Burnum :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Zzeytin tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Zzeytin
  1. Zzeytin

Zzeytin Guest

:1no2: Selam Arkadaşla ben 2 Nisan 2008de zorunlu estetik ameliyat oldum ve biraz sorumsuz davrandım egilme haraketlerini baya sık yaptım simdide acaaba burnuma buz kompleksi yapsam bi sorun olurmu bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen beni bilgilendirin kafamçokkarıştı uyuyamıyorum aklım hep burnumda

2. 8 Mayıs 2008
  3. Zzeytin

Zzeytin Guest

Lütfen beni bilgilendirinnnn:KK43: acaba burnumu kendim bantlasam daha iyi sonuc alabilirmiyim .Doktoruu sadece kontrollerde görebiliyorum ve kontrolumde 1 ay sonraaa baska türlü ulaşma imkanımda yok yarımcı olun :KK43:

4. 8 Mayıs 2008
  5. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım zorunlu estetik nasıl oluyor?Bir de bu eğilme hareketlerini yapınca nasıl bir sorun oluştu burnunda?şekliyle mi ilgili sorun var yoksa kanam fln mı oldu?

6. 8 Mayıs 2008
  7. adasu06

adasu06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    burnun da ne gibi sorun oluştu ?
    Eğer Özel muayneye gidemiyorsan devlet hastanesinde bence KBB cıya goster derim.
    Sonradan çıkacak buyuk sorunlara karşı şimdiden bir önlem al.
    Ama yinede Ameliyat olduğun dr. cepten dahi olsa bir 5 dk ara heralde sana şunu yap şunu yapma der artık.

8. 9 Mayıs 2008
  9. Zzeytin

Zzeytin Guest

Arkadaşlar cok teşeşekür ederim alakanızdan dolayı.Calma zorunlu estetik derken söle anlatayım .burnumun nazal valv ları darmıs ve burun ucunun kalkması lazımmıski rahat nefes alabileyim sadece burun ucum kalksa acayip sekil alıyodu mecburan yanlarıda inceltip estetik yapılamsı gerekti gittigim hastene ozel gelisim hastenesi sirinevlerdeki.ssk ortak oldugu halde 2 milyara oldum ameliyatı doktorum normal oldunu söledi burnumun gidisatını ama benim icimde hep acabalar var.bide doktorum vermedi cep numarasını sadece kontrollerde ulaşıyorum.benim gibi estetik olanlardan bilgi maksatlı yazdım burayada..Sibel_sss canım sendemi estetik oldun ne kadar zaman oldu olalı bide buzu burnunamı tutuyosun bi sakıncası olmazmıki

10. 9 Mayıs 2008
  11. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Anladım canım...doktorun normal dediyse endişe etme bence,eğer kanaman olursa,burnunda sonradan morarma veya acı oluşursa o zaman bir sorun vardır ama sadece eğildin diye burnunda bir sorun oluşacak diye bir şey yok.Sen içini rahat tut ama bence yine de doktordan kontrol randevusu alıp bi görün en azından kafan rahat olsun.a.s.

12. 16 Mayıs 2008
  13. Zzeytin

Zzeytin Guest

ya pardon ben ameliyat olall 42 gun olmus bende 46 sanıyodum. burnumun ucunda sislik olustu önden bakınca degil ama yandan bakınca baya egri duruyo ucu .doktorumda şirinevlerdeki gelşim hastanesinde yarı ssk ama yinede 2milyar ödedim ve doktorum vermedi cebini hastaneyi aramam gerekiyo ceptende zor aramak. doktorum normal diyip gecistiriyo insallah bi sorun cıkmaz parayamı yanım cektigim ızdırabamı Allah boşa cıkarmasın ins ameliyat olim diye esimde kredi cekti 1 milyarda faiz bindi bari emekler bosa gitmese

14. 27 Nisan 2011
  15. gamzelimasi

gamzelimasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm,ben ameliyat olalı 8 gün oldu,dün ateller çıkartıldı fakat burnumun üst kısmında küçük bir şişlik var ve dümdüz duruyor kavisli değil,sizce o şişlik inip kavisli ir şekil alır mı???

16. 1 Haziran 2011
  17. shey84

shey84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok geçmiş olsun

18. 12 Temmuz 2011
  19. reall