Burnumun Öncesi Ve Sonrasi...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Zuhal_ tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

5 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Zuhal_
  1. Zuhal_

Zuhal_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ...........................

Son düzenleme: 6 Temmuz 2008
  2. 5 Ocak 2008
  3. eceda2003

eceda2003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun.Burnun iyi olmuş yenimi ameliyat olmuştun.Halen burnunun gözlerinle birleştiği yer şiş. Eşimde burun ameliyatı oldu onun şişi 1-2 ay sürmüştü. İş ortağımızın daha uzun sürdü.Yani burnun başladığı yer şiş olunca burnun şekli çok belli olmuyor.Ama burnunun uc kısmı gayet güzel olmuş. 3-4 ay sonra çok farklı biri olacağın kesin.a.s.

4. 6 Ocak 2008
  5. Zuhal_

Zuhal_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tsk ederim canim.dr um ankarada nebil bozdogan.ameliyati düsünüyorsan kesinlikle tavsiye ederim a.s

6. 6 Ocak 2008
  7. Zuhal_

Zuhal_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tsk ederim özgürdü..7 hafta önce ameliyat oldum,üst göz kapagi ile beraber.dogal olarak baya sisler oldu yüzümde. hala iki kas arasinda ve burun yanlarinda sislerim var.dr umda 6 ay icinde tamamen oturacagini söyledi.

8. 6 Ocak 2008
  9. rock4ever

rock4ever ölümün dokunuşları... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ya Gercekten Cok Yakişmiş Bende Yaptirmak Istiyorum Ilerki Yillarda Ama Kötü Bi Sonuç Alrsam Diyede Cok Korkuyorum Of Of...

10. 6 Ocak 2008
  11. PLANKTON

PLANKTON Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle çok geçmiş olsun burnun çok güzel olmuş yüzüne çok yakışmış.Bende nebil beye ameliyat olacam şubat ayına randevu aldım ancak sormak istediğim ameliyattan kaç gün sonrası bu resmi çektirdin ? birde herhengi bir iz kaldı mı

12. 6 Ocak 2008
  13. selinxx25

selinxx25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zuhalcigim ameliyat icin kac haftaligina gittin bir hafta yetiyormu yani nasil yaptin

14. 6 Ocak 2008
  15. Zuhal_

Zuhal_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tsk ederim canim.bu resim ameliyatan 7 hafta sonraki halim,16.11 tarihinde ameliyat oldum.burun kanatlarindan daralma oldugu icin kanatlardan kesi yapildi.ilk zamanlar pembemsi oluyor dikis izleri,zamanla cilt rengine dönüyor ve suan hic iz kalmadi diyebilirim..isabetli karar vermissin,bol sanslar diliyorum canim a.s.

16. 6 Ocak 2008
  17. Zuhal_

Zuhal_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bir hafta yeterli ameliyat icin.özellikle yurt disindan ameliyat olmak isteyen arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim.havaalaninda karsilandik kizimla beraber,bi hafta konuk evinde kaldik.organize hersey mükemmeldi,ekip cok ilgili ve sicak,dr um nebil bey cok alcak gönüllü dünya tatlisi bi insan a.s

18. 12 Ocak 2008
  19. zuhalciğim...döndüm yine inceledim resimleri....CADIARZUarkadşım burun kenarındaki o derin çizgide yok...birde çene alt yanının boynunla birleştiği noktadaki yığılmada yok:sm_confused::nazar:başka birşey daha yaptırmadın değil mi:uhm:....peki ameliyattan bu yana kilonda bir değişiklik oldumu ne bileyim zayıflama,kilo alma belki onlarda etken olmuştur...yada kullandığın bir cilt ürünü....acaba resim çekimlerindenmi farklı duruyor....:uhm:birde burnun küçülmüşde senin...yada yükseklik burnunu büyük gösteriyordu o gidince toparlanıp küçüldü...CADIARZU..her neyse sonuç çok güzel işte....:nazar::nazar: