Burnum ve ben :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve whiteunicorn tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : whiteunicorn
  1. whiteunicorn

whiteunicorn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bugünle birlikte 17. günüm olacak.Ama ne zaman aynaya baksam moralim bozuluyor.Burnum yüzüme göre çok büyük ve uzun olmuş gibi..Şişliklerdenmidiir yoksa şeklimi böyledir bilmiyorum ama çok üzülüyorum yaaa..sizcede öyle durmuyormuu :gitme:

Son düzenleme: 6 Mart 2010
  2. 5 Eylül 2009
  3. sumrusimay

sumrusimay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımm ben burunn estetiği olmadımm ama olmayıı çok istiyorumm. burdan takip ediyorumm burunn estetiği olanlarıı.. seninn burnundada şişlikler varr daha 17. gününn moralini bozma bencee profilden gayet hoşş olmuşş ne güzell kemikk falan yokk. herkesin bünyesii farklıı bazısınnn bakıyoruzz 2 hafta burnunda şişliklerii azalmışş oluyoo...sabret canımm eminimm şişlikler iniincee daha da güzelleşicekkk... moralinii bozmaa çokta aynaya bakma derimm :))

4. 5 Eylül 2009
  5. kiraz85

kiraz85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    bencede canım bozma moralını şişlikler insin dahada gusel olcaktır.şimdiden guzel daha cok yeni.Sabretmemız lazım canım şişlikler ıcın

6. 5 Eylül 2009
  7. gizem_2009

gizem_2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede sislerden dolayi boyle inince guzel olacak eminim cunku bir arkadasin burnunu gordum ameliyattan sonra sis ve capti su an super otesi bir burnu olmus kafani takma once zaman gule gule kullan

8. 5 Eylül 2009
  9. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım biraz alt cenen resimde geride oldugu için gözünede büyük görünmüstür. ve cok dogal görünüyor. sislikte insin tam oturur.

10. 5 Eylül 2009
  11. cilek.35

cilek.35 Guest

bence ameliyat edilmemiş bi burun gibi yüzünede hiç olmamış kusurabakma doğrucu davut benimmafoldumben

12. 6 Eylül 2009
  13. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çilek; beğenmeyebilirsin cnm ama ameliyatdn çıkalı 17 gün olmuş bi arkadaşada bölesine sert bi şeklde yorum yapman bence hiçdoğru deil.netiecede daha gzel bi şeklde "beğenmedm ama umarım istedğn gibi olur" flan dyeblrdn.gereksiz bi sertlk olmuş.onun adına ben üzldm açkçası yernde olmk istemezdm.
    ha bide her burunu sennki kadar gzel bekleme cnm sennki ayrı bi olay :)

14. 6 Eylül 2009
  15. AmyLeee

AmyLeee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    yorum yapmak için erken olduğunu düşünüyorum.büyük görünüyo ama şişlikle alakalı olabilir.genelde ilk haftalarda böyle sorunlar oluyo.umarım düzelir a.s.

16. 6 Eylül 2009
  17. EU2

EU2 Guest

dogruculukla patavatsızlıgın arasında cok fark var diye bilirim ben ...

CADIARZU

18. 6 Eylül 2009
  19. cilek.35

cilek.35 Guest

ya hayatım tamamda doğruyu söledim yani kandırmadım kızı ilerde iyi olur desem yalan olucak şimdi yani revizyon gibi bi hakkıda var,fındık kadar yüzü var kızcağızın insan burnunu yüzüne oranlar azcık dimi ama

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.