Burnumdan Alçıyı çıkarttı..Aynaya bakabilir miyim dedim..Bakmaz olaydım !

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar merhaba
    ben ameliyat olalı 6 gün oldu,bugün doktora gidip alçıyı çıkarttırdım.ve alçıyı çıkartınca karşılaştığım manzara çok kötüydü

burnum o kadar büyüktü ki doktor şiş olduğunu söyledi..ama şişliğin bile belli bir seviyesi var..eski burnumdan iki kat daha büyük sanki ! eğrilik gitmiş ama koca bi burun gelmiş...
    bir de burun ucumun altı da aşağıya sarkık ! eski görünümü gibi ! sanki şiş gibi duruyor ama ürkütüyor beni,ya değilse.çünkü alçı çıkarılınaya kadar herkesin burun ucu daha yukarda oluyor normalde.

burun derim kalın olduğu için mi böyle acaba ? burun ucu da beni çok düşündürüyor ..ameliyat olup,uzun süre geçmiş olanlar lütfen yardım edin !

2. 13 Ağustos 2008
  3. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben böle bi operasyon geçirmedim yazını okyunca geçmiş olsun demek istedimm
    İnşallah doktorunun dediği gibi şişliktir de kısa sürede geçer..
    Tekrar geçmiş olsun tatlım..:teselli:

4. 13 Ağustos 2008
  5. EU3

EU3 Guest

çok teşekkür ederim mavi_ay..

burun ucum o kadar büyük ki..doktor bana "fazla kaldırdık" dedi ama karşıdan baktığımda düşük bir burun görüyorum ben..burnumun en uç noktasının alt bölümü,şiş gibi duruyor,ama şiş değilse ??

6. 13 Ağustos 2008
  7. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim sakincasi yoksa resim eklermisin? hani önce nasildi simdi nasil.. ona göre yorum yapabiliriz..

umarim en kisa zamanda sislik gider.. sis diye umut ediyorum..

8. 13 Ağustos 2008
  9. EU3

EU3 Guest

resim ekleyemem maalesef,çünkü sargı var burnumda..

10. 13 Ağustos 2008
  11. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok geçmiş solun.
    inş düzelir.

12. 13 Ağustos 2008
  13. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya operasyonun çok yeni daha inşallah istediğin gibi olmuştur..sıkma canını
    şişliklerin geçmesini bekle canım şuan yapacak bişeyin yok çünkü :sm_confused:
    Allahın izniyle yoktur bi terslik bozma moralini sabret bekle şişliklerin geçsin

14. 13 Ağustos 2008
  15. EU3

EU3 Guest

desteğin için çok teşekkür ederim canım,beni korkutan memnuniyetsizlik sonucu olabilme ihtimalim olan 2. bir ameliyat :KK43:

16. 14 Ağustos 2008
  17. hayal85

hayal85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim daha alti gün olmus tabiki sis olacak kiriyorlar, parcaliyorlar, kesiyorlar ediyorlar. benimkinin sisligi inene kadar okadar cok zaman gecdiki. O daha yerine oturmadi bile. merak etme sisligi cok normal birsey
    morelini bozma simdi birsey belli olmasi icin cok erken

18. 14 Ağustos 2008
  19. Dolcissimo

Dolcissimo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    canım sakın telaşlanma ben de senin gibi çok uzgundum alçım çıkınca niye boyle oldu diye inan duzeliyo burnun sekli,şişliklerin inmesini bekle benim 48. gunum şişliklerim hala var ama eskiye gore azaldı...Benim elimden bi ara telefonn ve ayna dusmuyodu surekli foto cekip inceliyodum artık eskisi gibi inceleyip akıntı yapmıyorum ve hergecen gun daha da iyiye gidiyo inş. senin de oyle olur...
    Ayrıca Allah buyuk dert vermesin herşeyin çaresi var sen 6. ayı bekle istediğin gibi olmazsa doktorun kuçuk revizyon yapar...İnşallah buna gerek kalmaz
    Bende 6. aydan sonra burnumun ucunu hafif kaldırtcam