Burçlara Göre İnsan Gıdıklamak

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve speedy-gonzales tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  4 Ocak 2010
  Konu Sahibi : speedy-gonzales
 1. speedy-gonzales

  speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

  Katılım:
  11 Mart 2008
  Mesajlar:
  54.707
  Beğenildi:
  1.268
  Ödül Puanları:
  338
  Koç Burcu:

  Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir. Sakın vaz geçmeyin kısa bir süre sonra verdiği rüşvetle kendinize kocaman bir malikane satın alabilirsiniz. E tabiki zengin koç burcu erkeğini gıdıklıyorsunuz ona göre :)


  Boğa Burcu:

  Yuvarlanarak, kendisini size doğru atar, yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır. Bu tip erkekleri yani öküzümsü yaratıkları gıdıklamaya gelmez bir süre sonra gözünüzü hastanede açabilirsiniz bizden demesi…


  ıkizler Burcu:

  Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar: “Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?”


  Yengeç Burcu:

  Hiç tepki vermez, bir şey söylemeden öylece bakar, sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır. Aman dikkat hiç unutmazlar hiç koz vermeyin :)

  Aslan Burcu:

  Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.


  Başak Burcu:

  Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır. Yani bu tip erkekler kesinlikle gıdıklanmazlar kendinizi fazla yormayın.


  Terazi Burcu:

  Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.
  Akrep Burcu:

  Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; “Kes şunu, hemen…” der. E sıkıyorsa kesmeyin :) ” Sen gıdıklanmanın münevveri olacaksııın ”
  Yay Burcu:

  Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.


  Oğlak Burcu:

  Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur. Onun için onu gıdıklamak için kesinlikle beklemeyin, yada bekleyin kesin görüşemeyeceksiniz yada denk gelemeyeceksiniz.


  Kova Burcu:

  Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağını düşünmektedir.


  Balık Burcu:

  Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.
   
 2. 4 Ocak 2010
  Konu Sahibi : speedy-gonzales
 3. Eylul

  Eylul Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.223
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.