğu için 2 ayrı dr a göründü,
    ilk dr sol overde 37mm basit kist var, sağdada küçük kistler var demiş yasmin hapı vermiş
    ikinci dr büyüklüğünü söylememiş, korkulacak bişey yok stresten olmuştur birden fazla küçük kist ver adetinin 2.günü gel hormon testi yapalım hapda kullanma demiş...
    sizce tespit doğrumu, ve birde halen daha 4 temmuzdan beri ara ara akıntısı devam ediyor
    bu akıntı kistin akması demekmi..
    çok teşekkür ederim...