Burcunu Yıllarca Başak Sanıp Yıllar Sonra Aslan Olduğunu Anlayanlar

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve AttaQue tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

19 Ocak 2008
    Konu Sahibi : AttaQue
  1. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    23 Ağustos doğum tarihim nedeniyle kendimi yıllarca pimpirikli bir Başak Burcu sanarak yaşadım , üstelik eski sevgililerimin burçlarıyla ilgili karşılaştırma yaparken de hep Başakmışım gibi düşünmüştüm ve Başak - Akrep uyumlu yakıştırmalarına inanarak , günlük fallarımı hep Başak burcunu okuyarak ve günlük fallarımda ne önerilirse uygulayarak hareket etmiştim ,demek ki o yüzden yürümedi , eski olarak kaldılar :KK70:

Görünüş olarak da Aslan burcu olduğum bas bas bağrıyordu halbuki , yıllarca Başak burçlarının simgesi olan bakire kadına bakarak ve Başak burçlarının evde kalma olasılığının yüksek olduğunu okuyarak , evde kalıcam galiba diye depresyonlara giren ben değilmiydim?

Kuşkulanmadığım anlar olmuyor değildi. Ben bir Başak burcuysam neden bu kadar dağınıktım diye sorgulardım kendimi çoğu zaman. Neden topluluklarda sivriliyordum ki Başak burçları sessiz sedasız burçlar değil miydi? :KK70:

Yıllar sonra karşılaştığım gerçek beni çok şaşırttı ve kafamdaki sorular sonunda yanıt buldu. Ben bir Aslan kadınıydım.Bu gerçekle karşılaşınca hayatımda herşey değişti , koca ile buldum evlendim :KK70:

Benim gibi olan arkadaşlar var mı?

2. 19 Ocak 2008
  3. Aidanu

Aidanu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aslan burcuyum ama sessiz sakin biriyim fisfisfis

4. 20 Ocak 2008
  5. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Sana öyle geliyordur :KK70:
    Etrafında seni iyi tanıyanlara sor bakalım bir de.

6. 7 Mayıs 2008
  7. * KapRiS *

* KapRiS * Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kardeşimde 23 Ağustos.Biz başak dioruz.

ASLANmı yanii benim gibi :1shok:

tatlicadiarzu

8. 13 Mayıs 2008
  9. Gozzy

Gozzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Inanmiyorum ya senin anlattiklarinin hepsini bende hissettim. 23 Agustos dogumluyum ve surekli basak olarak cikiyorum ama bigun aslani okudum bu benim dedim resmen. :1rolleyes:

insaatci bunu beğendi.
  10. 1 Haziran 2008
  11. nrmyn

nrmyn yaşasın kilo veriyorum! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aslan ve başak burcunun en beter özelliklerini almış olabilir myiiz kızlaarrrr??
    hırslı, gururlu, çok çalışkan, aizmli, dediğim dedik, inat, mükemmelliyetçi, lider olmak isteyen, olamayınca kuduran , kaşıntı basan :))??
    ha ne dersiniz:))

12. 1 Haziran 2008
  13. eldeniz

eldeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu özellikler bende var,tipik bir başak burcuyum diyordum...ne yani şimdi ben başak değilmiyim...
    5 eylül de doğmuşum,anam öyle diyor...
    kafam karıştı yahu :KK43:(

14. 20 Haziran 2008
  15. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    :KK70: Bende şaşırdım şimdi , dert arkadaşım gel bizim halimizden biz anlarız :KK70:

16. 4 Temmuz 2008
  17. Bademella

Bademella Anne Üye

Beğenildi:
    150
    Ödül Puanları:
    123
    bende başak sanıyordum benimki 22si ama bazı yerlerde 21leri diğer burçlara geçtiğinden başak sanıyodum ve titiz olmayan tek başak ben miyim acabay diye düşünüyordum :)

çok pisimdir açıkçası,hiç sevmem derli toplu gardrop,aradığımı bulamıyorum düzenli olunca...

23 ü de aslan burcu kabul ediliyor. doğum haritamı çıkarmıştım, tek tek kişilik özelliklerimi anlatınca adam şoke olmuştum. sanki beni tanıyan biri gibiydi

aslan olmak bir ayrıcalık sınır günlerde doğmak ise başka bir ayrıcalık zaten :)

18. 10 Temmuz 2008
  19. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Doğum saatiyle de alakalı biraz ama benim bilgim sağlam yerden , ben sabaha karşı 7 civarı doğmuşum ve Aslansın dediler kesinlikle..

Ne diyim bence öle , aynı ben işte :KK66: ben biraz da dominant teyzeyim :/ ek olarak

5 Eylül Başak hayatım senin kafan karışmasın sen Başaksın , 23 Ağustos doğumlularda var bi problem :)

Ayrıcalık bence de :KK70: kendini beğenmişlik de var bu burçta :)