Burnumdaki kt koku...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU2 tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar yaaa ameliyattan sonra burnunuzun içindeki değişik kotu bi kokuyu hissettinizmi ve hissettiyseniz ne zamana kadar surdu kafamçokkarıştı
    benim hala burnumun içinden pis bi koku alıom yaa iğrendim artık gecmesini isdiommmmmmm yasakkelime
    üffffff offf poffffffff :nazar:
    benneyaptımki
    :bbo:
    :kızgın:
    :1no2:

2. 26 Temmuz 2009
  3. EU3

EU3 Guest

burun eti büyümesi varmiydi sende?...bendede vardi o koku ve burda bir kbbye gittim...burun icin cok pis herhalde ondan kokuor sandim...ve doktor burun etiyle alakali demisti...merhem verdi ve ondan sonra azaldi baya koku...:)

4. 26 Temmuz 2009
  5. EU2

EU2 Guest

evet et vardı burnumda canım ....
    ama karamelinde aynı koku varmıs :S

6. 26 Temmuz 2009
  7. EU3

EU3 Guest

bende de vardı o koku zamanla azalıyor ben özlemeye basladım o kokuyu :p ehueh sanırım icerideki kan kokusu ya da plastik dikislerin fln kokusu normal yani zamanla azalıyor

8. 26 Temmuz 2009
  9. Gamzei

Gamzei Guest

dr un kendi kendine eriyen dikiş kullandıysa onlar erirken kokar böyle:sinifsinif:

10. 26 Temmuz 2009
  11. EU2

EU2 Guest

efetttttttt eriyen dikiş ıyyy omuymus kokan behhhhhhhhhhhhh kafamçokkarıştı
    :sinifsinif:

12. 26 Temmuz 2009
  13. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilk tampon çıkarıldığı gün o kokuyu aldım ama sonra hiç almadım

14. 26 Temmuz 2009
  15. EU1

EU1 Guest

datlummm kaydirigubbakcemile3
    illa takıcan dimi kafaya kaydirigubbakcemile ben sana demedimmi geçecek az sabırrr yine sabredemedin dimi Şeniz
    geçecekkk ben sana anlattımmı kendi dikişimi burnumu temizlerken çekmişim :bbo: kafayı yiyodum anlayınca kaydirigubbakcemile3 çektiğimde o koku yoğunlaştı ozaman anladım eriyen dikişler koku yapıyor eee okdar gzel buruna sahip oldun :nazar: bırakta biraz cilveleri olsun :1hug:
    oda geçecek morluk gibi atel gibi dikişler gibi buda geçecek
    len biraz da sen bana destek ol be aaa bu ne bak ben hiç diyommu :sinifsinif: sanki ben ameliyat olmadım yanına gelir yine seni tutarım heee kaydirigubbakcemile hehehehe delikafadulden

16. 27 Temmuz 2009
  17. EU2

EU2 Guest

:kedi: :kedi: :kedi:
    ay bebişim nabım kızzz taktım vala :sinifsinif:
    evet sen solemiştin bana ama ne bilem gecsin artık yhaf midem kalkıo :sinifsinif:
    ay evet solemiştin dr a solerken duydum dikişimi cektim diye kaydirigubbakcemile3
    ay kuzum sende hiç amliat olmuş gibi degilsin nabım ole olsan bende sana destek cıkcamda :teselli:
    dayanıklı hatun vesselam zemuszemus
    sefom seni nan Şeniz
    :1hug:
    :asigim:
    şakkıdı

18. 27 Temmuz 2009
  19. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    cnm pomad srüyomsun içine o kokuyodur banada aynısı olmuştu burumu eşime koklatıyodu oda yoo bişe kokmuyo diyodu meğer pomadmışdelikafadulden