Burcunuza En Uygun Eş

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve Gulpare tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

31 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Gulpare
  1. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Evleneceginiz erkek size uygun mu? Tereddütte kaliyorsaniz tekliflere "evet" demeden burçunuzun özelliklerine bakiniz. Burçlar aslan yalan söylemez.

KOÇ
    En uygun es : YAY
    Koç ile Yay'in yasayacagi ask masala benzer. ilgi alanlari birbirlerine yakindir. iyi arkadas ve müthis sevgili olurlar.
    Uzak durun : Yengeç , Oglak , Terazi

BOGA
    En uygun es : YENGEÇ
    Askta temkinli davranirlar. Ancak birbirlerini bulduklari zaman sergileyecekleri uyum inanilmazdir. Ayni deger yargilarina sahiptirler.
    Uzak durun : Aslan , Kova , Akrep

iKiZLER
    En uygun es : ASLAN
    iki burcun arasindaki müthis uyum hemen fark edilir. Kolay samimiyet kurarlar. Ufak sorunlar onlarin arasina giremez. Asklari bir ömür boyu sürer.
    Uzak durun : Basak , Balik , Yay

YENGEÇ En uygun es : BASAK
    iliskide güven arayan bu ikilinin evde vakit geçirmeyi sevmesi ve sevecenlikleri onlari bir araya getirir. Birbirlerine sadik kalirlar.
    Uzak durun : Koç , Terazi , Oglak

ASLAN
    En uygun es : TERAZi
    Tanisir tanismaz kaynasirlar. Birbirlerinin dilinden çok iyi anlarlar. Bir elmanin iki yarisi gibi birbirlerini tamamlarlar.
    Uzak durun : Akrep , Boga , Kova

BASAK
    En uygun es : OGLAK
    Mantiga dayali bir iliski kurarlar. Huzurlu ve mutlu bir iliskileri vardir. Birbirlerini rahatlatirlar.
    Uzak durun : ikizler , Yay , Balik

TERAZi
    En uygun es : KOVA
    Birlikte olmalari ikisinin de daha iyi yerlere gelmesini saglar. ikisi de limitleri zorlamayi sever. Birlikteyken herseyi basarabilirler.
    Uzak durun : Yengeç , Oglak , Koç

AKREP
    En uygun es : BALIK
    Bulusmalarinin ilk anindan itibaren yakinlik hissederler. Aralarindaki uyum tüm hayatlarini etkiler. Birbirlerine çok güvenirler.
    Uzak durun : Boga

YAY
    En uygun es : KOÇ
    Birbirlerine çok benzerler. Ayni ilgi alanlarini paylasirlar. iyi arkadas ve sevgilidirler. Aralarinda asla büyük sorunlar çikmaz.
    Uzak durun : Basak , Balik , ikizler

OGLAK
    En uygun es : AKREP
    Aralarindaki iliski güçlü bir temele sahiptir. ikisi de mutlu bir aile kurmayi amaçlar. Cinsel uyumlari da çok iyidir.
    Uzak durun : Koç , Terazi , Yengeç

KOVA
    En uygun es : AKREP
    iliskileri herkesi imrendirir. Gerek eglence, gerekse ilgi alanlari konusunda birbirlerini gerçek anlamda tamamlarlar.
    Uzak durun : Yengeç , Basak , Aslan

BALIK
    En uygun es : BOGA
    iliskileri sakin ve güçlüdür. Birbirlerini tamamlarlar. Boga, Balik'in hayallerini gerçeklestirir, Balik da Boga'ya anlayis, sevgi ve ilgi verir. Uyumlari ömür boyu sürer.
    Uzak durun : ikizler , Yay , Basak

2. 15 Kasım 2007
  3. breakforlove

breakforlove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ASLAN
    En uygun es : TERAZi
    Tanisir tanismaz kaynasirlar. Birbirlerinin dilinden çok iyi anlarlar. Bir elmanin iki yarisi gibi birbirlerini tamamlarlar.
    Uzak durun : Akrep , Boga , Kova

dil konusuna qelince aynıda hehehehe sonrası deqişik oluo.. aslanla anlaşmak içinde bencil olmak qerekir...

