Burnum nasıl sizce, Kemerli mi? Uzun mu?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar burun estetiği olcam ama ailemden gizliyorum sadece eşim bilecek 22 yaşında bi bayanım kimseden izin almam diyorum ama çokta korkuyorum çakarlarmı acaba sadece hafif kemerinden kurtulacam olabildiğince doğal olmalı gizli yapan arkadaşlar varmı ve onlardan uzak 1 ay yetermi iyleşmem için lütfen yardım kızlar ayrıca kaygılarımda var ya daha beter olursa deneyimi olanlar yazın lütfen rahatlamaya ihtiyacım var eminim olmadan önce sizde benim gibi endişeliydiniz görüşlerinizi bekliyorum

2. 17 Nisan 2009
  3. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    iyi bir doktor yaparsa 1 ay yeterli bir süre iyileşmen için...

4. 17 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

sağol canım cevap yazdığın için şişlikler belli oluyomu acaba. sen oldunmu

6. 17 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

ailem tutucu bide ihtiyacın yok derler diye konuyu açmıyorum. yazın olup gelirim diyom. diyarbakırda irfan erdem var 1000e yakın burun estetiği yapmış adam hani tecrübe önemli diyorlar ya o yüzden ama yinede korkuyorum daha kötü olursa diye bide canım kıkırdak törpülenirmi bi fikrin varmı

8. 17 Nisan 2009
  9. oveg

oveg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence ailene söyle anlayışla karşılarlar emin ol.sonuçta küsmeyecekler estetik oldun diye kabullenirler merak etme.BEnimde babam karşıydı ama annem halleti sağolsun.Ama burnunda çok anormallik yoksa olma derim geri dönüşü yok çünkü ben pişman değilim ama olan çok iyi düşün

10. 17 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

benim annem hayatta değil babam bu tür şeylere çok uzak emekli öğretmen ne olsa.aynı şehirde olmadığımız için arayıp söylemiyorum ama olduktan sonra farkederlerse söylerim.burnum moralimi çok bozuyo fotoğraf çektiremiyorum hiç, utanıyorum burnumdan ve mutlaka olmak istiyorum.canım sence 1 ay içersinde tam olarak iyleşmiş olurmuyum çünkü 1 ay sonra yanına gitmeliyim

12. 16 Mayıs 2009
  13. mellek21

mellek21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yeter canım 1 ay bende oldum 20 günde iyileştim

14. 16 Mayıs 2009
  15. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim bencede söyle ailene anlicaklardir seni, benim bile babam kabullendiyse seninki hayli hayli kabul eder, benim babam asiri dinine düskün ve estetik olmami istemiyordu ALLAHin verdigine karsimi geliyorsun diye nasil hesabini vereceksin öbür dünyada falan filan iste... (gerci hala ayni fikirde ama...) ama ben eve geldigimde en cok babam begendi burnumu:dance: gene arada bi laf atiyor bana ama okadar takmiyorum benyerimseniben bence söylemelisin, ameliyattanda hic korkma hersey cok güzel gecicektira.s ben yurtdisinda yasiyorum ve 2 haftaligina estetik icin istanbula gittim ve herzaman sölüyorum hayatim en güzel, en macerali, en morlu, en sisli 2 haftasini gecirdim cok cok güzel gecti ALLAHima bin sükürler olsun, simdide burnum sis saha ama hic bi problemim yok cok cok sükür:nazar:

16. 16 Mayıs 2009
  17. EU1

EU1 Guest

ay canım benim ne mutlu sana
    hayret baban nasıl kabul etti helal olsun
    benim babam çağdaştır ama yine de karşı çıkar karşı çıkmasının sebebiyse sağılığım bozulacağı yönünde endişleri olması
    yani kime söylediysem karşı çıkıyo
    ya daha kötü olusa diyorlar ki zaten sorun yok neden yapıyorsun falan filan
    kimse anlamıyor bu psikolojiyi eşimde karşı çıkmaya başladı olmaz diyo inatçı keçi
    ama ben olacam kafaya taktım bi kere 1 ay uzak kalacam olup çıkacam karşılarına

18. 17 Mayıs 2009
  19. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    banada ayni seyleri söylediler canim, iste neden yaptiriyorsun ya daha kötü olursa ya sorun yasarsan ya ameliyattan cikmazsan bu tür seyleri okadar cok duydumki anlatamam sana... ama kafami koydugum seyi yaptigim icin bütün riskleri göze aldim ve gidip yaptirdim, bu birazda cesaret isi, birde benim cok ufak yasimdan beri istedigim birseydi calisincada kimseyi dinlemedim yaptirdim, simdi mutluyum ama burnum önden hala genis ve tuhaf ama yandan cok begeniyorum bakalim daha iner belki 3 ay oldu henüz...