Burnumdaki izgi

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve sxuxrgxuxn sevda tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sxuxrgxuxn sevda
  1. sxuxrgxuxn sevda

sxuxrgxuxn sevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    s.a arkadaşlar size bişi sorucaktım burumun üzerinde bir çizgi çıkıyor kışın daha belirgin oluyor..çok rahatsız oluyorum...bununyok olmasını nasıl becerebilirim bilen varmı arkadaşlar....önerilerinizi bekliyorum=)

2. 28 Ocak 2009
  3. EU2

EU2 Guest

benimde var gözenekleri açık olduğu için çizgi gibi görünüyo

4. 30 Ocak 2009
  5. sxuxrgxuxn sevda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse bi formül bilmiyormu arkadaşlar yaa yardım edinnn:KK43::KK43::KK43::KK43::çoook kötü bi görüntü:KK43:

6. 10 Şubat 2009
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    yıllarca benimde başıma dert olmuştu bu çizgi cnm:1no2: bazı görenler estetik yarası kapanması sanıyordu çünkü benim burnumda kemer kemik falan yoktur estetikmi yaptırdın diyolardı daha sinir oluyodum...dr a gittim bana burun şeklimin oturduğunu söyledi pekinanmadımmirmirmirmir başından atıyo sandım ama haklıymış şimdi geçti ve artık oluşmuyo ve burnum daha bi hoş oldu sanki ..takma kafana başka bir çaresi yokmuş bazı insanlarda görülüyomuş ablamda da vardı onunda kayboldu kendiliğinden delikafadulden

8. 18 Mart 2009
  9. okyanus34

okyanus34 Guest

canım benimde burnumda çizgi oluşuyo. nasıl olduğunu doktora başka bi hastalık için gidince öğrendim. bende alerjik rinit var özellikle mevsim dönümlerinde burnumun ucu hep kaşınır ve ben hep onu farkında olmadan yukarı doğru elimi sürerek kaşnmasını giderirdim. meğer bu çzigi o yüzden oluşuyomuş :)))

10. 18 Mart 2009
  11. okyanus34

okyanus34 Guest

yani doktor benim yüzüme bakıp sende alerjik rinit var demişti o çizgiden anladı galiba hehehe:)

12. 14 Ağustos 2009
  13. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    Kesinlikle burnu silme yönteminden kaynaklanıyor bence, burnum aktığı zaman yukarıya doğru silerdim peçeteyle özellikle kışın oluşuyor..

14. 5 Aralık 2009
  15. sxuxrgxuxn sevda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim arkadaşlar yaa..
    benimde özellikle kış aylarında oluyordu...artık burun silerken daha dikkatli olucamkaydirigubbakcemile3
    banada ameliyatmı oldun diyorlardı gıcık oluyorsum yaasırnaşık şey

16. 7 Aralık 2009
  17. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de cilt bakımını aksattığım zamanlar oluşan gözenekleri sıka sıka böyle bir çizgi oluşturmuştum faça gibi :KK70:

ama arkadaşların dedikleri gibidir büyük ihtimal seninki canım geçer zamanla bence dikkat edersen benimki geçti