Burnum için kbb doktoru mu plastik cerrahi mi ?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve bistrogirl tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bistrogirl
  1. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar

burnumda kemik eğrili var...bugun bir doktora gösterdim.cok ciddi değil, deviasyon ameliyatı gerek dedi...gece yattığımda tıkanma olduğunu hissediyorum

yanlız adanada acilen bir doktora gitmem gerek.müsait haftam bu hafta var çünkü.

kbb doktoruna mı yoksa plastik cerrahiye mi gitmem gerek? hangisi sorunsuz bir şekilde bu kemiği düzgünleştirir?

adanada iyi bir doktor var mı tavsiye edebileceğiniz veya mersin veya ankara'da? hemen gitcez eşimle sizlerden haber bekliyoruz....

2. 22 Ekim 2008
  3. seyma88

seyma88 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    KBB cnm bende de vardı kemik eğriliği kbb uzmanı ameliyatı yaptı bilgin olsun

4. 23 Ekim 2008
  5. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Estetik yaptırmaya gerek kalmadı mı? ameliyatı kime yaptırdın? sonradan şekilde bir değişiklik, ağrı falan olmadı mı? tavsiye ediyorrmusun?

2 günüm kaldı iyi bir doktora muayene olmam gerek...

6. 23 Ekim 2008
  7. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yok mu kimse yaa??

8. 23 Ekim 2008
  9. livali

livali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla soru zor olunca bırsey soylemek cok zor bence pilastıkl cerrahlar yapmalı,ama bu işi cok ıyı yapan kbb cılerde var ,sureyya şeneldir mesela kbb cı ama cok guzel burunlar yapıyo ben barıs cakıra oldum pilastık cerrah oda guvenilir bir doktor,soyledıgın yerlerde tanımıyorum doktorları ama istanbulda olup dönebilirsin salı gunu adanadan bı arkadasımız burda oldu ve gerı dondu mesela ,doktorlarla gorusmeden secım yapamazsın bide,bol şans

10. 2 Kasım 2008
  11. haze-0445

haze-0445 !..no mire patra..! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kemik eğriliği ameliyatından sonra burun şekli değişiyor mu ya çok merak ediyorum kızlar?? aynı sorun bende var ama benim iç burun kemiğimdeymiş...açıkcası korkuyoruym şekli değişecek diye, sonuçta estetik ameliyatı değilki, ya kötü olursa şeklii:KK43::KK43:

12. 2 Kasım 2008
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benimde kemik egriligi vardı cnmm..şekli deişsin istemiyosan kbb a git..zaten estetige ihtiyacın olup olmadıgını söler sana..önce kbb

14. 5 Kasım 2008
  15. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim burnum hem kemik hemde et yüzünden eğriydii kbb ciye ameliyat oldum hiç sosyete doktoruu falan da değil

BU ARADA BURUN HERHANGİ Bİ DARBE ALMADIYSAA KEMİK EĞRİ OLMAZMIŞŞ EĞRİLİK ET VARSA OLURMUŞ YANİİ EĞRİLİ ET YAPABİLİRMİŞ kemik darbe aldıysaa yaparmış

Son düzenleme: 14 Kasım 2008
  16. 5 Kasım 2008
  17. haze-0445

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar: canım valla çok güzel olmuş burnun çok beğendim ben.çok yakşımış yüzüne güle güle kullan:1hug:

aynı dert bende de var doktor bana sordu düştün mü darbe mi aldın diye, ama ben ne düştüm ne darbe aldım küçükken:1no2: o zaman doğuştandır dedi..gece nefes alamıyorum burnumdan çok kötü bişey bu. işin daha da kötüsü 1 hafta önce burnumu yanlışlıkla dolaba vurdum:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:şu anda bile inanılmaz şiş ve mosmor, kırdım mı ezdim mi kesin bişi oldu valla..

18. 5 Kasım 2008
  19. haze-0445

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar: ben aslında burnumun şeklinden memnumum genel anlamda. öle ahımş şahım bişey değil ama, idare ediyor beniyerimseniben ama benim aklıma takılan şu canım. şimdi burda kemiğe müdahele olcak ister istemez ya ondan dolayı zaten değişmicek mi burun ben istesemde istemesemde?? bende şöle düşündüm madem değişcek acaba plastik cerrah mı yapsa:1no2: amann valla ne zor bişeymiş bu yaa!

sende mi oldun canımm aynı ameliyattann??

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.