Burnumu Yaptırdım ama Mutsuzum

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhabalarr, epeydir yoktum. ameliyat için istanbula gitmiştim. ameliyatım problemsizdi. 1 gün yettım. tampon 1 gün kaldı. tampon alınınca nefes almam harikaydı. halada nefesimde problem yok herşey iyiydi takii alçı atel 10 gün sonra alınanakadar. evde aynaya baktığımda şok yaşadım koca burnum yine karşımdaydı. 20 gün oldu hala öyle. eşim şiş olduğunu söylüyor. ama beni teselli için heralde. şişse nezaman inecek. beğenmeyip yeniden aynı doktora gitsem yine ücret alacakmı, ooof of. yardımlarınızı bekliyorum hanımlar.senağlama:Roflol::1no2:

2. 17 Ağustos 2007
  3. asya642

asya642 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle geçmiş olsun canım.ama merak etme bende oldum aynaya bakmaktan korkar olmuştum.şimdi2,5 ay oldu şişlerim iniyor ve daha güzel oluyor.canını sıkma mümkün oldugunca bir aydan fazla aynaya bakma canım.birde alçıyı aldıktan sonra açık mı bıraktı doktor?

4. 17 Ağustos 2007
  5. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle geçmiş olsun bu tür ameliyatlarda ki en büyük korkum işte bu yani eski burnumu aratıcak aynaya baktığımda kendimi kötü hissedeceğim bir buruna sahip olmak,umarım sadece şişliktir çünkü bir kez daha bıçak altına yatmanı istemem.

6. 18 Ağustos 2007
  7. EU1

EU1 Guest

alçıyı alınca bant takmamı önerdi ama kullanmıyorum. bantın ne faydası olacak. masaja da gerek yok dedi. bu arada yanıtın için tşk. içimi rahatlattın:a015:

8. 18 Ağustos 2007
  9. EU1

EU1 Guest

inşallah olmaz. şekli fena değil ama iri. neyse umarım iner.

10. 20 Ağustos 2007
  11. nerizar

nerizar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    keşke eski ve yeni resmini koysanda aradaki farka bizde baksak ama dr a mutlaka git seni memnun etmek zorunda

12. 20 Ağustos 2007
  13. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    xxklt çok geçmiş olsun. ameliyatını yapan doktora telefonda da olsa şikayetlerini iletmedin mi? belki geçici bir şişlik söz konusudur. masaj konusunu da tekrar sor istersen. ben ameliyat olmadım henüz ama okuduklarıma göre masaj çok önemli anlaşılan şeklini almasında.

üfff ya en korktuğum şey de bu işte. önceki halinden kötü olması. bir de ameliyat olanlara sormak istiyorum. şişliklerin ve morlukların inmesi ne kadar sürüyor kızlar. benim sadece 3 hafta iznim var. bu süre içinde normal bir görüntüye kavuşmam zor mu sizce. lütfen bana yardım edin. giderek daha da zor olmaya başlıyor bu ameliyat işi

14. 22 Ağustos 2007
  15. EU1

EU1 Guest

3 haftada morluk kalmaz. hatta 10 gün yeter. burnumda tek derdim iri oluşu. şekli o kadar kötü değil. ameliyat kesinlikle korkulacak türden değil. kesinlikle rahat. benim doktor tam Amerikaya gidiyordu şekil mekil çalışmadık. bide iyi doktor, ve yapılan burunlar genelde hokka gibi. öyle olur diye birşey demedim. gerçi şeklini herkes beğendi. bilmiyorum. insin şu şişler. inşallah iyi olur. başka soracağın herşeyi yanıtlarım.

16. 22 Ağustos 2007
  17. EU1

EU1 Guest

canım ben söylemiyorum yaptırdığımı. sadece çok yakınlarım biliyor. istersen mail ine göneririm. mailini yazarsan. herkes çok değiştin diyor ve beğeniyor da benim hayallerimdeki burun değil.

18. 22 Ağustos 2007
  19. EU1

EU1 Guest

doktor tam amerikaya gidiyordu ve acelem vardı. şekil falan çalışmadık. ama ben ona çok güveniyordum. herkes beğeniyor sadece benim hayalimdeki burun değil. ama doktor çok iri demişti. ancak bukadar mı küçülebildi diyorum kendikendime.