4. 10 Eylül 2008
  5. rosen

rosen Guru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    306
    iliskide güven arayan bu ikilinin evde vakit geçirmeyi sevmesi ve sevecenlikleri onlari bir araya getirir. Birbirlerine sadik kalirlar.

Ah ah arkadasim daha önceleri nerelerdeydin? Bu yaziyi ozaman görseydim belkide bir koc erkegi ile evlenmezdim:KK43:( Hakikaten yengeclerin koc larla anlasmalari cok cok zor...yeni evleneceklere duyurulur.))))))))

6. 10 Eylül 2008
  7. rosen

rosen Guru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    306

Ah ah arkadasim daha önceleri nerelerdeydin? Bu yaziyi ozaman görseydim belkide bir koc erkegi ile evlenmezdim:KK43:( Hakikaten yengeclerin koc larla anlasmalari cok cok zor...yeni evleneceklere duyurulur.))))))))

8. 10 Eylül 2008
  9. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    SORMA BACIM BENİM Kİ DE OĞLAK BEN YENGEÇ
    AMA BİZ BİRBİRİMİZİ HEM YİYOZ HEM ÇOK SEVİYOZ
    VALLA YUVARLANIP GİDİYOZ İŞTE KOCİŞİMLEN:asigim:

10. 10 Eylül 2008
  11. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    iKiZLER
    En uygun es : ASLAN
    iki burcun arasindaki müthis uyum hemen fark edilir. Kolay samimiyet kurarlar. Ufak sorunlar onlarin arasina giremez. Asklari bir ömür boyu sürer.
    Uzak durun : Basak , Balik , Yay

yalaaan kaydirigubbakcemile3 bir aslan burcu kesinlikle (demek istemiyorum ama) istemiyorum

bu arada bişey dikkatimi çekti
    uygun eş olarak burcum hiç yok ama uzak durulması gereken listesinde maşallah kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme: 10 Eylül 2008
  12. 11 Eylül 2008
  13. EBRULUM

EBRULUM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    YAY
    Birbirlerine çok benzerler. Ayni ilgi alanlarini paylasirlar. iyi arkadas ve sevgilidirler. Aralarinda asla büyük sorunlar çikmaz.
    evet ben yay eşim de koç iyi de anlaşıyoruz ben ona o bana geçip gidiyor işte dünya bu arada koç erkegi baya zor haberiniz ola
    yalnız balık tan uzak durmamız gerketiği yazıyor ya ona inanmadım kardeşim var balık her konuda çok iyi anlaşırız
    yahu benim oğlişimde başak nolcek şimdi anlaşamayacak mıyız ilerde hehehhekaydirigubbakcemile3

14. 12 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Uzak durun : Koç , Terazi , Oglak ............ pufffffffff ben yengeç esim ikizler o baska alemlerde ben baska alemlerde ben diyorum ask o diyo besiktaş :KK43: ikizlerle anlasmakta çok zor arkadaslar hele siz ciddi biri iseniz ikizler tam bir uçarı :KK43:

16. 26 Ekim 2008
  17. anne-10

anne-10 eşim ve oğullarıma aşığım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    KOÇ
    En uygun es : YAY
    Koç ile Yay'in yasayacagi ask masala benzer. ilgi alanlari birbirlerine yakindir. iyi arkadas ve müthis sevgili olurlar.
    Uzak durun : Yengeç , Oglak , Terazi

YAY

biz birbirimiz için yaratılmışız sankim::))

18. 26 Ekim 2008
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    BASAK
    En uygun es : OGLAK
    Mantiga dayali bir iliski kurarlar. Huzurlu ve mutlu bir iliskileri vardir. Birbirlerini rahatlatirlar.
    Uzak durun : ikizler , Yay , Balik
    toprak grubu genelde, toprak gruplarıyla anlaşır,diye okumuştum.... boğa,oğlak,başak... doğru olabilir.