burryberry nasıl bir koku ?

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve AswangCullen tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : AswangCullen
  1. AswangCullen

AswangCullen Guest

merhaba kızlar bir alışveriş sitesinde burrberry parfüm %40 indirimde 65 tl.. sanırım :) kokusu nasıl kullanan bilen warmı ?? pembe şişe ??

kaydirigubbakcemile

2. 5 Ekim 2009
  3. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    pembe sise hangisi canim? clasic;touch;brit;london;baby touch;weekend hangisi

4. 5 Ekim 2009
  5. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    tahminimce burberry summer dan bahsediyorsun,kokuyu bilmiyorum ama adı üstünde summer(yazlık) koku,kış için biraz hafif kalabilir denemeden alma canım:nazar:

6. 5 Ekim 2009
  7. lady8585

lady8585 Guest

valla cnm açıkçası kokusunu çok duyduğum bı parfum ben burrberry nın bayan kokulrını begenmıyorum ama erkek kokusu muhteşem

8. 5 Ekim 2009
  9. AswangCullen

AswangCullen Guest

saolun kızlar.. ewet yazlık koku wazgectim o zamn :) yaa bi orjinal alıcm ama karar wersemm :)

10. 7 Ekim 2009
  11. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    gecen gün bi yerde burrberyin 100ml parfum arti losyon bide canta 50 euroydu ben tabiki orada karar veremedim..daha önce cok eskiden kullanmistim hos bi koku hatirliyorum orada denedim kokuyu yakalayamadim kullanmam diye almadim.cacharel noa aldim ama burrberyn elimde kalan kokusu cok hosuma gitti hem fiyati iyidi hemde 100ml icimde kaldi belki ondan keske alsaydim diyorum..
    cacharel noa yi valla acip skmadim bile böyle soguma geldi bu kokuyu daha önce kullandim ama simdi bakmadim bile canim skildi sizce bu cacharel noa iyi mi? yada burrbeyi mi yoksa bunu mu tercih ederdiniz?