burnum kırıldı ameliyattan korkuorumm

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve mergu tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mergu
  1. mergu

mergu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm kızlar 2 ay önce burnum kırıldı ve bayramdan önce estetik aameliyat olcam bayramdan sora derslerim başlıor yani(15gün) ve ozamana kadar yüzümdeki morluk geçermi burnumun şişliği ne kadar zaman içinde azalırr....:2:

2. 27 Ekim 2010
  3. murun84

murun84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bünyenize ve geçireceğiniz operasyonun ağırlığına bağlı olarak 10-15 gün içerisinde dışarı çıkmaya günlük hayatınıza dönmeye başlarsınız fakat şişler tam olarak inmemiş olacaktır en azından dışardan çok farkedilmesede siz ve çok yakınlarınız anlar şimdiden çok geçmiş olsun

Son düzenleme: 27 Ekim 2010
  4. 27 Ekim 2010
  5. posetcay

posetcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    cnm 15 günde morlukların gider ama hafif sarılıklar olabilir onuda fondoten pudrayla falan kapatırsınnn:)

6. 28 Ekim 2010
  7. puccacik

puccacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Mergu,

Ben ameliyatı morarmadan atlattım ve 10 gün sonra işe döndüm. Ancak çok kolay olmuyor. Bir kere şiş oluyorsun, arkadaşlarım anlamasın falan gibi bri kaygın varsa, o zor. İkincisi -özellikle toplu taşıma kullanıyrosan- darbe alma ihtimalin çok yüksek; sakınmak çok zor oluyor. Ayrıca hava soğuksa ve kalabalık bir yerlere girip çıkıyorsa (aynı benim gibi) girp olup yatak döşek yatarsın=((

Yani idare temesi zor; ama başka çaren yoksa bri şekilde atlatılıyor.