Burçların Eksik, Çekilmeyen Yönleri :)

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve busra_tuna tarafından 4 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : busra_tuna
  1. busra_tuna

busra_tuna Guest

Koç Burcu: Bencil,kendini ön planda tutan,atilgan,çabuk sinirlenen,sabirsiz, hicivci,kavgaci,kaba

Boga Burcu: Haris,tembel,hosgörüsüz,can sikici, esneklikten yoksun, inatçi, kinci, obur

Ikizler Burcu egisken, huzursuz, kurnaz, yersiz bir biçimde merakli,kararsiz, ikiyüzlü,sinirlerini kontrol edemeyen, dedikoducu, yüzeysel, diken üstünde yasayan

YengeÇ Burcu: Asiri duygusal, fazla heyecanli, alingan,abuk sinirlenen,degisken,somurtkan,kendi kendine aciyan,bagislamaz,dengesiz, daginik, övgüye dayanamayan, zayif bir karakteri gizleyen kati dis görünüslü

Aslan Burcu : Dogmatik, kabadayi, kendini büyük gören, züppe, hosgörüsüz, sabit fikirli, kibirli, iktidar delisi

Basak Burcu: Kuruntulu,ince eleyip sık dokuyan, geleneklere asiri bagli, zorluk çikaran, önemsiz seyler üzerinde fazlaca duran.

Terazi Burcu :Kararsiz, kinci, havai, degisken, flörtçü, kolay etkilenebilen, saf dil

Akrep Burcu :Kiskançlik, dikkafali, kinci, gizlilik, kuskucu,inatçi,basina buyruk

Yay Burcu: Abartici, huzursuz, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, karprisli, taskin, patavatsiz

Oglak Burcu: Kati görünüslü, çok keskin tavirli, kötümser, tutucu, basit,cimri

Kova Burcu:
    Anlasilmaz, dik kafali, usulsüz, sabit görüslü, huysuz, geleneklere karsi gelen

Balik Burcu : Dikkatsiz,gizliligi seven, kolayca altüst olan, yasamin gündelik akisina ayak uyduramayan, zayif iradeli, kararsiz

2. 14 Mayıs 2007
  3. blanco

blanco Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Balik Burcu : Dikkatsiz,gizliligi seven, kolayca altüst olan, yasamin gündelik akisina ayak uyduramayan, zayif iradeli, kararsiz
    Aynı ben :KK43: burcum güzel ama bi o kadar da çekilmez işte...

4. 14 Mayıs 2007
  5. ezine

ezine ogluşum gelio :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    346

düşününce evet bu benim :KK43:( malesef

6. 14 Mayıs 2007
  7. kar tanesi

kar tanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yay Burcu: Abartici, huzursuz, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, karprisli, taskin, patavatsiz
    Evet buda ben malesef:KK43:

8. 14 Mayıs 2007
  9. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Yay Burcu: Abartici, huzursuz, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, karprisli, taskin...la bu beeeeeeennnn!!!

10. 15 Mayıs 2007
  11. siva

siva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ikizler Burcu degisken, huzursuz, kurnaz, yersiz bir biçimde merakli,kararsiz, ikiyüzlü,sinirlerini kontrol edemeyen, dedikoducu, yüzeysel, diken üstünde yasayan

kabul ediyorum ben böyleyim..........

12. 15 Mayıs 2007
  13. PembeBeyaz

PembeBeyaz gel artık bebeğimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Akrep Burcu :Kiskançlik, dikkafali, kinci, gizlilik, kuskucu,inatçi,basina buyruk

Yaa hiç alakası yok.Bu kadar kötü değilim ben.Yükselen etkiliyo galibaa...

14. 10 Haziran 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Ikizler Burcu egisken, huzursuz, kurnaz, yersiz bir biçimde merakli,kararsiz, ikiyüzlü,sinirlerini kontrol edemeyen, dedikoducu, yüzeysel, diken üstünde yasayan
    YA TAMMA DEGİŞKENİM KURNAZIM :) MERAKLIYIM AMA YERSİZ DEGİL İKİYUZLU DEGİLM AMA HELE DEDİKODUCU DEGİLM YOK DİKEN ÜSTÜND EHEP YAŞAMAM :)))))))))))))))

16. 10 Kasım 2011
  17. adelia

adelia yengeç Pro Üye

Beğenildi:
    988
    Ödül Puanları:
    188
    akrep burcu kadınları kendi içlerinde 2 ye ayrılır.Görgüsüzler ve eldekilerle yetinenler olarak :KK70:
    Boğa kadınları kendi aralarında 2ye ayrılır. Aşk konusunda sadık kalmayan ve sadık kalan olarak :KK70:
    ben yengecim ve hepsi doğru

18. 12 Aralık 2011
  19. ayse_ayse

ayse_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merak ettim sizi bilgilerinizi verseniza haritanızı inceliyeyim gün ay yıl d.yeri ve saati :)