bursa acıbadem hst doğum yapanlar dr.cemile alçay

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ruzgaryagmur tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ruzgaryagmur
  1. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar; bursa acıbadem de doğum yapan muayene olan yada dr. cemile alçay a giden varmı? varsa memnunmusunuz? ben acıbadem hst ne başka sebeple gitmiştim doğum için yardımınıza ihitiyacım var.

2. 29 Mart 2009
  3. serince

serince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    bir arkadaşım doğumunu epidural ile iyi bir hastanede yapmak istediği için acıbademde özel sağlık sigortasına başladı. devlette sosyal güvencesi de var. muayane, tahlil gibi işlemleri devlet hastanelerinde yapıp doktorunu doğuma acıbademe çağırtmak istiyor. bu konuda acıbademe gelecek ama aynı zamanda iyi bir devlet hastanesi doktoru arıyor. sizin bu gibi durumda olan tanıdıklarınız var mı? sizce bu mantıklı mı? ben biraz başka hastane doktorunun farklı başka hastanede rahat doğum yaptırabileceğinden endişeliyim de. başkalarının bu konudaki fikirlerini merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

4. 16 Mayıs 2009
  5. jasminn_23

jasminn_23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende yeni hamişim ve doktor araştırması yapıyorum acıbademde aylin karahasana giden varmıı ? nasıl bir doktor o nolur paylaşırsanız çok sevinirim ona göre bugün randevu alıcam

6. 16 Mayıs 2009
  7. jasminn_23

jasminn_23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yokmuuuu

8. 14 Aralık 2009
  9. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba ...12 yıl önce help sendromu teşhisiyle ege üniversitesinde oğlumuzu 32 haftalık dünyaya getirdim çok şükür...ona bir kardeş yapmaya cesaretim olmadı...yaşayan arkadaşlar varsa paylaşırmısınız...

10. 18 Mayıs 2010
  11. Zeynop

Zeynop Güneş'li Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Henüz doğum yapmadım ama yoğun bir tavsiye üzerine hamile kaldığım ilk ay, Eskişehirden kalkıp Bursa'ya Cemile Hanım'a muayne olmaya gittim. Çok memnun kaldık eşim de ben de, kendisi her konusa sorularınızı sabırla yanıtladığı gibi sizin unuttuğunuz ya da aklınıza bile gelmeyecek konularda sizi yönlendiriyor.

Bir kaç tanıdığımız da aynı şekilde Eskişehir'den kalkıp Bursa Acıbademe ve özellikle Cemile Alçay'a doğumlarını yaptırdılar. Çok çok memnun kaldılar.

Bir aksilik olmazsa üşenmeyeceğim ve doğum için yine Bursa'ya gelip Cemile hanımla görüşeceğim.

12. 18 Mayıs 2010
  13. missgrafik

missgrafik facebook.com/sirinfikirleratolyesi Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    123
    eğer bursada olsaydım gözü kapalı giderdim ilk jinekologum ve hamileliğimin ilk 3 ayına kadar burdan oraya gittim hatta burdan oraya doğuma giden de vardı ama ben 3 aydan sonra burdan doktor buldum başıma gelmeyen kalmadı sonrasında ama burdan oraya gitmekte bnm için çok zor imkanı olan gönül rahatlıgıyla gidebilir 24 saat ararsın sorarsın çok rahat...

14. 19 Mayıs 2010
  15. Mopsy

Mopsy MİNİK KİVİM BÜYÜYORR:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cemile hanım m
    kemmel bir dokorr herkeze tavsiye ederim gerçekten...çok cana yakın herşeyi mükemmel anlatır bilgi verir..

16. 16 Ocak 2012
  17. makyozgizem

makyozgizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba almr bebekkokusundan tanışıyoruz telefonda konuşmuştuk hatırlarsan istanbu
    l medipolde doğum yapmıştım ve senin yaşadıklarının aynısını hatta daha kötü şeyler bile yaşadım benim bebeğimde brekial pleksus şuan tedavi görüyoruz devam ediyor ankaraya gidiyoruz gürsel hocaya fizyoterapistimiz tüzün hoca şükürler olsun sonuç almaya başladık ama neden bebeklerimiz saglamken onları büyük bir dikkatsizlik sonucu yada tecrübesizlik sonucu ömür boyu yaşayacakları bir engel koyuyorlar yazık değilmi bebeklerimize bebeğimin kolu tam iyileşmedi şuan şükür tedavimiz iyi gidiyo ama her yapamadığı hareket için kahroluyorum kendimi zor tutuyorum sütüm kesilmesin diye.bende senin gibi sağlıklı dogum yapabilmek için istanbulun en iyi hastanelerinden birini tercih ettim gözüm kapalı ama doğum sonrası bebeğimin ve kendimin canımızı zor kurtardık bana doğumda yapmadığını bırakmadı. doktorum sinem beden lütfen doğumyapacak olanlar çok dikkat edin yavrularınız bir ömür bu acıyı çekmesin