Burası da bu gidişle evlenemeyeceğim diyenlerin bölümü.

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve Lavanta tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Lavanta
  1. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    slm arkadaşlar her mevsimde evlenecek olanlara bölüm açılmış bide evlenmek isteyip evlenemeyen aradığı aşkı kişiyi bulamayanların bölümü olsun...ben daha 20 yaşındayım yaşım geldi ben hala gönlüme göre birini bulamadım sanırım evde kalıcam senağlama
    bizim ailede bi ben kaldım sayılır ve laflar beni çok üzüyor

2. 1 Nisan 2009
  3. Mermaid

Mermaid Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım daha yasın ne kı senın yaaaa,,,allah kısmetını cıkartır elbet,,,,o laf dıyenlerın lafı hıc bıtmez hayatım....sevgılı bulursn nışan ne zmn derler nışan yaparsn dugun ne zmn derler evlenırsın cocuk yokmu bırıncı cocugun olur ıkıncı yokmu dıye sorarlar :))yanı bu laflardan ve sorulardan kaçış yokk...takmayacaksn...ben 24 umde unı bıtrdm sımdı 26 yım hala bekarım.olursa yaza nısan ve dugun beraber ıstyıo erk arkm ama ben dugun seneye ıstıyorum...ozmn ben toptan evde kaldım..yapma cnm insnlrı duymıycan ve takmayacan

4. 2 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

hahaha
    kaydirigubbakcemile3
    Ben de böyle bir başlık arıyordum tam bana göre :))

Benim de evlenmeyi düşündüğüm bir sevgilim var yaşım yirmiyedi, evlilik konusunda çeyiz araştırmasına girdik listeler yaptık düğün salonu baktık ancak gel gör ki söz nişan konuları hiç açılmıyor gibi :) ve bu durumda ne düşünebileceğimi bilemiyorum... Yani bir gün belli olur 3ay 5 ay dersin değil mi :) Bizimki ya aniden olacak ya da öyle bir şey :) Hatta '' Ya ömrüm boyu bekar kalırsam '' diye bile düşünüyorum.
    olur mu olur wallahi hihih :))

Ben bu başlıkla 2009-2010 evlenecekler başlığı arasında kararsızım :)
    Ahh ah daha var da uygun gibi aslında kaydirigubbakcemile2
    kader kısmet işte belli olmuyor ki :)

:1hug:

6. 2 Nisan 2009
  7. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrbb kızlarr benimde varr birisii ama daha zman varr evlilik içinn:):)
    bende 19 yaşındayımm..
    aslında sülelade en erkekn evlencek olan ben olcak sanırım şöyle byle derken 21 olurr yaşımm)::)
    sülaledekii kızlarr 25 inden önce evlenmedilerde benimki biraz abes kaçcak sanırsam ama herkesin nasibi fakrklıı

8. 2 Nisan 2009
  9. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hanii kızlarr katılımm yok muu yaff

10. 2 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

:) katılım yok şekerim, kimse evlenmeyebileceğini kabul etmiyor, iyi ne güzel olumlu düşünen bir forumuz
    kaydirigubbakcemile3

12. 2 Nisan 2009
  13. Lavanta

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet haklısın gelde bizimkinlere anlat bide sevgilimde yok çünkü hemen evlenemez bi insan en az 2 sene tanımalı diye düşünüyorum bu zmanda düzgün insan bulmak çok zor inş.herkesin gönlüne göre olur

14. 2 Nisan 2009
  15. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    topiniz hayırlı olsun bi uğrim dedim a.s.

anemon anacım sizin etraftakiler de bi acaipmiş doğrusu..ailen de bu çevrenin içinde mmi seni hemen postalamak mı istiolar :nazar:

evlilik kararı verip evlenebilmek bazen uzun zaman alabilio ..biz evlenmeye karar verdikten sona 3 sene beklemek zorunda kaldık..

yani bi çok insan zor aşamalardan geçio..ve herkesin farklı sebepleri olabiliyo..can sıkmayıp akışına bırakmalı..herşey olacağına varır :nazar:

16. 2 Nisan 2009
  17. Lavanta

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    =) inş. sevgilinle evlenirsin belki bu yaz düğününü yaparız..hiç belli olmaz :teytey:

18. 2 Nisan 2009
  19. Lavanta

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    saol cnm umarım herkse bu topikte içini döker rahatlar..

sorma ya kuzenim benden küçük o evlendi bi ben kaldım bide ondan büyüküm ya herkes bana yüklendi ya birilerini buluyorlar yada hadi evlen düğün yapalım yada merve abla bu gidişle evde kalcak gibi laflar ben üzülüyorum daha kafama kalbime yatanı bulmadıktan snr nasıl evleneyim ama anlatamıyorum ve korkuyorum kimseye ısınamıyorum bu gidişle 30 mu geçerim:eek: