Bursa Acıbadem Hastanesi doğum yapanlar..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ruzgaryagmur tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ruzgaryagmur
  1. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar merhaba; öncelikle hepinizin yeni yılını kuluyorum sağlıklı sevdiklerinizle beraber bir yıl olsun inşallah.

Sizlerden bilgi almak istediğim bir konu var. Ben 26 haftalık hamileyim ve Bursa Acıbadem Hastanesine gidiyorum. Sizlerden ricam bu hastanede normal, sezeryan ve özellikle epidural sezeryan yapan varsa bana deneyimlerini anlatabilirler mi? hastanenin imkanlarını biliyorum ama yinede yaşamış olanlar anlatabilirlerse çok memnun olucağım. Şimdiden teşekkürler.

2. 23 Ocak 2010
  3. serince

serince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rüzgar yağmur
    canım bende 38. haftamdayım artık günleri sayıyoruz. kısmetse acıbademde olacak doğumum. ben normal doğumu bekliyorum. ancak 2 ay kadar önce arkadaşım epidural sezeryanla doğum yaptı acıbademde ve çok memnun kaldı. hatta bende doğumdan çıkışta yanındaydım. gayet rahattı sadece 2. gün sancısı biraz fazla olmuş o kadar. eşide doğumu girmişti tavsiye ediyorlar. hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın inşallah.

4. 24 Ocak 2010
  5. ruzgaryagmur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkürler sende inşallah sağlıkla kucağına alırsın...

6. 20 Şubat 2010
  7. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben kadikoy acibadem de yapicam kismetse.. bursa da acibadem dogum yapan tanidiklarim var hepsi cok memnun kalmislar.yalniz acibadem dogum pakeri haricinde bebek icin ayrica ve suit icin ayrica ucret aliyor haberin olsun da canim sonra cikarken problem olmasin... yatistakilerle mutlaka butun ayrintilari konus derim

8. 21 Şubat 2010
  9. ruzgaryagmur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    saol canım öğrendim zaten epidural sezeryan için 4.750 paket fiyat verdiler, sigortamda karşılıyor zaten.

10. 24 Şubat 2010
  11. tgbc

tgbc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm meraba bende acıbadem sıgortalıyım ve doğum ıcın %100 karsılıyor denıllıor ama bebk ıcın dogum sonrası hastaneden cıkmadan tekrar bebegede sıgorta devam ettırıcez cunku bebek masraflarını bakımı tedavı olması gereken bır durum varsa karsılamıyor annenın saglık sıgortası bılgın vardır belkı bızde duyumlar sonucu orada dogum yapan tanıdıklarımız aracılıgıyla bılgılendık dırek soylemıolar. senın bıldıgın konular varsa bilgilendirirsen sevınırım cnm opuyorumnanaktan. dogum ucretsızde olsa ufak tefek masraflar alınabılıor denıldı mesela dogum sonrası verılen tıbbi ped sıgorta karsılamıyormus cafeterya masrafları vs denıldı en fazla refakatciyi karsılıyormu emin degılım tekrar sorucam bende

12. 24 Şubat 2010
  13. tgbc

tgbc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ruzgaryagmur
    cnm dogum ıcın sıgorta karsılıyor denılıyor ya pekı orda yatışda dahılmı o kapsama bilgin varmı :uhm:

14. 24 Şubat 2010
  15. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben allianz sigortlayim benim de dogum 20 milyarda olsa %100 karsiliyor,, fakat hic bir sigorta bebek paketini.. ve bir kisiden fazla refakatciyi karsilamiyor.. cafeterya masraflarini kesinlikle karsilamiyor... suit oda istersen 310 tl oduyorsun... bunlar hep extra ucretler sigortanin karsilamadiklarr..

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Şubat 2010
  16. 24 Şubat 2010
  17. ruzgaryagmur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım yatış paketi olarak verdiler o fiyatı. ama cafeterya masrafları yada allah korusun kuvöz vs. gibi ekstra durumları karşılamıyor. ped konusunu bilmiyorum valla. suit oda farkı 600 tl miş sanırım.

18. 24 Şubat 2010
  19. froya

froya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rüzgaryağmur, merhaba
    acıbademde doğum fiyatlarını biliyor musun sen? benim de doktorum orda da, epidüral normal ve sezeryan fiyatlarını merak ediyorum.
    acıbademin doğumundan herkes çok memnun, bir sürü arkadaşım orda doğum yaptı ve hepsi de çok memnun kaldı.