Burcunuzun Hatalı Yanları

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve dj_oznur_0106 tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

31 Ekim 2007
    Konu Sahibi : dj_oznur_0106
  1. dj_oznur_0106

dj_oznur_0106 sweet_lady Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    BURCUNUZUN HATALI YANLARI

Koç Burcu: Bencil,kendini ön planda tutan,atilgan,çabuk sinirlenen,sabirsiz, hicivci,kavgaci,kaba

Boga Burcu: Haris,tembel,hosgörüsüz,can ******* esneklikten yoksun, inatçi, kinci, obur

Ikizler Burcu: Degisken, huzursuz, kurnaz, yersiz bir biçimde merakli,kararsiz, ikiyüzlü,sinirlerini kontrol edemeyen, dedikoducu, yüzeysel, diken üstünde yasayan

Yengeç Burcu: Asiri duygusal, fazla heyecanli, alingan,abuk sinirlenen,degisken,somurtkan,kendi kendine aciyan,bagislamaz,dengesiz, daginik, övgüye dayanamayan, zayif bir karakteri gizleyen kati dis görünüslü

Aslan Burcu : Dogmatik, kabadayi, kendini büyük gören, züppe, hosgörüsüz, sabit fikirli, kibirli, iktidar delisi

Basak Burcu: Kuruntulu,ince eleyip sık dokuyan, geleneklere asiri bagli, zorluk çikaran, önemsiz seyler üzerinde fazlaca duran.

Terazi Burcu :Kararsiz, kinci, havai, degisken, flörtçü, kolay etkilenebilen, saf dil

Akrep Burcu :Kiskançlik, dikkafali, kinci, gizlilik, kuskucu,inatçi,basina buyruk

Yay Burcu: Abartici, huzursuz, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, karprisli, taskin, patavatsiz

Oglak Burcu: Kati görünüslü, çok keskin tavirli, kötümser, tutucu, basit,cimri

Kova Burcu: Anlasilmaz, dik kafali, usulsüz, sabit görüslü, huysuz, geleneklere karsi gelen

Balik Burcu : Dikkatsiz,gizliligi seven, kolayca altüst olan, yasamin gündelik akisina ayak uyduramayan, zayif iradeli, kararsiz

2. 2 Kasım 2007
  3. masum_kxixz

masum_kxixz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Akrep Burcu :Kiskançlik, dikkafali, kinci, gizlilik, kuskucu,inatçi,basina buyruk

Doğru doğru hep iyi yönlerini kabul ediyosunuz bunlarıda kabul etsenizenaniknaniksırnaşık şey:1hug:

4. 2 Kasım 2007
  5. >>>SENemmm<<<

>>>SENemmm<<< Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım katılıyorum sana.her burcun iyi yanları olduğu gibi mutlaka belirgin kötü yanları da var çünkü hiç kimse dört dörtlük değil.
    ben kova burcuyum ve kötü özelliklerini okudum evet kabul ediyorum:anlaşılmazım (hatta bırakın başkalarının beni anlayamamasını ben bazen kendimi bile anlayamıyorum),dik kafalıyım...:çok üzgünüm:

6. 2 Kasım 2007
  7. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aslan Burcu : Dogmatik, kabadayi, kendini büyük gören, züppe, hosgörüsüz, sabit fikirli, kibirli, iktidar delisi
    hayırrrrrr.bunların hıcbırısı benım sevgılımde yok.
    Oglak Burcu: Kati görünüslü, çok keskin tavirli, kötümser, tutucu, basit,cimri.buda bana uymadı.basıt ve cımrı olmadım hıcbır zaman.

8. 12 Kasım 2007
  9. medinella

medinella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kova Burcu: Anlasilmaz, dik kafali, usulsüz, sabit görüslü, huysuz, geleneklere karsi gelen

Balik Burcu : Dikkatsiz,gizliligi seven, kolayca altüst olan, yasamin gündelik akisina ayak uyduramayan, zayif iradeli, kararsiz

eşiminkide benimkide uydu vallahi,,,her insanın iyi yönleri olduğu gibi kötü yonleride var....sonuçta....

10. 12 Kasım 2007
  11. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet onaylıyorum

Oglak Burcu: Kati görünüslü, çok keskin tavirli, kötümser, tutucu, basit,cimri
    bu da sevgilim basit değildir onun dışında o da böledir

12. 4 Kasım 2008
  13. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146