Burnunda kemeri olupta rahat nefes alamayanlara soru!!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Benm burnumun sağ tarafı son zamanlarda tıkanık. Basık nefes alıyorum. Bundan 5 ay önce uyandığımda sağ taraf göğüs kısmımda bi basıklık oluyordu. Sol tarafım rahattı sadece sağ kısmda oluyodu. Göğüs hastalıkları druna gidip röntgen çektirdim göğsümde bişy çıkmadı. Ama merak ettim hep bu neden oluyor acaba diye. Ama 1 ay falan bu basıklık devam etti. Bu basıklığı genelde uyandıktan sonra ve gece yattığımda daha çok hissedyodum ama gündüzde devam ediyodu. Yaa inanın çok merak etmiştim ne olabilir diye resmen sağ göğsümde bir ağırlık vardı. Şimdi yeni yeni düşünüyorumda ben sağ taraftan arasıra iyi nefes alamıyom. Burnum arasıra tıkanıyo.Gerçi bu son günlerde oluyo. O zamanlar burnumdan iyi nefes alamadığımdan ya haberim yoktu yada iyi nefes alıyodum kafamçokkarıştı
    Bide o günlerde ağır bişy kaldırmıştım bundan da olabilirmi o göğüsteki ağırlık. Valla çatlıycam yaaa drlar bile anlamadı. Yok mu bööle bişy yaşayan?

2. 12 Eylül 2009
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    burun estetiği kısmına açmışsın konunu. estetikten sonra mı tıkanıklık yaşadın anlamadım ki?

4. 12 Eylül 2009
  5. hyr estetik yaptırmadım ben aslında evt yanlış yere açtım galiba konuyu. Sorun göğsümde ağırlık vardı 6 ay kadar önce ve epey devam etti. Bunun nedeni rahat nefes alamamak olmasın? Ben o günlerde bunu hiç düşünememiştim. Göğüs hastalığı druna gitmiştim. Yanii göğsünde ağırlık hissinin nedeni ne olabilir onu araştırıyom iyi nefes alamayanlar da oluyor mu bu?

6. 12 Eylül 2009
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kemer olayını bilemeyeceğim de hani burnunda kemik veya et olan zor nefes alan kişiler kalbi zorlamasın diye ameliyat oluyorlar sadece bunu biliyorum. dr a görün derim. geçmiş olsun

8. 13 Eylül 2009
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm ben bundan yakşalıkk 8 yıl oçnce nefesim daralıyo kalbim sıkışıyo diye gtiim doktora komple muayene oldummm sorun burun kenmigimin egriliginden dolayı bi deligimin büyük oranda kapalı olmasıymışş...yaniiii aklıma gelmiycek bşydi bende kalbimde falan sorun arıyodumm oysa nefes alamamaktan dolayıymış...8 yıldırrr ameliyat olmadım korkudan..bi ay sonra olcam inşşşş:)tabi estetikte:)

10. 13 Eylül 2009
  11. Cnm geçmiş olsun...benm sağ tarafımda olmuştu. sağdan nefes alamadığım için. Siz soldan mı nefes alamıyorsunuz?

12. 13 Eylül 2009
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    evt cnm benimki soldannnnn..kemigim sola dogruu egikkkkk:)bu nedenlede sol ve sag profilim aynı deil öndende egiklik var:)ahanda resim:)

Son düzenleme: 13 Eylül 2009
  14. 13 Eylül 2009
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ne çirkin bi burnum var:KK43::KK43::KK43::KK43:

16. 13 Eylül 2009
  17. Hyr cnm en azından kötü bir kemer görüntüsü yok şükret cnm.. Benm burunda en sevmediğim görüntü kemer görüntüsüdür. Kendimde de var :gitme: Ama çok değil...Sen Ameliyat olcakmısın?

18. 13 Eylül 2009
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    olcam cnm ameliyatttttttt ama daha var bi ay sonraaaaaaa...korkuyorummmmm valla:)