Bunun adı nedir....

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve chelik tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : chelik
  1. chelik

chelik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bir daha sevemeyeceğim belki öyle çok özlüyorum ki o mutluluklarımı öyle seviyordum ki. Benim en büyük cezam senin beni sevmediğini görmek hala çekiyorum cezamı.bazen öyle çok yanıyor ki sol yanım özlemekten. Hala ilk günki gibi tek istediğim yanında olmak nefesini hissetmek. Yanındaydım bir zamanlar çektin ellerini ellerimden. Hiç inanmadın bana bile bile canımı yaktın. Bilmiyorum belki çok sevdin belki hiç sevmedin. Biliyor musun o kadar yaşanmışlıktan sonra bunu bile bilmiyorum sen söyle sevdin mi?? Kendimi kandırmaktan bıktım artık. Bir zamanlar beni sevdiğine çıkan yollar arardım, şimdi ise sevmediğine çıkan yollarla dolu etrafım. Hiç birinden çıkmak istemiyorum yola. Keşke diyorum keşke çıkmasaydın karşıma sonra ondan da korkuyorum yoksun yokluğuna dayanamıyorum. Hiç olmamanı isteyemiyorum. Ben neden hala sana kıyamıyorum. Onca yaşanmışlığa rağmen hala hep daha fazla sevmem gerektiğini nasıl düşündürüyorsun bana. Ben bu kadar mı değersizdim senin için. Etrafımdaki bütün kötülerin adı sen biliyor musun. Ama hala benim en beğendiğim, en sevdiğim en özlediğim yine sen. Bütün nefretim sensin biliyor musun. Bütün nefretim sensiz olmaktan. Beni sensiz bıraktın peki ya sen sen mutlu musun şimdi. Bazen diyorum bir daha sever miyim diye sanırım bir sen daha olmayacak. Ama biliyorum daha çok sevileceğim öyle çok şey öğrettin ki bana. Sevdan öyle çok yaktı ki beni kor oldum bekliyorum. Daha çocuktum sen hayatıma girdiğinde gözleri yumuk yumuk bir bebek misali aşkı daha bilmiyordum. Nefes almaya başlamıştım. şimdi yok nefesim kesiliyor ama biliyor musun çoğu zaman böylesi daha iyi. Sen yokken çok fazla şey gördüm, iç dünyamda kocaman bir boşluk bilir misin bu boşluğu. Sanırım biliyorsun.adım gibi biliyorum yaşadıklarını yaşattığını. Allah’tan tek temennim yaşadıklarımı yaşatmamak. Bu öyle bir yangın ki, istemem kimse yanmasın. şimdi bana çok güzelsin diyorlar, sevmiyorum bu sözü senden başkası demesin bana. Sen söylemedin ama, hiç. Senden duymak istediklerim o kadar çok ki. Hepsi herşey yarım kaldı. Aslında bütün ayrılığımız bir bahane belki de. Aslolan senin beni sevemeyeceğini görmekti bu acı nasıldı bilir misin. Hep kendini beğendirmeye çalışmak, her dediğine evet demek, hep taviz veren taraf olmak nasıldır bilir misin. Bunun acısını hiç tattın mı sen. Sevgi diye yalvarmak nedir biliyor musun sen. Yalvarmak değildi yorulduğum, hiç beni sevmeyeceğini görmekti beni yakan. Sen hep başkasındaydın. öyle çok şey bekledim ki senden. şimdi ise hiç bir şey beklemiyorum. Biliyorum yanımdayken benimle değildin ki şimdi allah bilir nerelerdesin. Yokluğunda hayatım boş diyemem, kötü hiç diyemem. Ama biliyor musun karnımı ovmalarını, beni koltuğunun altına almalarının tadi hiç bir şeyde yok. Seninle olduğumdan daha çok gülüyorum şimdilerde. Hiç biri sahte değil. Bir zamanlar karışmak istediğim insanların arasındayım, anın tadını yaşıyorum çoğu zaman. Ama öyle çok özlüyorum ki o günleri. çok mu güzeldi başkalarına göresini bilmiyorum ama benim ilkimdi. Ne kadar kötü bu biliyor musun. Her ilkini senin gibi bir erkekle yaşamak ne kötü bir kadın için. Değersizlikleri özlemek, daha acı olan. Kılıf uydurmuyorum artık aramıyorum da. Hayatımda heşey daha net. Yeni kararlar aldım artık hiç bir şeyin ortası yok benim için. Ya sevilir ya sevilmez. Aşkın ortası olmaz. Aşkın bir kuralı olmaz. şartı olmaz. Bu yüzdendir ki yanından ayrıldım. Ben sevgisizlikle yaşayabilecek bir kadın değilim bunu öğrendim senden en başta. şimdilerde çok hata yapıyorum ama, biliyorum ki hepsi bana lazım. Istediklerim için bunlar bana lazım. Mutluluğum için lazım. Mutluluğun bendeki adı sendin. Bekliyordum cenneti, bekliyorum. Bir yerlerde bir ses var mutlu olacaksın diyen ama korkuyorum bu sensiz nasıl olacak. Bir o kadarda cesaretliyim, mutsuzluğumun adı da sendin. Kimse ile bir şey paylaşmamaya karar verdim. Kapatıyorum bütün kapılarımı. Hayatımda ilk defa bu kadar eminim bir kararımdan. Bu kararım senden ayrılmaya karar veridğim gibi olmadı daha yavaş daha acılı oldu. Olması gereken buydu. Senin ardından konuşmak artık boş biliyorum bu satırlarda boş ama, ne yapayım öyle kolay geçmiyorsun. şimdi kendime öyle çok kızıyorum ki, sen bu satırların hiç birini haketmedin aslında. Anlamazsın çünkü…..

2. 19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : chelik
  3. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzel bir paylaşım.
    duygularım bu satırlala aynı.
    içim cayır cayır yanıyor.beni sevmeseyen bi adama hala deli gibi aşığım.çok üzgünüm.