Bursa Acıbadem Dr önerisi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve marla16 tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : marla16
  1. marla16

marla16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Daha onceden Bursa Acıbademde dogum yapan veya tedavi olan kişilerin kadın doğum uzmanları hakkındaki görüşlerinden faydalanmak istiyorum, eger vaktiniz varsa ve tecrübelerini paylaşırsanız sevinirim.
    Acıbadem dışında oneribleceginiz kişiler ya da yerler varsada paylaşabiliriz.

2. 23 Şubat 2010
  3. elfy

elfy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim doktorum cemile alçay çok memnunum bana bebeğimi kaybettiğimde çok destek oldu , güleryüzlü , içten bir insan tavsiye ederim.

4. 26 Şubat 2010
  5. marla16

marla16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler elfy. Prof. Dr. Tufan Bilgin ve de Şahin Zeteroğlu nasıl acaba onlar hakkında hiç fikrin var mı?
    Buarada üzüldüm bebeğin için; umarım hersey istediğin gibi olmustur daha sonra.
    Teşekkürler ıyi Günler

6. 10 Mart 2010
  7. haticek

haticek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selamlar,
    Acıbadem kadın doğum doktorlarından tavsiye edebileceğim tek kişi Cemile Hanımdır.Diğerlerini çok iyi bilmiyorum ama Tufan Bey çok soğuk malesef profluğun verdiği birşey herhalde..Ama zaten o hastane sınırlarında olduktan sonra Allah korusun ama ters bir durumda zaten bir fikir birliği oluyor aralarında.Çocuk doktorlarındanda Mesut Bey bir numaradır yada Sebahat hanım.Oğlum 5 yaşına bastı onlarla büyüdü her açıdan çok çok memnunum ıyigünler

8. 10 Mart 2010
  9. marla16

marla16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cemile Hanıma gitmedim tanışmadım ama Hakkaten Tufan Bey çok soguk onunla bizzat tanıstım cunku..
    Siz Cemile Hanımamı gittiniz ?
    Teşekürler
    ıyi Günler

10. 10 Mart 2010
  11. haticek

haticek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selamlar,
    Benim kadın doğum doktorum malesef cemile hn değildi çünkü yılmazın doğumuna hastane yetişemedi fakat başka rahatsızlıklarım dolayısıyla cemile hn mın hastası oldum çok da memnunum ayrıca çoğu arkadaşımda hamilelik sürecini onunla tamamladılar ve hepsi çok memnun kaldılarılar İyigünler

12. 10 Mart 2010
  13. marla16

marla16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de kendisiyle tanışmayı düşünüyorum artık verdiğiniz bilgilreden sonra.Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
    ıyi akşamlar

14. 8 Kasım 2010
  15. kizil_mavi

kizil_mavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaşlar merhaba bende bu perşembe için Cemile Alçaydan randevu aldım , hiç tavsiye almadan ve sadece sitede resminin verdiği pozitifliğe göre bu seçimi yaptım okuduğum kadarıyla herkes memnunmuş Cemile hanımdan umarım öyledir.

16. 24 Mart 2012
  17. firuzan1

firuzan1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar ben şahin zeteroğlu hastasıyım 3 defa başka merkezde aşılama yapyırdım sonuç alamadım...4.kez başka merkezde tüp bebek denedim yinede sonuç alamadım.şahin zeteroğlunda ilk denememizde mutlu sona ulaştık.ve şuanda ikiz bebeklerim var.ve ben bu bebeklere sahip olduysam önce allahın sonrada şahin zeteroğlunun sayesindedir.çünkü şahin bey profosyenel bir hekim olarak hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadı.bursa acıbadem hastahanesi şahinzeteroğlunu herkese tavsiye ederim.ayrıca 15 yıllık evlilikten sonra hamile kaldım ve ikiz bebek sahibiyim...

bur_mus bunu beğendi.
  18. 30 Aralık 2014
  19. selvibenim

selvibenim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle konunun üzerinden yıllar geçmesine rağmen Prof.Dr.Tufan BİLGİN doktorum ve onunla ilgili birşeyler yazmamak olmazdı.Tufan hocanın klasik kadın doğımculuğunu bilmem ama Bursa şuna şükretmeliki prof bir jinekolog onkologu var.işin içine girdiğinizde Bursada 5 isim olduğunu ve Tufan beye sahip olduğumuz için çok şanslı olduğumuzu yürekten söyleyebilirim. İnanılmaz bir el ve temiz iş vede bakmak ve görmek farkın gibi Tufan hoca.Birde gerekli olabilir diye yazıyorum Doç.Dr Kemal ÖZERKAN