Burda dost bildiin srgan otu, elini tuttumu bilki elin yanyor:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burcumm25 tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : burcumm25
  1. burcumm25

burcumm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ne kadarda benı guzel ifade eden bı cumle.1 ay 5 gunluk bebegım var:ecrin_bebek: ıkı yıllık evlıyım.unıv mezunuyum calısmıyorum esımle gorucu usulu sartları bana uydu dıye evlendım kı evlenmez olaydım.:1no2:
    sımdı ne mıyım bayan hızmetcı daha kırkımın cıktıgı yok bır gun bıle yatmadım ustelık sezeryanlıyım ama sadece temızlıkte kullanılan basıt bı ınsanım.cok zoruma gıdıyo.erımı degıl arımı beklıyorum.:çok üzgünüm:
    esım yalnızken ıyı bırı ama nasıl annesıne gıdıyosa bı anda degısıyo bı gun arkamda durmadı mantık su sen gıdersın yenısı gelır.sımdı evdeyım boya yapıyolar haber gondermıs benım sansım yok gelın bo boka yaramıyo dıye soleyın ben napıyım kendı evımı anca ıdare edıyom rahatsızım ha bolede dıyınce dogumun acısı uc gunmus dıyo.ıylıkten ıyı bse yok bılıyorum elımden gelenı yapıyorum ama bole kullanılmakmı dogru yoksa benmı ayıp edıyorum sız olsaydınız ne yapardınız?acıl cvp:çok üzgünüm:

2. 13 Temmuz 2009
  3. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım daha lohusasın,hem minnacık bebegin var kayınvalidene zaten yardım edemezsinki.onların sana yardım etmesi gerek.eşinle konuş canım.neden böyle yapıyorsun diye.ama sinirlenmeden sakince.sütün çekilir üzülme aglama tamam mı canım :teselli: ezdirme kendini.tırnaklarını göster biraz.yoksa dahada ezerler üzerler

4. 13 Temmuz 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Dinsizin hakkindan imansiz gelir arkadasim...

Hasta veya sancisi olan bir kadindan köle isaura gibi is bekleyen kaynananinda kocaninda anasini aglatirim vallaha...

Ne diye kendini bu kadar yipratiyorsunki? Sancim var, hic bir halt yapamam, ben kendi evimin isini zar zor görüyorum de.....Sizin cok vaktiniz varsa giz gelinde bana yardim edin de....:nazar:

Gelin bir b....yaramiyor diyen Kayinvalidenede....Hangi b....yaramimi isterdin annecim...söylede bileyim derdim.:kahve:

6. 13 Temmuz 2009
  7. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    223
    Ödül Puanları:
    153
    Canım benim ne yaparsan yap kimseye yaranamazsın..Onun için hiç bişey yapmaki bişey yaptıgın zaman değerin olsun..

Söylenenleride salla gitsin..Biliorum çok zor insan düşündükçe kafasında büyüyo, beyni uyuşuyo..

Ama bebeğinle ilgilen ve düşünmemeye çalış..

Söyler söyler susar..

Kaba bi tabir ama : it ürür kervan yürür demişler..

8. 13 Temmuz 2009
  9. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    allahım
    eşinde ,kaynanında içinde azıcıkta olsa vicdan sahibi olanını versin.....
    kendi kız evlatlarına yapılsa aslan kesilirler,başkalarının evlatlarına yaparken kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi gösterirler.ama bilmezlermi rabbimin adaleti büyüktür bu dünyada olmazsa öbür dünyada çıkar acısı.....çok sinir oldum.ezdirme kendini cnm müsade etme lütfen......

10. 13 Temmuz 2009
  11. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    amaaan nederse desin salla gitsin!! Sen kendi eşine ve çocuğuna odaklan gerisi palavra. Hiç alınma üzerine bence ne söylerse. Eşininde üzerine gidip sana cephe almasına meydan verme. Evinle eşinle ve çocuğunla ilgilen mutlu mesut. Kapını kapayınca dışarda kalıyo herkes nasıl olsa. O konuşadursun boşver,kendinden de ödün verme canım benceopuyorumnanaktan

12. 13 Temmuz 2009
  13. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yazıkya bu insanlarda hiçmi vicdan yok tamam gelin aldılar diye kölemi alıyorlar nasıl bir zihniyet bu ayrıca lohusa kadından işmi beklenir onun 3 gündür lohusalığı senin 40 gün herkes aynı andamı iyileşiyor kuralımı varmış ayrıca küçücük bir bebeğin sen yokken işleri kım yapıyormuş çok merak ettim?? canım bazı şeyleri duymayacaksın vurdumduymaz olacaksın bırak ne hali varsa görsün

14. 13 Temmuz 2009
  15. SERENAY

SERENAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben senin yerinde olsam anasının dolduruşuna gelen eşimide, onu dolduran kaynanayıda sallamam yaaa boşver gitsinnnn ne üzersin kendini.

Kim kime yaranmış ki sen de onlara yaranasın. Herkes kendi b...una kendi yaransın bee sinir olurum böyle insanlara gelin hizmetçi değil hiç bir gelinde kaynanasının işini gücünü yapmak zorunda değil bırak onları kendi bebeğinle ilgilen zaten sezeryanlıymışsın dikişlerine bişi olsa sen çekeceksin acısını ızdırabını.

16. 13 Temmuz 2009
  17. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alkisalkisalkisalkisalkisalkis katılıyorum arkadaşa

18. 13 Temmuz 2009
  19. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sen şimdi onlara yardım etsen yaranamazsın etme boşver zaten sen daha yeni doğum yapmışsın senden nasıl böyle talepleri oluyoki:sm_confused:insanda anlayış merhamet olacak biraz.aslında eşin tepkisini koysa kaynanan bişey diyemezde